Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей44Благодарности

Результаты опроса: Чи виступаєте ви за входження України до НАТО?

Голосовавшие
22. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так(завжди був за)

12 54.55%
  • Ні

6 27.27%
  • Невизначився

4 18.18%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 42.
    Філософф

Re: НАТО

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Абстрагируемся...
    В Нато вступить надо чтобы показать фак России?
    .....
    В НАТО треба вступати щоб Росія не дала нам по зубам(по Криму точніше) і не спробувала згвалтувати.Ну це вже якщо на простому рівні пояснювати

Гуру

Абстрагируемся...
    В нато вступить надо ибо эту сумашедшая возможность получать откаты от МО?
    [COLOR="Red"]В нато вступить надо ибо больше некуда?В нато вступить надо ибо нехватает мозгов думать самостоятельно?
    В нато вступить надо ибо все вступают, как в комсомол или извиняюсь в г....
    В нато вступить надо ибо.....
    Гениально! Да действительно, ну шаткая у нас политика, да и гарант - шаткий, законы - те вообще не выполняются, а мы - вообще что-то особенное. Знаем, возмущаемся и ...терпим.
    Пророк

Абстрагируемся...
    В нато вступить надо ибо эту сумашедшая возможность получать откаты от МО?
    В нато вступить надо ибо больше некуда?
    В нато вступить надо ибо нехватает мозгов думать самостоятельно?
    В нато вступить надо ибо все вступают, как в комсомол или извиняюсь в г....
    В нато вступить надо ибо.....
    - Щоб ні один мудак, ні один карлик з садомазохистськими нахилами не смів своєї гидкою пикою, своїм брудним язиком, своїми ржавими танками і своїми мародерами у формі навіть думати пхатись до моєї країни. саме це БУЛО, Є І БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ДЛЯ ВСІХ КРАЇН НАТО З 1949 РОКУ ПО ВІКИ ВІЧНІ. Амінь.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    - Щоб ні один мудак, ні один карлик з садомазохистськими нахилами не смів своєї гидкою пикою, своїм брудним язиком, своїми ржавими танками і своїми мародерами у формі навіть думати пхатись до моєї країни. саме це БУЛО, Є І БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ДЛЯ ВСІХ КРАЇН НАТО З 1949 РОКУ ПО ВІКИ ВІЧНІ. Амінь.
    Извиняюсь, это тоже моя страна.
    А если Вы всех инакаомыслящих считаете МУДАКАМИ то хотябы докажите свое интеллектуальное превосходство.
    part of me

А если Вы всех инакаомыслящих считаете МУДАКАМИ то хотябы докажите свое интеллектуальное превосходство.
    Причина видалення допису??? Ти вважаєш себе Путіним, мудаком назвали саме його.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    А что вы скажите если вам ответят "Если не будут брать - отключим газ".
    Я не злорадствую, я просто моделирую ситуацию.
    И что тогда?

Думать надо заранее а не потом....
    Потом, как показывает опыт обычно поздно.
    По поводу энергоносителей.... я работал в геологии тут их столько... тока правительство без откатов не дает их разрабатывать....

И хто из них мудак?
    Пророк

А что вы скажите если вам ответят "Если не будут брать - отключим газ".
    Я не злорадствую, я просто моделирую ситуацию.
    И что тогда?

Думать надо заранее а не потом....
    Потом, как показывает опыт обычно поздно.
    По поводу энергоносителей.... я работал в геологии тут их столько... тока правительство без откатов не дает их разрабатывать....

И хто из них мудак?
    Я перепрошую, ви самі задали питання, а тепер з'їжджаєте. над ким я маю доводити свою інтелектуальну вищість? над вами? я не маю таких амбіцій і комплексів, мене цілком влаштовує моє скромне становище. Ви запитали про НАТО - я відповів, що НАТО - це 100% гарантія безпеки, солідарної безпеки в клубі демократичних, цивілізованих, процвітаючих країн. Подивіться найперший допис теми, там це дуже переконливо викладено. Безпеки від сусіда, якого я знаю як облупленого. він що на рівні окремої людини напивається і веде себе неадеквато, що на рівні держави обкурюється і лізе зі своєю любов'ю. ну точно маніяк-гвалтівник. хоче щоб любили його пику, але не здатен запропонувати чогось привабливого.

Ось вам що про миролюбність і повагу до сусідів:
    "Російські військові не пустили в Горі представників ПАРЄ
    21.08.2008 08:48___ www.ПРАВДА.com.ua

...у Грузії знаходяться керівники Комітету з моніторингу Парламентської асамблеї Ради Європи - Матіаш Ерші і Кастріот Ісламі.
    Як повідомив кореспондент російської служби Радіо "Свобода", в середу вони спробували проїхати в грузинське місто Горі, яке знаходиться поза Південною Осетією і вже декілька днів контролюється російськими військами. Проте вже при виїзді з Тбілісі, поблизу селища Ігоєті, представників ПАРЄ зупинили російські військовослужбовці.
    Ерші сказав журналістам, що вважає ненормальною ситуацію, коли російські солдати блокують в Грузії грузинське місто і не пускають туди представника Ради Європи
    .
    За його словами, це перший випадок в історії, коли одна країна Ради Європи окуповує іншу. Ерші також висловив здивування тим, що в Горі не пускають грузинських журналістів.
    ...
    Секретар Ради національної безпеки Олександр Ломая повідомив журналістів, що не немає ніяких ознак виведення російських військ з Горі і з автотраси Схід-Захід.
    У Поті, на Чорноморському побережжі, за сотню кілометрів від Південної Осетії, російські військові організували КПП біля в`їзду в місто і повністю контролюють всі в`їзди і виїзди в порт. Аналогічна ситуація в інших грузинських містах - Зугдіді, Сенакі, Хашурі, Карелі."

А що стосується газу, то я зараз плачу щось там десять гривень на місяць, можу платити двадцять чи тридцять; але це інша тема. Хочете її обговорити - відкрийте нову гілку.
    Філософф

Мудак то за груб слово але якщо ти живеш в Україні і є тим більш українцем за національністю то її інтереси у зовнішніх справах для тебе мають бути на першому місті.Саме українське має бути віітчизняним(а не ваще всьо іссбившева саюза),виступати на боці України у всіх серйозних зовнішніїх конфліктіах.Так як це роблять поляки або тіж грузини.Жоден поляк не назве російське вітчизняним,доден поляк або грузин не хаятиме свою країну коли їй піднімають ціни на газ або погрожують.Ну про сатанинський червоний прапор і зірку я вже казав.За кількістю жертв ці символи співставні зі свастикою
    part of me

Офтоп:
    В мене є улюблений вірш Т. Шевченко "Розрита могила", який тепер звучить як пророцтво:
    Світе тихий, краю милий,
    Моя Україно,
    За що тебе сплюндровано,
    За що, мамо, гинеш?

Чи ти рано до схід сонця
    Богу не молилась,
    Чи ти діточок непевних
    Звичаю не вчила?
    «Молилася, турбувалась,
    День і ніч не спала,
    Малих діток доглядала,
    Звичаю навчала.
    Виростали мої квіти,
    Мої добрі діти,
    Панувала і я колись
    На широкім світі,
    Панувала… Ой Богдане!
    Нерозумний сину!

Подивись тепер на матір,
    На свою Вкраїну,
    Що, колишучи, співала
    Про свою недолю,
    Що, співаючи, ридала,
    Виглядала волю.
    Ой Богдане, Богданочку,
    Якби була знала,
    У колисці б задушила,
    Під серцем приспала.
    Степи мої запродані
    Жидові, німоті,
    Сини мої на чужині,
    На чужій роботі.

Дніпро, брат мій, висихає,
    Мене покидає,
    І могили мої милі
    Москаль розриває...

Нехай риє, розкопує,
    Не своє шукає,
    А тим часом перевертні
    Нехай підростають
    Та поможуть москалеві
    Господарювати,
    Та з матері полатану
    Сорочку знімати.
    Помагайте, недолюдки,
    Матір катувати
    ».

Начетверо розкопана,
    Розрита могила.
    Чого вони там шукали?
    Що там схоронили
    Старі батьки? Ех, якби-то,

Якби-то найшли те, що там схоронили,
    Не плакали б діти, мати не журилась.
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Мудак то за груб слово але якщо ти живеш в Україні і є тим більш українцем за національністю то її інтереси у зовнішніх справах для тебе мають бути на першому місті.Саме українське має бути віітчизняним(а не ваще всьо іссбившева саюза),виступати на боці України у всіх серйозних зовнішніїх конфліктіах.Так як це роблять поляки або тіж грузини.Жоден поляк не назве російське вітчизняним,доден поляк або грузин не хаятиме свою країну коли їй піднімають ціни на газ або погрожують.Ну про сатанинський червоний прапор і зірку я вже казав.За кількістю жертв ці символи співставні зі свастикою
    Коновалець, я не знаю чого він м-ка прийняв на свій рахунок. з мого посту цього ніяк не випливало.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5