Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 36
Показано с 81 по 90 из 360.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Південна Осетія

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Він може дозволити собі будь-яку зухвалість, які йому вігідна, не бачу жодних причин, що могли б його зупинити. І перший тест на його "зухвалість" буде, коли російська частина чорноморського флоту повертатиметься до Севастополю.
    нє, то шо він собі мо дозволити будь-яку зухвалість - то ясно, як білий день. але ж як чувака тюкають
    перший тест йому доведеться скласти в Севастополі. а другий, коли збірну РФ таки (якби воно так і сталося) дискваліфікують у Пекіні.

Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    нє, то шо він собі мо дозволити будь-яку зухвалість - то ясно, як білий день. але ж як чувака тюкають
    перший тест йому доведеться скласти в Севастополі. а другий, коли збірну РФ таки (якби воно так і сталося) дискваліфікують у Пекіні.
    Щодо зборної у Пекіні, то думаю він це переживе, а от що буде у Севастополі, дійсно цікаво. От тільки чи готова Україна до цієї зустрічі? І що робитиме у разі, коли їх кораблі таки проб’ються? Як на мене тре бачити ситуацію на кілька кроків уперед.
    змія болотяна ОЧКОва

шось мені здається шо в білокам"яній все прораховано. якшо не ка кілька років наперед, то принаймні перші ходи. недарма маємо в Криму подвійне громадянство, догорів по ЧФ РФ до 2017 року. і зважаючи шо в ому договорі нашкрябано, ми виходимо у більш ніж дивній, незрозумілій і двоякій ситуації. допомогаємо наче Грузії, а борщ із нашого "піщемьота" наярює ЧФ.
    Odo
    -

Тарасюк всмалив:
    Газета по киевски: Війна на день, ворожнеча на вік.

Часопис стверджує, посилаючись на аналітиків, що Росії не вистачить сил проштовхнути свій сценарій в Україні. Екс МЗС і голова парламентського комітету з євроінтеграції Борис Тарасюк каже, що використання важкої зброї і регулярної армії і завдання авіаударів по військових і економічних об’єктах Грузії – це свідчення того, що Росія здійснює акт агресії. Пан Тарасюк виключає подібні дії щодо України, посилаючись на те, що Київ має потужний фактор удару у відповідь. Екс міністр каже, що Росії потрібно згадати про Чечню і про те, що саме вона “прикривала” етнічні чистки в Абхазії. Пан Тарасюк каже, що Україна має подумати про способи підтримки Грузії, зокрема, в якості політичного посередника.
    Де він той фактор побачив цікаво?
    Пророк

Сьогоднішній пікет біля російського посольства в Києві. Десь двісті людей.
    Миниатюры Миниатюры ????? (1) ????????(9).jpg   ????????(8).jpg   ????????(13).jpg  
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение

Ваша бабуся часом не розповідала Вам, як від голоду пухла, коли "брати" у 31-33 роках його влаштували нам? А як людей люди їли та у бочках сололи, нє? А як ешелони з репресованими жінками та дітьми йшли до Сибіру і як вони тягли руки звідти і молили про шматок хліба? Де "брати" тоді були?

Здається муреканці визначилися:Так що всім, хто волає про початок третьої світової, наразі, можна розслабитися.
    бред полнейший, у меня жена русская, половина родни в России проживает, куча друзей русских и че, следуя вашей логике следует послать всех куда по дальше?!:)

ну это и раньше было понятно, что на Россию ни кто не будет наезжать за Грузию, так чисто с трибун, да на пресс конференциях, но ни как не из окопов
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    бред полнейший, у меня жена русская, половина родни в России проживает, куча друзей русских и че, следуя вашей логике следует послать всех куда по дальше?!:)
    Навіщо ж посилати, а "пагаварить" з ними про ці історичні факти, слабо? Німці, нпр., цілий музей зробили власних злочинів, дітей своїх туди водять, роз’яснюють, як помилялися їх діди та прадіди, а могли б теж, як оце Ви сказати, що ж мені тепер посилати їх? Думати треба, шановний, аналізувати і робити висновки з історичних подій, а не репетувати.
    23q
    23-й участник

я думаю так: что Россия что США это такие страны,что против них никто не попрет,вспомните как США напало на Афганистан а потом на Ирак...много было разговоров,обвинений со стороный мировых политиков и организаций...и что? и ничто) тОЧНО ТАК ЖЕ И С рОССИЕЙ,ПОТОМУ КАК ЭТИ СТРАНЫ ДИКТУЮТ ПРАВИЛА ВСЕМУ МИРУ И ПЛЕВАЛИ ОНИ...
    А нас украинцев багато и нас не подалаты)
    Odo
    -

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    я думаю так: что Россия что США это такие страны,что против них никто не попрет,вспомните как США напало на Афганистан а потом на Ирак...много было разговоров,обвинений со стороный мировых политиков и организаций...и что? и ничто) тОЧНО ТАК ЖЕ И С рОССИЕЙ,ПОТОМУ КАК ЭТИ СТРАНЫ ДИКТУЮТ ПРАВИЛА ВСЕМУ МИРУ И ПЛЕВАЛИ ОНИ...
    А нас украинцев багато и нас не подалаты)
    Ну, коли їм на всіх плювати, то і на нас теж, звідки ж тоді Ваша впевненість у тому, що "нас не подолати"? Що ми можемо їм протиставити?

ну это и раньше было понятно, что на Россию ни кто не будет наезжать за Грузию, так чисто с трибун, да на пресс конференциях, но ни как не из окопов
    Для тих, хто в танку: наїзди з окопів були б у тому разі, коли Грузія була б учасником НАТО, коли Ви так і не доперли цього простого факту

Дивно, але грузини ще тримаються:
    Грузія заявляє, що збила 19 російських літаків
    11.08.2008

Про це повідомили в МВС Грузії. У Генштабі Росії кажуть лише про 4 збиті літаки. Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що російські миротворці в Південній Осетії завершили значну частину операції з примусу Грузії до миру.

Раніше російські військові повідомили, що грузинські сили продовжували обстріл їхніх позицій у Цхінвалі – всупереч заявам Тбілісі про виведення військ із Південної Осетії. МВС Грузії, у свою чергу, заявило, що російська авіація наносила удари по Ґорі, Зуґдіді і околицях Тбілісі.
    http://www.radiosvoboda.org/Content/News/1190164.html
    До підтеми про НАТО:
    Прага – Британський аналітик Джеймс Шерр попереджає про загрозу збройного конфлікту між українцями і росіянами у разі, якщо Україна не допустить повернення російських кораблів з Кавказу до Криму. Він закликав Україну і Грузію звернутися за підтримкою до НАТО і водночас визнав, що зараз на Заході неоднозначно ставляться до подій на Кавказі. Джеймс Шерр – керівник програм з Росії та Євразії Королівського інституту міжнародних справ. У розмові Радіо Свобода він розповів більше про свої спостереження
    http://5tv.com.ua/news/0/109512/
    Обговорення останніх поточних подій в ПО на bbc.ua
    Філософф

Ну от в мене російських родичів всі три чверті.Я їх поважаю.Але посилаю нафіг російський імперіалізм і шовінізм.
    Ви знаєте різницю між нацистами і німецьким народом?От така сама між російськими шовіністами і імперіалістами і російським(читай русским) народом
+ Ответить в теме
Страница 9 из 36

Теги для этой темы