Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 36
Показано с 31 по 40 из 360.
    Пророк

Re: Південна Осетія

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    грузины оборзели, надеюсь русские поставят их на место, ибо нефиг на мирных людей наезжать
    русские - миротворцЫ ? мне это чем-то напоминает ситуацию когда в 1939 савєты якобы "защищали" западную Украину и часть Польши от немецкой агрессии. тоже "миротворцами" были. а сколько после того без суда и следствия польских офицеров расстреляли и просто мирного населения замучали...

Філософф

Ответ Сообщение от estrangeiro Посмотреть сообщение
    Все это к сожалению так. Только давайте немного уточним- сначала Буш и его компания достаточно хорошо вооружила ВС Грузии(как платно так и бесплатно), а потом скомандовали "Фас".Попросту говоря для достижения своих политических интересов используют "пушечное мясо" Грузии. Россию тоже можно понять-миротворцы находятся в Осетии на основании мандата СНГ, пресечение вооруженных столкновений входит в их обязанности. И военные действия миротворцев полностью оправданы. Жаль только народ Грузии который стал разменной монетой в этом конфликте который начал опять Буш и цветной президент Саакашвили с Россией.
    ps.наш президент тоже цветной...
    Якби не російське втручання на початку 90рр Абхазія і Осетія лишились би в складі Грузії.Ви чули про Гагаузію?Ніі не чули а про Абхазію,Придністров"я і Осетію чули.І знаєте чому?Бо до цього молдавського регіону не дотягнулись російські війська і не підтримали сепаратистів.

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    русские - миротворцЫ ? мне это чем-то напоминает ситуацию когда в 1939 савєты якобы "защищали" западную Украину и часть Польши от немецкой агрессии. тоже "миротворцами" были. а сколько после того без суда и следствия польских офицеров расстреляли и просто мирного населения замучали...
    І я про те саме.Ццікаво а якщо ГУАМ видасть американцям мандат на входження в зону конфлікту це буде нормально?наврядчи тож я і думаю що миротворчі місії мають вестися під патронатом і за рішенням ООН а не цілої кучі структур на кожну з яких знайдеться інша протилежна.
    Частий гість

Чим далі вліс,тим блище виліз!Впевнююсь з кожною здобутою інфою про цю війну,в тому,що все це дуже довго зароджувалось,виношувалось і от,панове -нарешті вилізло! Я звісно не маленька,і можна було б щось подібне передбачити,але щоб настільки...В Росії таке величезне населення,яким так вміло і досвічено маніпулюють. Дивлюсь передачу про якісь паронормальні явища,а внизу екрана щохвилини пробігає заклик до мобілізації на контрактній основі офіцерам запасу та всим,хто проходив строкову службу.Ще не зустріла жодного росіянина,який хоча б на мить замав сумніви про доброчесність намірів ролі Росії у внутрішньому конфлікті незалежної держави! Пожалійте мене,я розчарувалась в людях.
    Філософф

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    Чим далі вліс,тим блище виліз!Впевнююсь з кожною здобутою інфою про цю війну,в тому,що все це дуже довго зароджувалось,виношувалось і от,панове -нарешті вилізло! Я звісно не маленька,і можна було б щось подібне передбачити,але щоб настільки...В Росії таке величезне населення,яким так вміло і досвічено маніпулюють. Дивлюсь передачу про якісь паронормальні явища,а внизу екрана щохвилини пробігає заклик до мобілізації на контрактній основі офіцерам запасу та всим,хто проходив строкову службу.Ще не зустріла жодного росіянина,який хоча б на мить замав сумніви про доброчесність намірів ролі Росії у внутрішньому конфлікті незалежної держави! Пожалійте мене,я розчарувалась в людях.
    Якщо під росіянами ви маєте наувазі етнічних русских то такі є але це частина з тих хто ще за радянських часів живуть за межами Росії.Знаю адекватних росіян в нашому місті,є такі в прибалтиці наприклад хоча звісно далеко не всі.
    Філософф

Грузинський інформаційний сайт http://lazare.ru/

Доречі от чому грузини стоять на голову вище нас українців і от ілюстрація моїх слів про національну єдність.
    Сегодня, Рустави 2 в прямом эфире передал встречу Президента Грузии с представителями грузинской оппозиции.

Лидеры грузинской оппозиции, объединились в этой важной для Грузии момент и встали рядом с президентом страны. Сегодня они встретились с Михаилом Саакашвили. Президент Грузии в начале встречи поблагодарил представителей оппозиции, которые «несмотря на политические разногласия» объединились с руководством Грузии, а многие из них сдали даже кровь для пострадавших. По словам Саакашвили «так поступают великие нации и успешные государства». «Хочу, чтобы все проснулись - это наша отечественная война за свободу Грузии», – отметил Саакашвили. Представителям СМИ Грузии представлена полная свобода. Они получают полную информацию о происходящем в Южной Осетии. По словам г-на Саакашвили – «грузинской стороне нечего скрывать, а за последние дни действия России сильно подорвали ее репутацию».
    Ви можете собі уявити щоби українська опозиція підтримала владу у подібному конфлікті?Звісно ні янукович першим би вітав російські танки в українських містах.От така от між нашими народами різниця.
    Частий гість

Під росіянами я маю на увазі росіян,які живуть в Росії,які народились в Росії,мають сподівання,що там і помруть років через сто, і дивляться всі вони "ВЄСТІ",котрі такі ресурси ,як CNN i BBC за останню добу принаймні тричі назвали заангажованими!Та про це я вже казала. І спілкувавшись сьогодня з мінімум десятком таких Росіян на обговорювану тему, (бо в силу обставин я зараз саме в Росії,на півдні Краснодарського краю,за 3 км від кордону з Абхазією) я не почула ЖОДНОЇ альтернативної думки.Висновки робіть самі...

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение

Лидеры грузинской оппозиции, объединились в этой важной для Грузии момент и встали рядом с президентом страны. ».
    Ви можете собі уявити щоби українська опозиція підтримала владу у подібному конфлікті?Звісно ні янукович першим би вітав російські танки в українських містах.От така от між нашими народами різниця.

Не доведи Боже,пане! Як війна -то єдина причина до щирих коаліцій,то хай краще поз"їдають одне одного ті депутатики насмерть,думаю наша країна готова на такі жертви,тільки б не війна!
    Філософф

Та не доведи Боже я не заперечую.Просто я ж повторюю в Грузії теж їдять один одного і конкретно але коли мова стосується міжнародних справ вони єдині.І не тільки про війну йде мова а і про газові конфлікти,курс інтеграції і т п
    Banned

Мантры практикуете? Гыгыгыгы.
    Ну, Бог в помощ.
    Завсідник

http://www.lenta.ru/articles/2008/08/09/presswar/
    ps для критикующей стороны-ссылка взята на домене ru не из-за того что это домен ru, просто не все знают английский, а перевод в Украинских СМИ этих изданий врядли найдете.
    Філософф

Нажаль зараз кілька російськомовних грузинських сайтів що могли б дати суттєву допомогу у розвіюванні інформаційної пропаганди Кремля вирублені.
    Здогадайтесь чиїми хакерами
+ Ответить в теме
Страница 4 из 36

Теги для этой темы