Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 36
Показано с 11 по 20 из 360.
    Odo
    -

Re: Південна Осетія

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Гадаю, він не думав, що Росія тупо попхне свою військову міць через кордони чи бомбардуватиме грузинські аеродроми.
    Історія вчить, шо ніколи не варто недооцінювати супротивника, але, хто вчиться у тієї історії? Пригадайте, як Винниченко відмовився від допомоги чехів, бо вірив, що Росія не нападе? А тепер пригадайте одну з останніх ток-шоу "Свобода Слова" з Жириком, ні на що не наштовхує?

Філософф

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Розрахунок дуже простий: у Грузії триває війна і через це до НАТО її не візьмуть, а коли до НАТО її не візьмуть, то робитимемо з нею, що захочемо. Все те саме і з Україною: чим більша нестабільність буде у Криму, тим менше шансів вступити Україні до НАТО і тим більше можливостей крутити нею, як циган сонцем.
    Є різнирця.Грузин можуть боротись між собою як завгодно але зовнішній ворог для них на першому місці вони всі готові боротись проти Москви якщо та почне масштабну агресію.нмає в грузії проросійських росмовних грузинів які кричали б про ісконнаю рускасть східної половини Грузії чи інших аналогічних елементів.Тож навіть без НАТО з грузинами Росіїї буде справитись вельми тяжко.тут напрошується аналогія з радянсько-фінською віййною 1939-40рр коли Союзу щоб перемогти маленьку Фінляндію довелось кинути в бій більш як мільйонну армію.І то до Хельсінки червоні так і не дійшли.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Є різнирця.Грузин можуть боротись між собою як завгодно але зовнішній ворог для них на першому місці вони всі готові боротись проти Москви якщо та почне масштабну агресію.нмає в грузії проросійських росмовних грузинів які кричали б про ісконнаю рускасть східної половини Грузії чи інших аналогічних елементів.Тож навіть без НАТО з грузинами Росіїї буде справитись вельми тяжко.
    Ну чому ж? Цю роль у них виконують якраз південні осетині з абхазами.
    Філософф

Ну чому ж? Цю роль у них виконують якраз південні осетині з абхазами.
    Ну дик південні осетини і абхази то прямі вороги а не манкурти зі своїх.Плюс їх не половина Грузії.Осетин і абхазів вірніше порівняти з російськими шовіністами в Криму а не з проросіійськими силами інших регіонів нашої країни
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Ну дик південні осетини і абхази то прямі вороги а не манкурти зі своїх.
    Ну цим явищем ми, мабуть, унікальні, хоча... є ще білоруси з такою ж, коли не більшою кількістю манкуртів серед своїх. Що тут скажеш, добряче відбили народові його історичну пам’ять серпом з молотом...
    Філософф

Ну цим явищем ми, мабуть, унікальні, хоча... є ще білоруси з такою ж, коли не більшою кількістю манкуртів серед своїх. Що тут скажеш, добряче відбили народові його історичну пам’ять серпом з молотом...
    Гу її відбивали ще перед тим майже 300років обома головами орла двуголового та і поляки перед тим були не цукор далеко.Тож оброблювали нас добре нажаль.
    У білорусів проблема набагато гріша за нашу.У нас хоч є Схід і Захід Білорусь же це сплошний Донбас(не хочу ображати жителів цього регіону та і самих білорусів але це так).Рівень розвитку білоруської иови такий що в містах нею навчаються в школах відстоків 3-4 населення а вузів білоруськомовних взагалі немає.Ну про те що там замість національної радянська символіка я вже мовчу.От до чого призводе так звана двумовність закріплена законодавчо.
    Щодо теми обговорення то цікаво що і абхази з осетинами прагнуть не до реальної незалежності а до того щоб змінити грузинську кришу російською.
    Частий гість
    Ой панове,почиває наш Донбас на печі поряд з грузином,волосатим і чорним,мов дідько,калатавшим за бабуїновою звичкою себе в ґрудь і кричав- "Я-русский,я раділся нє в гдє-то,а в СССР!!!". Щойно в новинах почула,що за добу загинуло півтори тисячі його співвітчизників також народжених десь там....Кажуть Цхінвалі пав...
    Постійний відвідувач

чеснокажучи, аналізувати хід історії мені важко, але щось інтуїція мені підказує, що ніяких грузинських (читай= смачних, таких якими пахне дитинство) мандаринів Росія взимку не побаче. А якшо не пощастить - ми теж. І будемо, товариші, з вами в кращому випадку давитись турецькими,100% генетично модифікованими. без смаку, запаху і спогадів.
    Частий гість
    Ответ Сообщение от Rosinka Посмотреть сообщение
    чеснокажучи, аналізувати хід історії мені важко, але щось інтуїція мені підказує, що ніяких грузинських (читай= смачних, таких якими пахне дитинство) мандаринів Росія взимку не побаче. А якшо не пощастить - ми теж. І будемо, товариші, з вами в кращому випадку давитись турецькими,100% генетично модифікованими. без смаку, запаху і спогадів.
    Грузинських мандарин в Росії не бачать вже досить давно,так само,які і вино,чачу і самих грузинів,як таких. Інформаційним бойкотом відповідають грузини-жодний з рос.каналів не транслюється.
    Хоча який сенс-от зараз дивлюсь "ВЄСТИ"- гонять на CNN i BBC, називають їх інфу про те звідки ноги ростуть в конфлікту не відповідаючою реаліям,а коменти-необ"єктивними! От всі м...я по світу брешуть, і адні "ВЕСТИ" у штурвала!
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    Грузинських мандарин в Росії не бачать вже досить давно,так само,які і вино,чачу і самих грузинів,як таких. Інформаційним бойкотом відповідають грузини-жодний з рос.каналів не транслюється.
    дякую за "слово просвіти" )) чесно признаюсь - не знала.
    бо взагалі не розумію, причину конфлікту.. (соромно)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 36

Теги для этой темы