Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей309Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 36
Показано с 161 по 170 из 360.
    Новачок

Re: Південна Осетія

fragov, Нет, я просто долго пререключаюсь от прочитанного к отписанному. Я просто думал что после "диагноза" вы меня забаните, но что до обидеть, это не ко мне. Обижать людей то право власть имущих, я на него не притендую. Но я просто не допонимаю Ваших страхов от куда они берутся. Ведь не Россия так разделила Украину на запод и восток. Проблемма внутри страны, но тек то хочет что бы народ её не замечал выдумывают внешнего врага. (тактика не однократно исползованая в с транах с ущемлённым самолюбием), А Россия просто идеальный вариант. "Вот если бы не Россия то мы бы уже были сверхдержавой!!!!", это не ваши слова, это то семя которое забрасывают в молодое нестабильное сознание, Россия подняла цэны на Газ!!! Россия вввела миграционные карты!!! Россия подпитывает раскол страны.... и так далее и тому подобное. Всё что зделала Россия эта дала вам возможность почувствовать себя просто Европейской страной, со всеми вытекающими из этого последствиями... 151 миллион россиян из которых чуть более 2 миллионов украинцев, бывших украинцев. Придатели??? Нет просто люди которые не захотели верить любителям разжижать мозги.

part of me

ТойХто, не буду витрачати свій час. Я розумію, що вам з Москви видніше.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от ТойХто Посмотреть сообщение
    Что до упомянутого вами полковника, я не готов однозначно ответить на вопрос. Очень тепло отношусь к эпохе гетьманата, Сам по себе Мазэпа, персона очень одорённая и многогранная, но к чему присягал Петру, если собирался отойти от него. Нис, просто человек который был верен присяге и даже не думал о том предает он кого то или нет. Для меня он не герой, для меня он не предатель, он просто человек верный своему долгу.
    Чи правильно я Вас зрозумів, що на його місці Ви вчинили б так само?
    Что косательно Крыма. Был подписан договор согласно которому ЧФ России распологает базой до .... могу ошибится кажись 2025 года. Я за Украино вне блоковую, но договора подписанные чту, давайте выполним все взятые на себя обязаности а после просто не будем продлевать договор, срок вышел, айривидерчи.
    Виконувати взяті на себе обов’язки без жодного сумніву річ достойна і чудова, от тільки є одне "але", тоді, коли й инша сторона цілком притомна і шанує закон так само як і ми. Що ж маємо у поточній ситуації? Росіє знехтувала всім, чим тільки можна було, вдерлася на терени суверенної держави, а ми у цей час мусимо виконувати всі договори. Надзвичайно гарно людина почувається у ситуації, коли всі навколо чесні, щирі та відкриті, одна вона — шахрай Ви хочете, щоб Україна втратила Крим, через дотримання договору тим, хто плювати хотів на будь-які договори?
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну и что, за то там страна реально поднимается, уровень жизни растет, он по крайней мере делает все в интересах своеи страны

ну может права он и не имеет, но и запретить ему это делать, тоже ни кто не в состоянии
    Перше:ну піднімається ціна на нафту і в Росії рівень життя росте це ні чия не заслуга.
    Друге ну те що не в стані то так нажаль але казати ро гопа який він крутий за те що мєтєліт всіх інших яби не став.
    Щодо моїх інтересів то це була зла іронія з заяв російського керівництва.
    Щодо грузинського Кадирова то там така ситуація як тільки росіяни б зменшили своє угрупування в Грузії він би став проводити аналогічний до нинішнього курс.Проросійська влада в Грузії може бути лише окупаційною

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    инша
    Ви прихильник харківського правопису ?
    Odo
    -

(я вважаю що це мiй останнiй допис на форумi). Пробачте шановний але ви хвора людина. Звiдкi у вас такi жахi у головi???? Якщо Україна буде продовжувати свою внутрiшню та зовнiшню полiтику у взятому нинi дусi то й iсторично україньськi земл вiдiйдть куди небудь подалi вiд Київа.
    А що тут неможливого, цілком можлива перспектива найближчого майбутнього. Приєднуюся до цих припущень fragov'а, сам багато разів висловлював схожі думки. Але біда знаєте у чому? Що коли це у майбутньому, то всі кажуть, що це неможливо, а коли це таки настає, то ніхто вже нездатний повернути втрачене, навіть ті, хто називав це неможливим, яскравий приклад тому Винниченко, що до останнього не вірив в агресивні плани Росії. Хочете повторення? На біс?
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Ви прихильник харківського правопису ?
    Так, хоча не лише його, також останнього проєкту правопису Німчука.
    fragov, Нет, я просто долго пререключаюсь от прочитанного к отписанному. Я просто думал что после "диагноза" вы меня забаните, но что до обидеть, это не ко мне. Обижать людей то право власть имущих, я на него не притендую. Но я просто не допонимаю Ваших страхов от куда они берутся. Ведь не Россия так разделила Украину на запод и восток. Проблемма внутри страны, но тек то хочет что бы народ её не замечал выдумывают внешнего врага. (тактика не однократно исползованая в с транах с ущемлённым самолюбием), А Россия просто идеальный вариант. "Вот если бы не Россия то мы бы уже были сверхдержавой!!!!", это не ваши слова, это то семя которое забрасывают в молодое нестабильное сознание, Россия подняла цэны на Газ!!! Россия вввела миграционные карты!!! Россия подпитывает раскол страны.... и так далее и тому подобное. Всё что зделала Россия эта дала вам возможность почувствовать себя просто Европейской страной, со всеми вытекающими из этого последствиями... 151 миллион россиян из которых чуть более 2 миллионов украинцев, бывших украинцев. Придатели??? Нет просто люди которые не захотели верить любителям разжижать мозги.
    Даруйте, але все, що Ви написали можна сказати, ба навіть більшою мірою про Росію. Ви подивіться, як накручують народ по ТБ, в інеті, по радіо? Хто зараз для росіян — естонці, грузини, українці? Це, що як не защемлене самолюбство? Тільки і чути, що навколо вороги, що не дають піднятися Росії, але скоро ми всіх нагнемо так, що мало нікому не буде. Як ілюстрацію до вищесказаного див. долучений файл.
    Миниатюры Миниатюры stina.png  
    Новачок

Odo,
    Что до последнего поста, ни кого не где не накручивают, я ща в МСК, на по ТВ не на Улицах. Всё относительно тихо и спокойно что косательно национальной ненависти. у меня во дворе в Полтаве написано УНСО и есть ещё местечко где до недавнего красовалось Смерть москалям..... И что??? Отморозков по жизни хватало ещё в СССР, когда почти как бя все были братья и любили друг дружку.
    Пророк

Шановний, ви намагаєтесь писати російською, але з такою кількістю помилок, що вас буває важко зрозуміти. ви би якось того... чи читали, що пишете, чи словника купили.
    чого це ви злякались що вас забанять? нехай люди читають. Тіко в тему бажано, а то ви вже пустились берега. Як там, визнає Росія нові бомбардування Горі? а то весь світ показує, а Москва не поміча.
    Басілашвілі не читали? (якщо ви знаєте хто це).
    "Я не склонен сейчас кого-либо осуждать, во мне вызывает только ужас все то, что там сейчас происходит. Но я должен просто, пользуясь тем, что это будет там у вас напечатано, напомнить людям, которые разожгли эту вражду, людям, которые под прикрытием псевдодемократических фраз пытаются утвердить свое честолюбие и комплекс неполноценности. Эти люди и люди, которые подвергают риску жизни сотен тысяч ни в чем не повинных грузин, абхазов, осетин, русских, должны помнить и должны перед их глазами стоять примеры военных преступников, которых судило мировое сообщество. И будет судить. Таких, как Гитлер и его компания, таких, как Караджич, Милошевич, Саддам Хусейн и многие-многие другие мерзавцы." це, щоб ви не сумнівались, про російських керманичів.
    Пророк

Не знаю правда или нет,но стоит почитать http://val.ua/ukraine/192554.html
    Odo
    -

ТойХто, Ви не помітили моїх питань, чи не хочете на них відповідати?
    Філософф

Odo,
    По приведённым фактам, которыми опирирует Victorious, Россия выходит агрессор вторгшийся на тереторию Осетии. ?
    Не Осетії а Грузії.
    Грузія суб"єкт міжнародного права Осетія ні.
    Плюс бомбити цілі далеко за межами зони конфлікту на стовідсотково грузинській території це гоповство геополітичного масштабу інакше я це не назву.
    От цікаво що примусило росіян зупинитись?Чи Захід пригрозив щось(наприклад блокаду стабфонда який в американських цінних паперах лежить) чи злякались що при штурмі Тбілісі будуть страшні людські втрати окупаційних військ?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    ТойХто, я думаю ви часто читаєте проміж строк. Вже раз в Криму можна почути заклики до від'єднання. Наступне "вчення" росія буде проводити в ЧФ і біля границі з Україною.
    Росія загарбник, їй пофіг на життя особливо чужих та й своїх громадян, головне ціль - не дати Грузії вступити в НАТО, потім переворот в Грузії і грузини знову "захочуть" вступити в росію.
    Далі Україна і т.д. Потрібно знову створити "буфер" навколо Москви, щоб як і у війні проти фашистської Германії було, які фронти здавати, підриваючи міста "щоб недосталося ворогу" і чиїм м'ясом закидати амбразури.
    Все правильно тільки я хотів би зазначити що добровільно грузини до Росії ніколине захочуть.Проросійський режим в цій країні можна встановити лише окупувавши її всю

[ Ведь не Россия так разделила Украину на запод и восток. .
    Та на сході переважній більшості людей пофігу на мову культуру і геополітичну оріентацію якби регіонали це не роздмухували то ми б і всі школи перевели на українську і в НАТО вступили б і ніхто там би цього не помітив(ну в Криму ситуація була б гірш) але всеодно якби не спекулянти ніяких проблем ьби не було.
    Плюс не вона розділила але вона може скоритстатись,поглибити розкол і використати його на свою користь.
    Щодо етнічних земель то не волайте таке відчуття Казань російське місто чи Дербент

Odo,
    Отморозков по жизни хватало ещё в СССР, когда почти как бя все были братья и любили друг дружку.
    а потім шурум бурум і раптово зненацька 90% українців проголосувало за незалежність.От плана накурились і проголосували а до того всі були брати не розлий вода особливо вірмени і азербайджанці
+ Ответить в теме
Страница 17 из 36

Теги для этой темы