Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 23.
    Jonik
    Гість

Пам'ятник УПА в Харкові

Слава Україні!
    Цей топік мене спонукали створити останні події, що відбулись навколо меморіального каменя. Спробую надати достатньо цікавої інформації з різних джерел, які я знайшов в інтернеті, щоб відкрити повну картину подій!
    Отже, 16 квітня 2008 року харківська міськрада проголосувала за відміну рішення про встановлення пам'ятного знаку загиблим воїнам УПА, яке було надано тією ж радою в 1992 році. Це при тому, що президент України видав указ про збереження подібних пам"яток культури!
    http://news.1plus1.ua/ukrayina/pam-yatn ... rkova.html
    http://unian.net/ukr/news/news-246861.html

Відповіддю на антиукраїнські дії чиновників, Спілкою Української Молоді була скликана прес-конференція, присвячена подіям навколо пам'ятного знаку УПА у Харкові. В ній взяли участь українські патріотичні організації, які прокоментували події та зробили заяви, а також представник МВС. Конференція транслювалась в ефірі телеканалу 1+1, та харківських новин АТН.
    http://maidan.org.ua/static/news/2007/1208528055.html

22 квітня 2008 року в Харківському обласному апеляційному суді розглядалась справа щодо одного з учасників акту вандалізму щодо пам'ятника УПА, який було вчинено 20 листопада 2006 року в Молодіжному парку - Познякова. Ця людина належить од проросійської та антиукраїнської організації ЄСМ.(Євроазійський Союз Молоді). ...Рішення суду - в апеляціїї відмовлено!
    http://cym.org.ua/tmp/080423094830N.html
    http://news.mediaport.info/city/2008/51958.shtml

На данний момент, відновлено чергування біля пам"ятного знаку загиблим воїнам УПА, а до травневих свят планується посилення охорони силами громадських патріотичних організацій і просто небайдужих громадян!
    Якщо ти маєш змогу долучитись до захисту єдиної на Східній Україні пам"ятки Українській Повстанській Армії законтактуй з організаторами акції зі
    Спілки Української Молоді у Харкові:
    тел. +38(057)751-17-68, e-mail: cym-ua@ukr.net

P.S. Маєш з`язки та виходи на інші українські форуми і сайти, організаціїї та просто патріотично-свідомих українців - розмісти цю інформацію безпосередньо, або по зсилочці! Це дуже важливо!

Инвалид умственного труда

Re: Пам"ятник УПА в Харкові

я бы по первой мысле взорвал...
    потом вспомнил... гитлера запрещали вся и все...
    Стройте памятники всем кому хотите...
    Jonik
    Гість

Де хоч одне слово про Гітлера? Мало того, я підтримаю-фашизму ні! Також комунізму - ні, шовінізму - ні! Патріотизму і націоналізму - так! Інша справа, що пан-модератор не орієнтується в поняттях...
    part of me

Ответ Сообщение от Jonik Посмотреть сообщение
    Де хоч одне слово про Гітлера? Мало того, я підтримаю-фашизму ні! Також комунізму - ні, шовінізму - ні! Патріотизму і націоналізму - так! Інша справа, що пан-модератор не орієнтується в поняттях...
    Jonik, у нього свій погляд на це питання, можете пошукати, тут вже підіймалася тема про УПА.

До речі, сьогодні наткнувся на такий матеріал: http://www.poltavaforum.com/blogs/ad...olegomeny.html

Это замечательно... но пост бл не о том...

Ой УПА без Гитлера могло организоваться? Эт так вопрос.ь?
    В Прододжении...
    УПА стреляло в моего деда... которы б*** Киев у гитлера отвоевыал прошел всю войну, из пушек давил сволочей фашистких...
    а в карпатах их батарею в спину атаковали...

и будем памятник ставить?
    part of me
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Ой УПА без Гитлера могло организоваться? Эт так вопрос.ь?
    Так, бо УПА лише частина Українського визвольного руху, який виник ще 30 роках.

В Прододжении...
    УПА стреляло в моего деда... которы б*** Киев у гитлера отвоевыал прошел всю войну, из пушек давил сволочей фашистких...
    а в карпатах их батарею в спину атаковали...

и будем памятник ставить?
    Це спорне питання і фашисти, і радянські війська не раз переодягалися в форму УПА (думаю це нормальне явище для такого ненормального явища як війна). Тому точно сказати хто стріляв тоді, і особливо зараз вже ніхто не зможе.

Та й турбує інше, в 1992 році поставили цей меморіальний камень, і було все досить тихо, чому ця проблема почала так "колихати" суспільство тільки зараз? Можливо комусь це потрібно.
    Def
    .

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Так, бо УПА лише частина Українського визвольного руху, який виник ще 30 роках.
    А где можно прочесть про другие части освободительного движения?

Но с**** они стрелили в моего деда который уничтожал фашистов....

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Насколько я читал, они там чуть ли не поубиапли друг друга ф барьбе за идею... типа кто лучщий украинец... ну как в верховной раде щас
    Правада тада гестапу канкурентов сдавали....
    part of me
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Можеш почати тоді вже з козацтва, або з Української революції 1917 року. А де читати - сам знайдеш, ти наче дуже розумний і хтось казав, що в тебе книжок з історії України у редакціях за всі роки - повна хата.

Но с**** они стрелили в моего деда который уничтожал фашистов....
    Читай вище.
    Насколько я читал, они там чуть ли не поубиапли друг друга ф барьбе за идею... типа кто лучщий украинец... ну как в верховной раде щас
    Правада тада гестапу канкурентов сдавали....
    в 1920 році, гестапо?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя