Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 23.
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Можеш почати тоді вже з козацтва, або з Української революції 1917 року. А де читати - сам знайдеш, ти наче дуже розумний і хтось казав, що в тебе книжок з історії України у редакціях за всі роки - повна хата.
    Мне интерестно твою ссылочку прочесть.

Максим. Хватит гуглить, ссылку давай

Ответ Сообщение от Jonik Посмотреть сообщение
    Я Харків"янин і мої родичі також служили в рядах червоної армії,
    Я так понимаю "родичi" уже мертвы. Иначе, они бы тебя задавили голыми руками...

Инвалид умственного труда

Re: Пам"ятник УПА в Харкові

Можеш почати тоді вже з козацтва, або з Української революції 1917 року. А де читати - сам знайдеш, ти наче дуже розумний і хтось казав, що в тебе книжок з історії України у редакціях за всі роки - повна хата.

Читай вище.

в 1920 році, гестапо?
    да нет в войну они булаву делили
    Jonik
    Гість

Jonik, у нього свій погляд на це питання, можете пошукати, тут вже підіймалася тема про УПА.

До речі, сьогодні наткнувся на такий матеріал: http://www.poltavaforum.com/blogs/ad...olegomeny.html
    Цікаво, ми з вами, фактично, однаково та коротко відповіли

Так, кожен має право на своє особисте бачення, але кожен виходить з різних міркувань.
    Я займаю позицію патріотизму. І ви вірно підмітили, що дві тоталітарні загарбницькі системи мають знак = !
    rust`u Відповідатиму коротко, але змістовно.
    1. Гітлер не мав жодного відношення до вормування національних військ УПА. Цей рух почав формуватися за часів Євгена Коновальця, що було раніше майже на 20 років.
    2. Щоб коректно відповісти на вашу тезу про діда, уточніть в якому загоні він служив і його звання: рядова червона армія чи КДБ?
    3. Я Харків"янин і мої родичі також служили в рядах червоної армії, але жодним словом западенців ніколи не згадували злим словом. Звідкіля такі розбіжності?
    Инвалид умственного труда

Цікаво, ми з вами, фактично, однаково та коротко відповіли

Так, кожен має право на своє особисте бачення, але кожен виходить з різних міркувань.
    Я займаю позицію патріотизму. І ви вірно підмітили, що дві тоталітарні загарбницькі системи мають знак = !
    rust`u Відповідатиму коротко, але змістовно.
    1. Гітлер не мав жодного відношення до вормування національних військ УПА. Цей рух почав формуватися за часів Євгена Коновальця, що було раніше майже на 20 років.
    2. Щоб коректно відповісти на вашу тезу про діда, уточніть в якому загоні він служив і його звання: рядова червона армія чи КДБ?
    3. Я Харків"янин і мої родичі також служили в рядах червоної армії, але жодним словом западенців ніколи не згадували злим словом. Звідкіля такі розбіжності?
    1. Да хоть при Юлии Цезаре... Но вот форму то они гитлровскую носили...
    2. Вы были на приеме у следоватля в КГБ? Для родившихся в дали от жд клмуникаций и в близ к морским путям сообщенияя повторяю дед и бабушка служили в артилериской части.
    3. 2 месяца госпиталя деда выстрел с тыла из леса, УПАшниками...
    во время обстрела линии обороны фашистов... С*** растреляли на месте... После слезливых росказней что они свои и х фашисты заставляли....
    К жителям западной украины я отношусь абсолютно адекватно как и к шахтерам из донецка...
    Просто просьба.. не делайте из дерьма пулю
    Jonik
    Гість

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Я так понимаю "родичi" уже мертвы. Иначе, они бы тебя задавили голыми руками...
    Я не розумію ти не уважний чи читати не вмієш? Повторюватись не буду, бо вже про це писав, див. вище.

rust`u
    Так, форма восновному була німецького типу, цього ніхто не заперечує, але з українською символікою та нашивками.

Тепер щодо пострілів у спину.
    Ні для кого не скрет що на кожній передовій обов"язково були спеціальні загони КДБ "заградительные отряды" які гнали як худобу простих солдат червоної армії "в атаку", "за Родину, за Сталина". Часто, щоб основна частина йшла без вагань, декільком дірявили спину з кулеметів Максим. Як не дивно, це навіть в сучасних художніх російських фільмах показують.

Щодо УПА та червоної армії.
    Черовна армія звичайно була ворогом для УПА та місцевих, такими ж як і німецькі окупаційні війська. Але УПА восновному не зачепала рядові з"єднання червоноармійців, тому, що то були люди підневільні - куди партія накаже-туди вони і підуть. Всю увагу Українські війська концентрували на мобільних військах КДБ - як зараз називають спец війська зачистки та каральні загони, ось на них і полювали. І знову ж таки не секрет, що каральні підрозділи перевдягались в форму УПА і творили безчинства і провокації. Це була підступна війна.

Я розумію ваше обурення в утраті близького родича, але наголошую УПА є суто українські війська, які боролися суто за українську землю, свободу і незалежність від будь-яких окупаційних сил.
    Odo
    -

Re: Пам'ятник УПА в Харкові

Хрести могил
    Видніються здаля,
    Сліди криївок
    Стогнуть у діброві.
    Чи є на білім світі
    Ще земля,
    Щоб стільки мук ввібрала
    Й стільки крові?
    Вони — герої,
    Істинні сини,
    Що смерть стрічали
    Тут на кожнім кроці.
    А ворог ще питає:
    «Хто вони
    І на чийому воювали
    Боці?!»
    Ех, ви, людці,
    Вподбінені до бліх,
    Вчорашня тлінь
    Із мріями чужими.
    Остання куля обривала їх, —
    Повстанці
    Не здавалися живими.
    Їх об’єднав свободи
    Віщий рух,
    Вони йшли в бій,
    За правду, за державу.
    Вони тримали український дух
    І заслужили,
    Як герої, славу.
    Яких, яких
    Від них чекати див?
    Вони з коріння
    Черпали наснаги.
    Хтось каже, за кордоном
    «Коку» пив, —
    Вони ж у ранах
    Корчились від спраги.
    Ніколи не затихне серця щем:
    Повстанці йшли
    Від імені народу.
    Тож знаймо, люди:
    Ми тому живем,
    Що вони впали
    В битві за свободу.
    Нам моноліт потрібний,
    Не слова.
    Без праці
    Не настануть переміни…
    Поставцям слава,
    Честь їм і хвала,
    Вони — сини
    І дочки України.

© Володимир Вихруш

Так, форма восновному була німецького типу, цього ніхто не заперечує, але з українською символікою та нашивками.
    Як і будь яка партизанська армія УПА не мала чіткої системи виробництва одностроїв. Останні здобувалися двома шляхами: власне пошивом та захоплення у супротивника. На протязі війни тилові служби УПА частково організовували по місцевим селам одиничний та дрібносерійний випуск одностроїв. Але через елементарну недостачу матеріалів, різну кваліфікацію майстрів та неможливість організувати постійно діючі майстерні в умовах партизанської війни їхній випуск був епізодичним та не масовим. В основному упівці носили однострої здобуті в бою у ворога. Широко вживалися польські, угорські, радянські та німецькі однострої. Останні були найбільш популярними, оскільки дозволяли уникнути плутанини при зіткненні з радянськими військами та вирізнялися зручністю та гарним кроєм. Відповідно до одностроїв для розрізнення нашивалися спеціальні відзнаки, які упівці також готували самостійно.
    Jonik
    Гість

Дякую за доповнення. :)
    Jonik
    Гість

Мої враження від акції є найпозитивніші!
    Нам все вдалось:
    нас підтримали небайдужі люди, як харків"яни, так і приїзжі патріоти з інших областей, які зголосилися допомгти не дивлячісь на екстримальні погодні умови. Зі свого боку ми приклали максимальних зусиль для їхньої комфортності.
    Влада, однозначно, побачила громадську зацікавленість до пам"ятного знаку!
    Щодо самого перебування:
    8 травня, в другій половині дня, активістами були поставлені намети в парковій зоні безпосередньо навколо па"мятного знаку. З обох сторін каменя на щоглах були підняті стяги: прапор Визвольних змагань та національний прапор України. Був виставлений плакат великого розміру, з короткою передісторією пам"ятника УПА з зазначеною метою акції та закликом підтримки харківських націоналістів в охороні пам"тного знаку (точна копія плакату є на початку цієї теми на першій сторінці).
    Була проведена роздача листівок, текст яких давав роз"яснення- що собою являє поняття націоналізму. Також коротко, але змістовно йшлося про мету винекнення та діяльність УПА.
    Що мене особисто вразило - це те, що ніхто не викинув жодної листівки, як то буває з розповсюдженням паперової реклами!
    Зацікавлення до акції виявляли найрізноматнітніші люди різного віку та соціального статку. Більшість людей до акції ставились з розумінням. Серед таких була людина, що назвалась "русским", та донеччанин, який запропонував свій підпис, якщо ми збираємо такі на підтримку пам"ятника.
    Агресії серед міліціі, що спостерігала в вечірній та нічний час за дотриманням порядку не було, навіть, навпаки - один з міліціянтів попрохав нашу листівку, та поцікавився додатковою літературою.
    9 травня, зранку, до каменя, почали підтягуватися харків"яни з квітами, які вшанували вояків УПА, визнаючі їх воюючою стороною.
    Вцілому захід вийшов насиченим.
    Необхідно зауважити, що без допомоги активістів, які приїхали зі Львова, Києва та Вінниці, спроба розгорнути наметове містечко закінчилася б нічим, за що їм особлива подяка!

Докладно тут:
    http://cym.org.ua/tmp/080510224920N.html

Хто має змогу розмістити цю інфо на інших сайтах та форумах - велике прохання допомогти!
    Def
    .

Можно пару-тройку фот увидеть с акции?
    Пророк

Останній "Тиждень" надрукував вірш радянського поета Давида Самойлова, учасника сумних подій, написаний у 1946 році. Прошу вибачення, якщо він комусь видасться задовгим.

Я вел расстреливать бандитку.Она пощады не просила.
    Смотрела гордо и сердито. Платок от боли закусила.
    Потом сказала: "Слушай, хлопец! Я все равно от пули сгину.
    Дай перед тем, как будешь хлопать, мне поглядеть на Украину.
    На Украине кони скачут под стягом с именем Бандеры.
    На Украине ружья прячут, на Украине ищут веры.
    Кипит зеленая горилка в белёных хатах под Березно,
    И пьяным москалям с ухмылкой в затылки тычутся обрезы.
    Пора Пограбить печенегам! Пора поплакать русским бабам!
    Довольно украинским хлебом кормиться москалям и швабам!
    Им не жиреть на нашем сале и нашей водкой не обпиться.
    Еще не начисто вписали хохлов в Россию летописцы!
    Пускай уздечкой, как монистом, позвякает бульбаш по полю.
    Нехай, як хочуть, комуністи в своїй Русі будують волю...
    Придуманы колхозы ими для ротозея и растяпы.
    Нам все равно на Украине, НКВД или Гестапо".
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3