Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6
Показано с 51 по 59 из 59.

Re: Правда та брехня. Історія Українскої державности.

про яку саме "офіційну версію" панові йшлося?
    повторюю :на сторінці 4 в пості RAMM вказано посилання на офіційну версію , пост з вашою подякою. Якщо у вас проблеми з пам"ятю , то ді скажіть, я зрозумію.

Що заважає відповісти по суті?
    ваша манера спілкування .постійно вставляти посилання , жартувати,не виказувати своєї думки.

Odo
    -

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    ваша манера спілкування .постійно вставляти посилання , жартувати,не виказувати своєї думки.
    А оце яскравий приклад Вашої манери спілкування:
    Якщо у вас проблеми з пам"ятю , то ді скажіть, я зрозумію.
    Мдя... Інституту благородних дівиць точно не закінчували, ну або не довчилися троха

повторюю :на сторінці 4 в пості RAMM вказано посилання на офіційну версію , пост з вашою подякою.
    Ну так, що саме у офіційній версії є безглуздям? Чи за логікою Вашого штибу досить обізвати це безглуздям і наректи доказом?

Мдя... Інституту благородних дівиць точно не закінчували, ну або не довчилися троха
    А як ще казати якщо ви не памятаєте що було в темі на минулій сторінці?Чи ви не слідкуєте за ходом дискусії?
    Odo
    -

А як ще казати якщо ви не памятаєте що було в темі на минулій сторінці?Чи ви не слідкуєте за ходом дискусії?
    Між "не пам’ятати" і "не вважати гідним аргументом" різницю помічаємо?

допис від RAMM
    Такого офиц. версия не говорит.
    Обращайтесь к первоисточникам, пожалуста.
    Потом пишите.
    Официальная версия тут -
    http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publica...ontent/392.htm
    тобто якщо ви все памятаєте , за вашими словами, тоді це "не гідні аргументи". Вибачайте але з ваших слів я роблю висновок що Ви скритий російський націоналіст.
    Odo
    -

тобто якщо ви все памятаєте , за вашими словами, тоді це "не гідні аргументи". Вибачайте але з ваших слів я роблю висновок що Ви скритий російський націоналіст.
    Як же ж складно буває порозумітися!

Ну читав я це вже читав!!! Що саме там Вам і чому саме не подобається?

мова, створена на базі давньоболгарських діалектів Кирилом і Мефодієм
    по перше мені цікаво, що це за давньо болгарський діалект?давньобУлгарскій діалект шо це таке, знаю, а це поясніть?
    мова, створена на базі давньоболгарських діалектів Кирилом і Мефодієм
    без питань мову вони може і створили але це ще ніщо не значить , наприклад мова идо.дуЖЖе поширеННа.Насадити комусь свою мову дуже важко. Тому вважати що старо словянська мова поширилась в україну з півдня помилково.Вона тут вже була.
    Безперервність історичного розвитку етносу на українських землях від середини І тис. н. е. до нашого часу може свідчити про те, що після розпаду праслов'янської мовної спільності в цьому ареалі почав формуватися український етнос і відповідно — українська мова.
    цікаво про яку безперервність розвитку етносу вони труть.період з середини 5 ст. до 10 ст. н.е. н/з темними віками.Цей період в словянських літописах не відображено.В цей період розвинувся Великий тюркський каганат.Ви ж думаю розумієте що україна то степова країна . А там де степи там і кочові племена . А там де кочові племена яка ж безперервність розвитку.Залишки цього каганату це до речі половці ,хозари,булгари,залишки гуннів. слов"янські племена прийшли з півночі. В цей час виник київ ,поступово створилася київська русь. А відмінності між словянами (утворення власне росіян та українців) почало виникати тоді коли литовське князівство розширило свої кордони за часів князя Ольгерда. Ну і далі польське панування наклало свій відбиток.
    Сучасні дослідники, критикуючи теорію єдиної давньоруської (або праруської) мови, вичленовують українську мову безпосередньо з праслов’янської мови без проміжних ланок. Згідно з цим підходом, три східнослов’янські мови, українська, білоруська й російська, зростали незалежно одна від одної як мови самостійні, і так званої “праруської” спільної мови не існувало.
    не могли вони зростати окремо у них спільна граматика, багато схожих слів. При бажанні ви ж зможете зрозуміти білоруса чи росіянина чи українця навіть при умові знання однієї мови. відмінності мов обумовлені зовнішніми впливами. в українській мові зокрема було багато тюркських слів, назви населених пунктів теж трапляються цією ж мовою , до речі що в харківській області що в київській , що у вінницькій.в свою чергу на російську мову впливали мови племен які прийшли з півночі.

І ще щодо офіційної версії от посилання на версію може не офіційну але принаймі урядом
    підтриману. і ви вважаєте це правдою?
    Odo
    -
    по перше мені цікаво, що це за давньо болгарський діалект?давньобУлгарскій діалект шо це таке, знаю, а це поясніть?
    Булгарія те саме що і Болгарія. Самі ж болгари пишуть назву своєї країни кирилицею България, латинкою Bulgaria, доводилось також зустрічати таке Bvlgaria, вимовляють же болгари так - Билґарія. Як бачите, широка палітра, обирайте на власний смак.

До речі, про болгарську:
    Найдавніший період літератури на Україні був візантійсько-болгарський. Давній Київ був тодішнім літературним центром. Християнство поперед усього перейшло з Греції в Київ, а з християнством перейшло з Греції та з Болгарії і візантійсько-болгарське письменство. Болгарська книжність розвилася поперед усього на Україні: там появились твори київських митрополитів: Іларіона, Леонтія, Іоанна II, проповіді св. Феодосія Печерського, Кирила Туровського, літопись св. Нестора, поученіє Володимира Мономаха, "Руська Правда", "Слово о полку Ігореві" і т. д. З Києва болгарська книжність пішла на далекий північний край, в Новгород, в Суздаль, у Владимир на Клязьмі, пішла сама, без присилування.
    http://ukrcenter.com/library/read.asp?id=4568&read=true
    без питань мову вони може і створили але це ще ніщо не значить , наприклад мова идо.дуЖЖе поширеННа.Насадити комусь свою мову дуже важко. Тому вважати що старо словянська мова поширилась в україну з півдня помилково.Вона тут вже була.
    Прадавня слов’янська мова (точніше її місцевий варіянт) зазнала потужного впливу церковнослов’янської.

Ви ж думаю розумієте що україна то степова країна . А там де степи там і кочові племена . А там де кочові племена яка ж безперервність розвитку.Залишки цього каганату це до речі половці ,хозари,булгари,залишки гуннів.
    З чого Ви взяли, що Україна — степова країна? Вона степова лише у степовій частині. У гірській — гірська, у поліссі — лісова. Кочовики були одвічними ворогами українців. Слов’яни були саме хліборобами, а не кочовиками. Полтава була прикордонною фортецею для боротьби з кочовиками. Відтак, виникає питання, або у Полтаві мешкали не українці, або степовики були таки не українцями? Оберіть, що Вам більше подобається.

слов"янські племена прийшли з півночі.
    А ось звідки прийшли слов’яни лише лінивий не висловився, чого тільки не доводиться читати на цю тему. Тому все що нам лишається це визнати, що на сучасному етапі історична наука неспроможна дати одностайну відповідь:
    СЛОВ’ЯНИ, група індоєвропейських народів, які розмовляють слов’янськими мовами. Походження: Етногенез достовірно не встановлений.
    Проте, коли Ви вже порадували нас гіпотезою про північне походження слов’ян, то і я дозволю собі дещо. От скажіть, яким таким чином індоевропейське коріння та може приблукати з півночі? Де Індія, а де північ?

А відмінності між словянами (утворення власне росіян та українців) почало виникати тоді коли литовське князівство розширило свої кордони за часів князя Ольгерда.
    З чого ж ті відмінності виникли, коли у ВКЛ офіційною мовою була саме західно-руська?

не могли вони зростати окремо у них спільна граматика, багато схожих слів. При бажанні ви ж зможете зрозуміти білоруса чи росіянина чи українця навіть при умові знання однієї мови. відмінності мов обумовлені зовнішніми впливами. в українській мові зокрема було багато тюркських слів, назви населених пунктів теж трапляються цією ж мовою , до речі що в харківській області що в київській , що у вінницькій.в свою чергу на російську мову впливали мови племен які прийшли з півночі.
    Безумовно, ми можемо розуміти одне одне сьогодні після стількох кривавих та тривалих у часі заходів по наближенню одне до одної братських мов, чого одначе не скажеш про ту ж русинську, що найближча до української, але до якої ніхто і ніколи не наближав. От читаю книжечку на русинській і мало не половини не розумію. Відчуваєте різницю?

І ще щодо офіційної версії от посилання на версію може не офіційну але принаймі урядом
    підтриману. і ви вважаєте це правдою?
    Щодо поданої Вами статті, то прочитав її лише по діягоналі, оскільки, коли зустрічаю, щось на кшталт: "Украинская «царская рука» в Шумере и Трое" або "арійське походження" українців, то просто не ставлюсь до цього серйозно, тобто я не заперечую всі ці речі, просто мені здається, що про таку сиву давнину стверджувати щось напевно ну дуже складно, хіба з поміткою "гіпотеза", инакше це справляє враження антинаукової езотеричности. Щодо того, що статті подібного штибу публікуються у газеті Верховної Ради України, то це не робить їй честі.
    Гуру

Наткнулася в неті на цікаву статейку:"Как часто украинцы бьют женщин?" і нижче написано: "В ноябре в эфире телеканала «Украина» будет показана самая сенсационная ТВ-премьера уникальный исследовательский проект «ДНК-портрет нации».
    http://m.segodnya.ua/ukraine/Kak-cha...henshchin.html
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6