Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 59.
    Пророк

Re: Косово - это искра???

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    цитата
    "інженер за фахом, але «філолог-любитель», як він себе називає"
    Сколько ж у нас таких проффесоров! Одна беда кабы они статьи
    писали только, но все эти акушеры, маркшейдеры, завгары лезут же страной управлять...

Вибачте , але те що на посиланні стандартна державна версія Української історії про прааріїв , антів , "Київська Русь - перша українська державність" написана придворними істориками у котрих моску в голові як у криветки , не вміють співставляти факти і бачать тільки те що їм потрібно. Щодо Желєзного , щось я перше чую про теорію "польсько-руского діалекту" це така ж брехня як і ті статті що ви мені представили. Цікаво а де ж ділися хозари , печеніги , булгари та інші тюркоязичні племена ,що були на території україни в першому тис. н.е. зникли? І до речі оця версія про походження назви україни від слів "край" "окраина" чергова побрехенька . Якщо ви не знаєте ,на тюркському "кра" - степ , "ина" - область "краина"- область степів, мля . А не окраина , ОКРАИНа в голові у таких істориків , що росказують про аріїв в Україні.
    Инвалид умственного труда

5 раз сдавал истории... и 5 раз они все были разные...
    Зависит лишь от того кто заказывает музыку

Я розумію але треба самому думати , співставляти факти , робити висновки
    , а не вестись на прааріїв

Отож ,кожен вважає що його оцінка сама необхідна, а вважати себе відокремленим від загальної думки та насправді бути - дві різні речі.
    Навіть якщо зрозумієш , що продуктивніше , то і будеш жити сам зі своєю продуктивністю, легше вірити офіційній брехні, спокійніше.

Тупими легше керувати, впливати політтехнологіями, бачите звязок?
    Пророк

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    ... Щодо Желєзного , щось я перше чую про теорію "польсько-руского діалекту" це така ж брехня як і ті статті що ви мені представили...
    А вот здесь Железный так и пишет:

"Скрещивание славянорусского языка с польским привело к возникновению русско-польского диалекта. Однако это была хотя и основная, но не единственная правда о формировании украинского языка..."

Т.е. вроде как и не брехня.

http://russian.kiev.ua/books/zhelezn...2/pdu2_6.shtml
    Odo
    -

Вибачте , але те що на посиланні стандартна державна версія Української історії про прааріїв , антів , "Київська Русь - перша українська державність" написана придворними істориками у котрих моску в голові як у криветки , не вміють співставляти факти і бачать тільки те що їм потрібно. Щодо Желєзного , щось я перше чую про теорію "польсько-руского діалекту" це така ж брехня як і ті статті що ви мені представили.
    Ні, не брехня, уважніше треба читати авторів, котрим вірите

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ... у Донецьку на майдані на ще якомусь дуже важливому зборищі було вивішено гасло: "Спасем русскоговорящих граждан Украины". Я так і не зрозуміла, од чого "спасьом"?
    Як це від чого, Ви хіба не знаєте, як українська здатна відволікати їх від "справжніх" питань? Містичні властивості у нашої мови, тому і тремтять

Ні, не брехня, уважніше треба читати авторів, котрим вірите
    А ви вірите усьому що в інтернеті пишуть?
    Пророк

А ви вірите усьому що в інтернеті пишуть?
    Т.е. на этом сайте http://russian.kiev.ua/index.shtml
    размещены грязные инсинуации?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6