Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 59.
    Пророк

Re: Косово - это искра???

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    Якщо ви читали укр. підручники з історії то ви не могли не помітити що там "генеральна лінія" теорія про "стародавніх українців" майже про прааріїв ,і що з території україни пішла уся цивілізація на землі.Не читали ,не чули, по тв не дивилися?І що українська державність була мало не з часів київської русі. це офіціальна державна версія .можна ще багато таких прикладів привести.
    И что в этом плохого?

...мушу вам заперечити,в підручниках одні факти показують інші приховують,Чи ви вважаєте що уряд прям усі факти з архівів буде розсекречувати , зокрема про злочини Упа?
    Сейчас учебники приводят больше фактов и меньше суждений.
    Т.е. ученик сам делает выводы. Так и должно быть.

Найдите совецкий учебник и сравните.

Що поганого в брехні ?Ну якщо брехня це для вас добре ,тоді вибачте, не буду з вами марно сперечатися.
    Пророк

Що поганого в брехні ?Ну якщо брехня це для вас добре ,тоді вибачте, не буду з вами марно сперечатися.
    По вашему Украина, возникла мгновенно и вчера?

По вашему Украина, возникла мгновенно и вчера?
    звісно ні .але ж не за часів прадавніх аріїв і уж точно що трипільська культура не осередок української державності як нам росказують.
    Пророк

звісно ні .але ж не за часів прадавніх аріїв і уж точно що трипільська культура не осередок української державності як нам росказують.
    Tрипольська цивилизация была на территории современной Украины.
    Была давно - ок. 5000 лет т.н. Повлияла ли она на последующие поколения. Конечно. Таково развитие всех цивилизаций.
    В чем проблема?

Повлияла ли она на последующие поколения. Конечно. Таково развитие всех цивилизаций.
    В чем проблема?
    впливала ,можливо. Але не на стільки щоб возводити її в колиску української цивілізації
    Пророк

впливала ,можливо. Але не на стільки щоб возводити її в колиску української цивілізації
    Любое государство будет искать свои корни. И даже города будут делать тоже самое. Вон Полтаве годков подкинули в свое время.
    Предложите свою версию колыбели украинской цивилизации.
    А вообще это тема большущей дискуссии на предмет археологии.

Любое государство будет искать свои корни. И даже города будут делать тоже самое. Вон Полтаве годков подкинули в свое время.
    Предложите свою версию колыбели украинской цивилизации.
    А вообще это тема большущей дискуссии на предмет археологии.
    питання в тому чи вірне це коріння буде чи ні , а годків Полтаві підкинули бо крутіше мабуть святкувати 1100 річчя , скажіть дякую кукобі. історія - повія держави.хто заплатить той і користується.

Ну а щодо моєї версії .що ж почитайте Анатолія Желєзного у нього свій погляд на історію виникнення української держави, в деяких моментах погодитись з ним не можу, але в цілому по моєму вірно.
    Пророк

...
    Ну а щодо моєї версії .що ж почитайте Анатолія Желєзного у нього свій погляд на історію виникнення української держави, в деяких моментах погодитись з ним не можу, але в цілому по моєму вірно.
    У А. Желєзного свой взгляд. Кто-то возможно думает иначе.
    Каждый имеет право на свое мнение.
    Мне например статьи Железного напомнили совецкие учебники,
    и обличающие передовицы газеты Правда.
    Но это - имхо.
    Odo
    -

Нині багато хто не може дати собі раду з паронімічною плутаниною етнонімів руський – русский, причину якої пояснив ще автор славетної Історії Русів у ХVIII сторіччі. А сучасні українські й російські ЗМІ підживлюють закомплексованість малороса, витягаючи нині на світ погодінсько-валуєвські теорії про “русско-польский диалект”. Саме так бачать українську мову у своїй хворобливій уяві А. Желєзний, С. Рогачов та ин.
    http://www.uta.org.ua/uta/pages/main/ukr/main10_d3.htm
    Версію походження української мови шляхом «ополячення» російського діалекту нині підтримує і настирливо розвиває (хоч вважає це своїм відкриттям) інженер за фахом, але «філолог-любитель», як він себе називає, і голова секції слов'янських мов (?) київського міського товариства російської культури «Київська Русь» А. Желєзний. Почавши з невеликих газетних публікацій на цю тему, він у 1995 р. видав брошуру «Правда об украинском языке и проблеме двуязычия», яку в 1998 р. перевидав61, доповнивши її персональними нападками на відомих українських письменників і мовознавців, котрі полемізували з ним на сторінках періодичної преси. Як сказано в анотації, в цій брошурі «впервые четко показан механизм возникновения украинского языка как русско-польского диалекта во времена польского господства над отторгнутой от Руси ее юго-западной частью».
    http://litopys.org.ua/pivtorak/pivtorak.htm
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6