Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    Def
    .

Re: Юля! Поднажми)))))))))))) Ржу)))

Помойму, Юля завтра снова заболеить)))

Инвалид умственного труда

Re: Юля! Поднажми)))))))))))) Ржу)))

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Помойму, Юля завтра снова заболеить)))
    Ящур - опасный.

[COLOR="Red"]Admin: тільки не перетворюємо тему в комедію, бо вона "переїде" у відповідний розділ.
    Пророк

Re: Украина угрожает ограничить транзит российского газа в Европу

Россия направила газ на надутие шариков в В. Раде.
    Они же прагматики. И им глубоко плевать что в Украине
    много людей так любят Россию и российский язык.
    Надо будут и вместо газа ракеты пришлют, как бывший ихний
    президент "пошутил".

Россия направила газ на надутие шариков в В. Раде.
    Они же прагматики. И им глубоко плевать что в Украине
    много людей так любят Россию и российский язык.
    Надо будут и вместо газа ракеты пришлют, как бывший ихний
    президент "пошутил".
    спеціально для ПАна Одо , ще один доказ штучності мовної проблеми в Україні.
    Пророк

анекдот в тему!:)

На совещании украинского правительства вчера обсуждались два вопроса:
    1. Как стать цивилизованной европейской страной.
    2. Как кинуть Россию на полтора миллиарда газовых баксов.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    спеціально для ПАна Одо , ще один доказ штучності мовної проблеми в Україні.
    Так де доказ?
    Спеціально для пана Полтавський кіт:
    доказ -у, 1) Незаперечний довід або факт, який підтверджує істинність чого-небудь; підтвердження. || рідко . Донос на кого-небудь. 2) Предмет або обставина, які свідчать про чию-небудь провину.

Розшифрофую .Якби наш уряд думав би про серйозніші проблеми зокрема газову а не про скіко українців розмовляє російською, і гроші витрачені на українізацію направляв на впровадження енергозберігаючих технологій та розвиток власного газовидобування то цієї проблеми можна було уникнути.Я що якщо Def чи наприклад Rust заговорять українською, то газу в Україні не побільшає.(Приклад марнотратства НАШИХ грошей )А щодо направлення ядерних ракет , то скажіть дяки кравчуку , що нам нема чим захищатися.
    Odo
    -

Розшифрофую .Якби наш уряд думав би про серйозніші проблеми зокрема газову а не про скіко українців розмовляє російською, і гроші витрачені на українізацію направляв на впровадження енергозберігаючих технологій та розвиток власного газовидобування то цієї проблеми можна було уникнути.Я що якщо Def чи наприклад Rust заговорять українською, то газу в Україні не побільшає.(Приклад марнотратства НАШИХ грошей )А щодо направлення ядерних ракет , то скажіть дяки кравчуку , що нам нема чим захищатися.
    Так де обіцяні докази? Те що Ви написали про мову є просто Вашими думками, не більше. До речі, хочете поговорити про мову, заходьте до розділу Мова і обирайте відповідну тему.

Так де обіцяні докази? Те що Ви написали про мову є просто Вашими думками, не більше. До речі, хочете поговорити про мову, заходьте до розділу Мова і обирайте відповідну тему.
    ну КАНЄШНА! МОЇ думки і тільки мої. а точніше висновки на основі різних фактів.А докази як ви називаєте можна в тирнеті накопати з куйову гору , тільки я свій трафік витрачати на вас я не збираюся , краще поспілкуююся з людьми в котрих є в голові свої думки , а не посилання на різні сайти націоналістичного направлення та жарти не в тему.
    Odo
    -

ну КАНЄШНА! МОЇ думки і тільки мої. а точніше висновки на основі різних фактів.А докази як ви називаєте можна в тирнеті накопати з куйову гору , тільки я свій трафік витрачати на вас я не збираюся , краще поспілкуююся з людьми в котрих є в голові свої думки , а не посилання на різні сайти націоналістичного направлення та жарти не в тему.
    Не смію наполягати, і до речі, мої співчуття, що так швидко Ваші аргументи та "докази" скінчилися
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3