Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 23 из 23.

Re: Ну, что?Приехали???

З вами неможливо спілкуватися, ви весь час переводите все на жарти або тільки посилання приводите .У вас немає своєї думки? Чи ви не вмієте її логічно обоснувати?
    це не перехід на особистості це моя думка, до речі склалася ще тоді коли читав ваші суперечки з іншими форумчанами, зараз після спілкування з вами я тільки упевнився що воно так і є.
    Я відповідаю на те що мені цікаво: на дописи де пульсує жива думка, а не на це Ваше банальне "фе". Кожен може сказати — "сам дурак", а Ви спробуйте втриматися і писати по темі, спокійно та цікаво аргументуючи.
    НУ ВИИБААЧтЕЕЕ що я не для вАС стараюся а тільки свої думки висловлюю
    У жартах же ніц поганого не бачу, особливо коли вони по темі, і часто саме жарт може показати розглядувану тему із зовсім иншого і незвичного боку, шкода, що на цьому форумі лише кілька осіб володіють цим шляхетним мистецтвом, котрим моя щира повага і респект.
    нє ну я розумію що для вАС епідемія туберкульозу чи наслідки аварії на ЧАЕС смішно тому ви так дотепно жартуєте з цього посту.

Odo
    -

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    нє ну я розумію що для вАС епідемія туберкульозу чи наслідки аварії на ЧАЕС смішно тому ви так дотепно жартуєте з цього посту.
    Класичне пересмикування. Наведіть мені цитату з мого допису, де я таке писав?

Цитата:
    Допис від Полтавський кіт Переглянути допис
    проблема російскої мови штучно роздувається, щоб у вас в голові була "проблема української та російської мови" а не проблеми наприклад епідемії туберкульозу в Україні, чи проблеми ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
    От і я кажу, не треба штучно роздувати російську мову, існує ж українська, цього цілком досить
    я так розумію це відносилося до усього виділеного.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы