Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
 • 1 Сообщение от Полтавський кіт
 • 1 Сообщение от rust
 • 3 Сообщение от RAMM
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Taraslt
  Гість

  Український політичний тупик


  Український політичний тупик

  Загнаність політичної ситуації в Україні найбільше заклякла, коли стабільність застою здається кращою, ніж завідомо бездарне виводження з нього корисливою і байдужою до розбудови Держави псевдоелітою. Час від часу гибельність такого стану речей підтверджують лихорадки державних органів влади…аж до повної паралізації їх дії.

  П'ятий куточок схоже знайшов собі місце в українській міжусобній політиці, яка роками вже заміняє державну політику. Не виявляючи жодного реального, а не словесного патріотизму, маючи незрівнянно більші можливості до зміни ситуації ніж прості громадяни, політикани, захопивші українські влади, доходять до апогеїв свого паразитування.

  Та разом з цим паде й надія на українське майбутнє як перспективу сьогодення, віддаляється і появляється все більше "якби, то може й Держав б розвивалась". Надія вмирає повільно, але воскресає тоді інша, з короткою умовою-Револіція і геть ворогів України!

  Поки що ж політикани ліниво виправдовують своє укорінене награбованими грошима і паразитичною системою перебування при владі без жодного поступу країни. Коли для добра Держави все виразніше і очевидніше стає те, що необхідним є відсторонити те політиканство від влади. І чим швидше-тим краще.

  Тільки як бути з зовнішніми ворожими силами? Які намагаються тримати Україну в слабості: вербуючи собі політиканів "проїхнапрямку" і повсякчасно підтримуючи сварливість всередині них, якщо вони при владі, щоб часом не вирвались з під контролю. Коли ж вирішити цю проблему заміни політиканів усяких на реальну потужну і авторитетну силу, то деньки теперішньої псевдоеліти будуть пораховані.

  Та зараз такої довірливої в народі сили немає, а олігархія разом з різними дрібноселянськими магнатиками витворюють такі умови і такі правила в країні, що утворитись чомусь новому не так легко.

  Приреченість застою від цього ще більше нависає над громадянами України. За совість було вже списаних політиканів хватаються, як утопаючі за соломинку. А емігрантів з України все більшає..., населення зменшується...

  Нажаль нема в нас ще тої загальнонародної школи, щоб прирікати політиканів раз і назавжди і не дозволяти їм помилятись з більшими прибутками і вигодами для себе поряд із збідніннями та кривдженням громадян ще раз і ще раз. Не покидаючи при всій своїй поганській діяльності владності, коли тільки степінь її міняється від перебування у державній владі і менш вигідній опозиційності.

  Але попри все, не за горами той час, коли паразитизм розвалиться, країна його просто не прогодує, і тоді вже буде шанс на нове життя. Звісно хочеться, щоб не з обезкровленості п'явками наша Держава починала свій шлях до нормального життя. Бо є два шляхи: або п'явок самим скидати, терплячи біль, або чекати поки виссуть усе і полізуть лопатись десь на заморських курортах.

  Тому чим більше ми докладемось до витворення реальної сили, здатної скинути і не дати розвиватись паразитуванню, тим більше шансів починати жити живими.

  джерело: http://neznanijbrat.mylivepage.com/blog/269/42651

 2. #2
  Def
  Offline
  .

  Re: Український політичний тупик


  Многосаночник аднако
  http://forum.meta.ua/search_user.php...author=Taraslt
  http://forum.oboz.ua/search.php?search_author=Taraslt
  http://forum.for-ua.com/read.php?1,2644556
 3. #3

  Re: Український політичний тупик


  Надія вмирає повільно, але воскресає тоді інша, з короткою умовою-Револіція і геть ворогів України!
  Тому чим більше ми докладемось до витворення реальної сили, здатної скинути і не дати розвиватись паразитуванню, тим більше шансів починати жити живими.
  читаю і бачу дядька з вусиками на трибуні ,і усі йому кричать : "йяволь!"
 4. #4
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Український політичний тупик


  Осталось издать Майн Камф на украинском....
 5. #5
  Offline
  Пророк

  Re: Український політичний тупик


  Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
  Осталось издать Майн Камф на украинском....
  Ага. В России уже давно переведена и продается.
  И результат хороший. Сильная страна получилась.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Малеча - український ресурс для сучасних батьків
  Тато Карло в разделе Локальні Мережі та Інтернет в Полтаві
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.02.2008, 02:52
 2. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 09.01.2008, 16:01
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 14.10.2007, 20:06

Теги для этой темы