Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 64.
    ТАК!

Re: Для свідомитів та фанатів уніан

Ответ Сообщение от SnegoVik Посмотреть сообщение
    Здоров, Меладон и все присутствующие ...
    Я не ярый фанат УНИАН (думаю, это ты меня подразумевал говоря об "одном типе"), но не скрою, сайт посещаю частенько...

Я люблю, когда информацию подают сырой, т.е. вот вам инфо, а думайте, что с ней делать сами. Поэтому "добывая" информацию, а это в наше время по другому не назовешь, приходится посещать уйму новостных сайтов, а это не 5 и не 10, а так же печатных изданий (Times, Spiegel, Stern, FAZ)... Поэтому у меня свое мнение на определенные темы, нравится это кому или нет.

Мне, честно сказать, глубоко безразлично что будет с Украиной через год, десять или 20... И мне, поверьте, все равно, будете ли вы с Россией или с Евросоюзом, или же с Турцией. Бизнес можно делать с кем угодно.

Я захожу к вам на сайт поделиться своими мыслями и услышать ваши. Переубеждать я уже никого не собираюсь - лишняя трата времени. Особенно, когда люди не собираются признать, что кроме их соображений на какую-то тему есть еще и иные.

Поэтому, варитесь в своей "каше" сами и радуйтесь тому, что не присоеденитесь к НАТО или же тому, что будете с Россией. Материте свое правительство, продвигайте на кухне план вывода государства из кризиса, давайте взятки ментам, переходите дорогу на красный свет светофора, принимайте за должное, когда вас дурят в магазине и т.д....
    Пока, перед народом Украины стоит мизерная задача - провести футбольное соревнование в 2012 году. Это как экзамен. Завалите - будет вам и НАТО и ЕС, и бесплатные визы, и все остальное... Тогда, прямая вам дорога на свободное место в стойле коровника-России...

Думайте своими мозгами, а не лизинговыми... Ищите информацию, стройте свое мнение на основе обдуманной информации, размышляйте и все будет отлично!

Извините, что отнял время своим лирическим отступлением от важной темы. Извините, если кого задел. Мой текст относится не к кому-то лично, а является эхом наблюдений того, что происходит в Украине.

Удачи всем!
    ты шото курил? пил? употреблял?
    а то сам както несвой

змія болотяна ОЧКОва

Re: Вступление в НАТО

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    И что все это время до часа "Ч" комдоны будут сидеть в Раде со
    своими шариками? УЖОСС!!!
    ОГО???!!!!! шариковая индустрия будет столько денег зарабатывать........:)))))
    не будут комдоны до часа "Ч" сидеть с шарами. они преследуют свои целии, НАТО сейчас уже не в зените:)))
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ...не будут комдоны до часа "Ч" сидеть с шарами. они преследуют свои целии, НАТО сейчас уже не в зените:)))
    Та отож, у них цели, а народу шарики надутые и такие же лозунги...
    змія болотяна ОЧКОва

Так, на народ им чихать....
    они для экзальтированых бабушек это делают, авось купятся???
    если бы это было действительно четкой принципиальной позицией, то неболо бы, ранее подписаных Януковичем договоров, касающихся и НАТО в том числе.
    Все отмазки. цели не там, куда ведут шарики:))))
    Артем
    Гість

На хрена нам єто НАТО? сотрудничать с ними можно но вступать - не вижу смысла. А то что регионы цырк устраивают это всем давно понятно
    змія болотяна ОЧКОва

дык, в том то и дело, что вступать туда пока никто не собирается. Речь пока идет только о сотрудничестве. ПДЧ именно эту цель и приследует. опять таки, даже ПДЧ нам пока не светит.
    ТАК!

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    12. НАТО не вимагає від своїх членів припинення військово-технічної співпраці з іншими державами, зокрема з Росією, таку співпрацю здійснюють з Росією Германія, Італія.

13. Різке збільшення іноземних інвестицій після вступу України в НАТО, оскільки безпека пов'язана з економікою, наприклад, для Польщі, Чехії і Угорщини - припливання іноземних інвестицій за рік після заяви про вступ в НАТО збільшився в 3,5 разів, для Румунії на 141%.

14. Інвестиції з країн НАТО до України, на відміну від інвестицій Росії, є легальними. Згідно дослідженням організації "Транспаренси Інтернешнл" серед 20 найменш корумпованих держав миру є державами членами НАТО.

15. Вступ в НАТО означає нові можливості для конкурентоздатних оборонних виробництв. Від вступу в НАТО програли не високотехнологічні оборонні комплекси в Словаччині. А виграли - високотехнологічні, в першу чергу, в Польщі, частково в Чехії.
    Конкурентною перевагою України є високотехнологічний ВПК, а також здатність України до створення в замкнутих циклах деяких конкурентоздатних на світовому ринку зразків озброєння, в таких сферах, як літакобудування, танкобудування, суднобудування, а також ракетобудування і системи протиповітряної і протиракетної оборони.

16. Вступ в НАТО пов'язаний з поліпшенням клімату для здійснення підприємницької діяльності в Україні, зокрема і з поліпшенням міжнародного інвестиційного іміджу України.

В результаті вступу в НАТО, Україна в очах міжнародних інвесторів втрачає статус "пострадянської країни", зі всім набором стереотипних для інвесторів штампів - корупцією, злочинністю і так далі Західні інвестори вважають, що членство в західних інституціях, зокрема НАТО і ЄС, сприяє стандартизації економічних правил, що для них дуже важливе.

17. Членство в НАТО різко поліпшить перспективи вступу України в ЄС.

18. Невступ України в НАТО сприятиме маргіналізації України, витісненню її на периферію міжнародної політики і це зумовить її попадання під зовнішні впливи.

19. У НАТО є ряд "авторитетних" членів. Окрім США - це Британія, Франція, Німеччина, Туреччина. Виходячи з потенціалу і значення України для безпеки Європи, Україна, завдяки вступу в НАТО, цілком може стати в один ряд впливу і значення з цими країнами, "перестрибнувши" відразу декілька сходинок, для подолання яких потрібні десятиліття.

20. Вступ в НАТО дозволить Україні зміцнитися і набратися сил "тепличних", сприятливих геополітичних умовах.
    оскільки наш мегасвідомий одмін залишив без коментарів дописи або просто незнайшов шо йому закопіпастити я продовжу розкриття брехні про нато
    12 вся співпрація крайн нато з іншими суворо контролюється, зокрема США
    13 за нашого економічного стану і політичної стабільності чекати інвестицій нам варто лише від власних олігархів які дорвались до влади
    14 при теперішній ситуації жодний розумний фінансовий манагер не порадить інвестувати в україну, а як ситуація покращется то інвестиції і так будуть без вступу до нато
    15україна і так конкурентноздатна в оборонному комплексі, який має 2 проблєми - неконкурентні діїї з боку країн нато на світовому ринку і постійні намагання крайїн нато усунути конкурента по танкам, бронємашинам, стрілецькій зброї, системам РЛС
    16 як вступим в нато зразу поліпшиться клімат? - памоїму звіздйож чистай вади
    17, так поліпшить але в вступити в ЄС можна і без членства в нато а членство в нато не гарантує такого вступу
    18Україна і так постійцно під зовнішніми впливами, витіснити не переферію не вдасця - оскільки через Україну йдуть труби - питання в тому - хто їх контролюватиме
    19 авторитетні ЧЛЕНИ - хочуть лишатися авторитетами , впливати і контролювати іншим. чи не стоїть тут вибір - кому служити будемо?(ремарка:риторично)
    20 яких саме сил набиратися? як краще плюнути на когось? і які тепличні умови? нерозумію! той хто писав чи сам не розумний чи інших сприймає за дебілів. Тепличних умов небуде - хочете жити краще - то покращуйте своє життя! ніхто окрім вас його не покращить! розумним не потрібні конкуренти!
    part of me

Офтоп:
    поки тобі оплачують життя, квартиру і машину батьки, в тебе до фіга часу сидіти і базікати, а мені ще працювати треба, щоб гроші заробити.
    А твої закидони? Та пішов ти знаєш куди... З тобою немає сенсу розмовляти. Що ти зробив, написав те ж саме, що і є, тільки дописав - брехня. Ніякої аргументації або власної думки я не побачив.
    Так, що бувай здоровий. Мені не приємно з тобою спілкуватися на будь-які теми. Напиши те, що я тебе запитав в ICQ і допобачення.
    ТАК!

дуже дивно чути таке від людини яка не знає де я і чим живу
    при цьому робить якісь осудливі висновки що до мене
    немає в мене закидонів і тебе я не посилав
    шкода що ти у всіх дискусіях переходиш на особистості замість відстоювання своєї точки зору
    низько це і не достойно інтелігентної людини
    модератор

Прям, про сегодняшний день:

http://lomovoy.ru/vardata/modules/le...1149246283.mp3
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7