Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 64.
 1. #11

  Re: Вступление в НАТО


  Iз віртуальних відвідин далекого й недалекого майбутнього

  Нотатки відомого академіка Івана Дзюби в трохи незвичному жанрі

  «ПРОБЛЕМА ВСТУПУ ДО НАТО РОЗВ’ЯЗАНА!» (Спеціальний випуск Громадської ради «ДрузіНАТО», грудень 2053 року)

  Протягом кількох десятків років ставлення до НАТО драматично роз’єднувало українське суспільство. І все-таки 15 листопада 2053 року Україна подала офіційну Заяву про прагнення вступити до НАТО. Але яка несправедливість історії — чергова з тих, що постійно нас спостигають! Заява не знайшла адресата! Виявилося, що НАТО саморозпустилося ще 2040 року — після вступу до НАТО Росії (2029 рік) та Ірану (2035 рік) існування цього агресивного блоку в колишньому форматі втратило свій сенс, і за домовленістю з Росією та Іраном його було трансформовано в глобальний Антитерористичний альянс на чолі з Росією, США та Іраном. Очевидний недогляд дипломатичних служб України викликав уїдливі коментарі в світовій пресі.

  Та, як каже народна мудрість, немає злого, що не вийшло б на добре. Отож, нарешті, вгамуються політичні пристрасті навколо цієї задавненої болячки нашого національного життя. Питання про приєднання України до НАТО знімається з порядку денного все-таки без відчутної втрати достоїнства нашої держави, і численні натостурбовані громадяни можуть, нарешті, спати спокійно.

  P.S. Щойно ми одержали екстрене повідомлення: лідерка Репресивної Постсоціалістичної Партії Ангела Слобожанська заявила, що її політична сила на всяк випадок проведе масову маніфестацію протесту і новий збір підписів проти вступу України до НАТО: ми не зрадимо своїх потенційних виборців!
  http://www.day.kiev.ua/195646/
  по моєму так і буде , є думки?

 2. #12
  Offline
  ТАК!

  Re: Вступление в НАТО


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  ПЕРЕВАГИ ДЛЯ УКРАЇНИ ВІД ВСТУПУ В НАТО

  Серед переваг вступу України в НАТО основні:

  1. Надання гарантій безпеки, відповідно до яких напад на Україну означає напад на всіх членів НАТО (сьогодні, без України в НАТО входять 26 країн).

  2. Надання "ядерних гарантій", відповідно до яких напад на Україну з використанням ядерної, хімічної або бактеріологічної зброї означатиме адекватну відповідь з боку ядерних держав-членів НАТО (США, Великобританія, Франція).

  3. Вступ в НАТО дуже істотно знижує ризик війни проти України. Україна є стратегічно важливою, у відмінності нейтральної Фінляндії і Швеції. Геостратегічні переваги, які дає контроль над Україною, можуть для потенційного агресора переважити ризик, який супроводжуватиме агресію проти України.

  4. Україна в результаті вступу в НАТО укріпить свою політичну незалежність. Захищеність від зовнішнього втручання у внутрішні справи України і політичний процес в Україні іноземних держав (перш за все, не членів НАТО) відповідно до стандартів внутрішньої безпеки НАТО.

  5. НАТО не вимагає розміщення на території України своїх військових баз взамен на членство. Україна володіє достатнім військовим, людським і технологічним потенціалом, щоб гарантувати безпеку, використовуючи лише політичний "дах" НАТО, і маючи за спиною лише теоретичну можливість підтримки з боку 26 держав членів НАТО у військовий час.

  Тому вступ України в НАТО буде "на папері", без створення великих нових військових баз біля меж з Росією, про що потрібно говорити окремо, що може зняти напругу з Москвою.

  6. Абсолютна ліквідація можливості зовнішньополітичних провокацій проти України як було, наприклад з Тузлою.

  7. В результаті вступу в НАТО Україна укріпить свою територіальну цілісність. Сепаратизм втратить силові основи для своєї можливої реалізації. Сепаратисти будуть вимушені враховувати реальність і пристосовуватися до життя в єдиній, незалежній Україні.

  8. Значно ускладнитися економічний тиск на Україну з боку Росії, у тому числі і енергетичне, з урахуванням можливої негативної реакції на такий тиск 26 впливових країн, що перебувають в союзі з Україною.

  9. Вступ в НАТО означатиме остаточний вихід України з під впливи Москви і ліквідацію його відновлення в майбутньому. Росія це розуміє і тому буде вимушена налагоджувати рівні партнерські відносини з Україною, як це вона робить з членами НАТО в східній Європі - Угорщиною, Чехією, при цьому маючи стратегічних партнерів в Західній Європі з числа членів НАТО - Німеччину, а також Францію і Італію.

  10. Відносно невелика вартість вступу - оскільки ні для НАТО, ні для України немає необхідності розміщувати на території України іноземні війська.

  Досвід вступу в НАТО країн Східної Європи говорить про те, що цей вступ може бути дуже дешевим. НАТО дозволяє гарантувати надійну безпеку за невеликі гроші, за які України ніколи б не мала такого рівня безпеки, як за умови членства в НАТО, навіть якщо б витрачала на оборону весь свій бюджет

  11. НАТО не вимагає масового переозброєння східноєвропейських армій. НАТО також не вимагає закупівлі своїми членами озброєння виробництва країн-членів НАТО. Кожна країна має право на свій розсуд вирішувати, яке озброєння і чийого виробництва купувати для своїх озброєних сил.

  Українське озброєння радянського виробництва не стане проблемою при вступі в НАТО. Не тільки нові члени НАТО, але і така розвинена країна, як Німеччина продовжує використовувати колишнє радянське озброєння (Німеччина - літаки Міг-29, які були на озброєнні ще в ГДР).
  і так оскільки великий адмін копіпастер незхгодився на онлайн дискусію і пазорна вирішив запостити чужі думки тож будемо відповідати на не фраговськи доводи :

  1: гарантій безпеки від кого?
  назвіть ворогів України будьласка
  2: Україна здатна сама мати ядерну і інши види озброєнь
  3:хто гіпотетичний агресор? чим ми гірше нейтральних інших країн? яки ризики війни має Україна?
  4:ролітичну незалежність від кого? і яку політичну залежність вона набуде? чи захиститься Україна від втручання у внутрішні справ США?
  5: так не вимагає, але всі нові члени чомусь розмістили бази нато в себе, гарантувати безпеку від кого?
  6: чи немає ніяких провокацій зовнішньо політичних, що до країн членів нато?
  7: назвіть сепаратистів в Украхні і перелічіть сепаратиськи нахили в країнах членах нато (я налічів 8шт)

  8: тиску з боку росії не буде - будуть ринкові ціни, а чи не посилиться тиск з боку країн членів нато?

  9 вихід з пливу мокви і підпадання під вплив вашінгтону?
  10: відносне невелика - це канкретно скільки?

  11: на практиці це невимагання через тиск перетворюється в добровільне скуповування брухту зі СШАшних складів (країни прибартили та болгарія) та поцуплювання технологій радянських та пострадянських для їх використання кріїнами членами нато (приклад - підприємвто АРСЕНАЛ місто ласвегас)

  це перша частина
  оскільки дуже голодний піду приготую їсти - інше напишу трохи згодом
 3. #13
  Offline
  part of me

  Re: Вступление в НАТО


  Дуже приємно, що ти зміг зкопіювати перші речення і поставити знак питання. Це так ти сперечаєшься з ПТУшниками про яких розповідав?
 4. #14
  Offline
  Пророк

  Re: Для свідомитів та фанатів уніан


  Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
  был
  в трех
  их економика не зависит от членства в нато
  не сравнивай 8====3 с пальцем

  ...
  От чего же зависит их экономика?
 5. #15
  Offline
  ТАК!

  Re: Для свідомитів та фанатів уніан


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  От чего же зависит их экономика?
  если ты економист по образованию - можем пообщатся
  если нет
  ну тогда .. как бы те сказать ... верь в димакратические обисчания

  поскольку похавать не дают
  а я там такую вкусную рыбку готовлю
  и пока она в духовке - прирвусь на немногои продолжу дискусию по нато

  оскільки фраговоодмін знову вирішив похизуватися своїми неабиякимирозумовими здібностями але всеж таки незміг відповісти на запитання (оскільки процес копіпастінгу цього не передбачає) тож доведеться відповідати мені
  1 Україна немає гіпотетичних чи реальних ворогів - це факт (але на думку свідомітів і фрагова таким ворогом є москва)
  2 Україна мала ядерний арсенал і здатна його поновити
  3 за всіма данними в світі є 2 країни агресори на согодніщній день - США і ізраїль - це ті 2 країни які розпочинали війни останнім часом - нато нас від них захистить!
  4 країна має політичну незалежність тільки при незалежності фінансовій та ресурсній - ні того ні іншого Україна немає - тому вона завжди буде залежною - питання в тому від кого ...
  5 всі члени які останніми вступили в нато - розмістили чи висловили намір розмістити бази нато на своїй території. навіть якшо цього від них "НЕВИМАГАЛИ"
  6 зовнішні провокації постійно отримує країна член НАТО - США, Великобританія, Греція
  7 сепаратиськи рухи в країнах членах нато:
  -іспанія - баски, каталоньці, галіси
  -франція - корсіка
  -бельгія - фламандія
  - данія - грінландія
  -США - 4 вожді індіаських племен за останні 12 років заявили про намір вийти зі складу США
  тож напевно вступ в нато вирішить і наші і їхні сепаратні проблєми =) гиги
  8 рося згодна сьогодні вже відмовитись від тиску і перейти на абсолютно ринкові відносини. - впірьйод свідоміти!
  9 Україна в силу свого економічного та ресурсного стану ніколи незможе позбавитись зовнішньго впливу
  10 сумми яку треба затратити Україні на вступ в нато так ніхто і не назвав, але всі кажуть шо небагато=)
  11 вступ до нато для україни означае перехід оборонної промисловості під контроль нато. Україна входить в 7мку країн екпортерів зброї (5 з них - члени нато) і це автоматом означатиме позбавлення конкуренції для США. окрім того США "без жодного впливу та примусу=)" зможе продати нам за наші гроші все своє застаріле обладнання а всі наші технології зможе отримати безкоштовно і навть при їх використання не згадувати про їх походження

  здраствуй счастя - здравствуй нато
  а лохів як кидали так і будуть кидать!

  те що залишилось отпишусь пізніше по треба бігти на кухню, дуже їсти хочецця =)
 6. #16
  Offline
  косой стрелок

  Re: Для свідомитів та фанатів уніан


  эх. лень встрявать. но тут половину можно подтвердить и опровергнуть на простых примерах. а толку больше не станет.
 7. #17
  Offline
  Пророк

  Re: Вступление в НАТО


  Для некоторых политиков вступление в НАТО означает прекращение
  возможностей для коррупции, в той же армейской или военной областях, а потому они конечно будут дико против, но нам то
  зачем защищать ихние шкурные интересы.
 8. #18
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Вступление в НАТО


  Мальчики, вы по-моему куда-то очень спешите..... не нада "поперед батька в пело". Нас в НАТО пока никто не звал. Да и с нашей стороны про завтра яркое пока тихо.
  Если кто смотрит на Россию, то тож можете не напрягаться. о себе они заботятся больше, чем декларируют. на всех остальных им чихать. Зря что ли, Москва работает с НАТО в 12 комитетах, а Украина пока только в 8-ми?
  я вапше нипанимаю к чему все эти разговоры про НАТО, кроме как пропиарится кому-то нужно, ибо время "Ч" для нас пока, как свет в конце тоннеля....))))))))
 9. #19
  Offline
  Пророк

  Re: Вступление в НАТО


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  Мальчики, вы по-моему куда-то очень спешите..... не нада "поперед батька в пело". Нас в НАТО пока никто не звал. Да и с нашей стороны про завтра яркое пока тихо.
  ....
  я вапше нипанимаю к чему все эти разговоры про НАТО, кроме как пропиарится кому-то нужно, ибо время "Ч" для нас пока, как свет в конце тоннеля....))))))))
  И что все это время до часа "Ч" комдоны будут сидеть в Раде со
  своими шариками? УЖОСС!!!
 10. #20
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Для свідомитів та фанатів уніан


  Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
  тут єсть одін тіп - ярий фанат уніан
  і багато свідомитів
  оце для них

  моя позиція по нато базується виключно на економічних засадах

  вступайте в нато і вам одразу впаде щастя
  типова аргументована позиція свідомита
  Здоров, Меладон и все присутствующие ...
  Я не ярый фанат УНИАН (думаю, это ты меня подразумевал говоря об "одном типе"), но не скрою, сайт посещаю частенько...

  Я люблю, когда информацию подают сырой, т.е. вот вам инфо, а думайте, что с ней делать сами. Поэтому "добывая" информацию, а это в наше время по другому не назовешь, приходится посещать уйму новостных сайтов, а это не 5 и не 10, а так же печатных изданий (Times, Spiegel, Stern, FAZ)... Поэтому у меня свое мнение на определенные темы, нравится это кому или нет.

  Мне, честно сказать, глубоко безразлично что будет с Украиной через год, десять или 20... И мне, поверьте, все равно, будете ли вы с Россией или с Евросоюзом, или же с Турцией. Бизнес можно делать с кем угодно.

  Я захожу к вам на сайт поделиться своими мыслями и услышать ваши. Переубеждать я уже никого не собираюсь - лишняя трата времени. Особенно, когда люди не собираются признать, что кроме их соображений на какую-то тему есть еще и иные.

  Поэтому, варитесь в своей "каше" сами и радуйтесь тому, что не присоеденитесь к НАТО или же тому, что будете с Россией. Материте свое правительство, продвигайте на кухне план вывода государства из кризиса, давайте взятки ментам, переходите дорогу на красный свет светофора, принимайте за должное, когда вас дурят в магазине и т.д....
  Пока, перед народом Украины стоит мизерная задача - провести футбольное соревнование в 2012 году. Это как экзамен. Завалите - будет вам и НАТО и ЕС, и бесплатные визы, и все остальное... Тогда, прямая вам дорога на свободное место в стойле коровника-России...

  Думайте своими мозгами, а не лизинговыми... Ищите информацию, стройте свое мнение на основе обдуманной информации, размышляйте и все будет отлично!

  Извините, что отнял время своим лирическим отступлением от важной темы. Извините, если кого задел. Мой текст относится не к кому-то лично, а является эхом наблюдений того, что происходит в Украине.

  Удачи всем!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 06.02.2008, 13:46
 2. Янукович обіцяв вступити в НАТО до 2008 року
  RAMM в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 05.02.2008, 21:36
 3. НАТО
  rust в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 26.01.2008, 00:15

Теги для этой темы