Державна влада-не наймити, а поводирі

Концепція сприйняття народом обраної собі влади є одним з визначальних чинників правильного розуміння завдань та оцінки її діяльності. Приємні, купуючі прихильність, слова про те, що мов, ви, люди наймаєте владу і вона перед вами відповідає, як перед роботодавцем, своєю звичайною брехливістю залишає при владі тих, кого треба гнати звідти. Коли кожного такого "усвідомленого наймита народного" добре було б на чисту воду виводити…а не слюні "роботодавця" перед ним пускати.

Різновид заробляння дешево-облудливого політичного капіталу-не інакше, є казати людям, що вони наймають собі владу. Застосовувати таке словесне словоблудство-це ефективніший спосіб, ніж шукати народної підтримки політичним ідеям, які правдиво говорять про поводирство, а не про купуюче і заспокоююче можливістю звільнення наймитство державної влади. Тому що неможливо оцінити в зарплаті те, що робить державна влада, організовуючи життя в країні. Ні добре, ні зле-не відповідає тим зарплатам, які вони отримують, ні заробітку ніколи не достатньо, ні збитку вони покрити не зможуть при зруйнуванні перспектив на роки.

Спір про владу як найманців можливим зробило нерозуміння завдань, невипрацюваність та непрацездатність моделей обирання влади. Коли до останньої, весь час в тотальній більшості, приходили такі, що все руйнували, створювали системи наживання на хабарах і покривання відвертого грабунку держави і громадян. Завдяки такій стабільності непрацюючої виборчих системи для людей, одним з задоволень в цьому бардаку є "гріти вуха" мов би реальними словами про можливість зміни обраних негідників. А вони все не міняються і не міняються, тільки розповідають як вони, мільйонери, в простого люду наймитують...

Складаючись з трьох гілок Законодавчої, Судової та Виконавчої державна влада є такою, що в більшій мірі визначає життя людей повсякчасно. І не люди можуть карати владу будь-коли, а влада. Політична ж відповідальність можлива тільки тоді, коли ті, хто знаходяться у владі, захочуть створити дієву систему, яка могла б впроваджувати покарання у виді політичного програшу.

Державна влада не є наймитуванням не тільки лиш через слово "влада", а й через слово "державна". Бо держава дає напрямки владі. Лиш творячи державність народ може впливати на цю владу. Причому, не можна рівняти звичайних державних посадовців, до яких справді можна застосувати вислів "найманці", за умови їх не сильного переживання за державне, з вищого рангу посадовцями, які визначають цілі політичні напрямки життя галузей країни.стаття повністю: http://neznanijbrat.mylivepage.com/wiki/1058/451