Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  Постійний відвідувач
  Smile

  ОБСЄ відмовилася від моніторингу виборів президента Росії


  Парламентська асамблея Організації зі співпраці і безпеки в Європі (ОБСЄ) відмовилася від моніторингу президентських виборів у Росії, передає Associated Press.

  Услід за цим Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) також офіційно оголосило про свою відмову. Про це повідомляється в розповсюдженому сьогодні прес-релізі організації.

  "Ми сумлінно доклали всі зусилля для того, щоб направити нашу місію до Росії, навіть не дивлячись на створені російськими властями умови. Росія створила обмеження, враховуючи які моніторинг процесу виборів стає неможливим", - наводяться в заяві слова глави БДІПЛ Крістіана Штрохала.

  За словами К.Штрохала, відповідно до підписаної в Копенгагені в 1990 р. угоди, держави зобов'язані забезпечувати права громадян на звернення до державних установ, вільне створення політичних партій, проведення політичних компаній в атмосфері, вільній від адміністративних перешкод, і доступ до ЗМІ на недискримінаційній основі. "Отже, встановлені російськими властями тимчасові рамки вже не дозволили нам спостерігати за багатьма важливими частинами виборчого процесу, починаючи від реєстрації кандидатів і проведення виборчої кампанії, закінчуючи роботою ЗМІ", - заявив К.Штрохал.

  Раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що ультиматум БДІПЛ ОБСЄ, поставлений російській стороні, робить актуальнішим завдання реформування цієї організації. Таку думку він висловив, коментуючи відмову БДІПЛ приїхати до Москви для спостереження за ходом президентських виборів, про який заявлялося раніше.

  Міністр нагадав, що Росія по лінії ЦВК, МЗС і Федеральних зборів запросила міжнародних спостерігачів, зокрема 70 представників БДІПЛ приїхати до Москви за декілька днів до виборів президента. У відповідь Росія отримала досить різку заяву БДІПЛ про те, що терміни організацію не влаштовують. Як зазначив С.Лавров, БДІПЛ висловило бажання направити своїх представників за місяць до початку виборів, "чого в переважній більшості випадків, коли спостерігають за виборами в інших країнах, не відбувається: зазвичай направляють 10-12 спостерігачів за один-два тижні до виборів". За словами міністра, відносно Росії у БДІПЛ був жорсткий підхід - або спостерігачі приїжджають за місяць, або не приїжджають взагалі. Він підкреслив, що Росія пішла назустріч БДІПЛ, запросивши його представників до Москви і запропонувавши "розумний компроміс": 25 спостерігачів від організації можуть приїхати вже на цьому тижні, а останні - з 20 лютого. У відповідь на свою пропозицію Росія дістала відмову.

  Тепер, схоже, позиція Росії зазнала вельми серйозні зміни. Як вважають експерти, це пов'язано з небажанням влади створити повторний прецедент, аналогічний тому, який спостерігався напередодні думських виборів у РФ. Тоді спостерігачі від бюро відмовилися від моніторингу ходу голосування, пославшись на проблеми з отриманням російських віз.

  Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 2 березня 2008 р. Кандидатами на посаду президента Росії є перший віце-прем'єр РФ Дмитро Медведєв, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський і самовисуванець, лідер Демократичної партії Росії Андрій Богданов.

  Источник:
  http://www.rbc.ua/ukr/top/2008/02/07/306783.shtml

 2. #2
  Def
  Offline
  .

  Re: ОБСЄ відмовилася від моніторингу виборів президента Росії


  Вы сегодня для себя открыли интерестный сайт? )))
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 7
  Последнее сообщение: 06.03.2011, 23:11
 2. В разі дострокових виборів...
  wtf в разделе Політика та Історія
  Ответов: 94
  Последнее сообщение: 02.05.2007, 08:59
 3. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53
 4. Увага!Викрадення Запорізьких Регалій ФСБ(Росії)!
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 08.01.2007, 11:44

Теги для этой темы