Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 64.
    Oleksa
    Гість

Вирок капіталізму

15 років капіталізму обернулись для України не меншою катастрофою, ніж комунізм. 5 мільйонів українців незворотньо вимерли, інші доведені до соціального зубожіння, коли мінімальна зарплата складає 92 долари. Народ загнаний в процентне рабство, коли для купівлі житла українець мусить виплачувати борговий відсоток на протязі десятків років. Трудящі просто змушені працювати задля збагачення капіталістів, які живуть на нетрудові прибутки. Українська економіка планомірно продається міжнародному капіталу і місцевим олігархам неукраїнського походження, що позбавляє нашу країну будь-якої незалежності і надії на майбутнє.

Тепер іудейський капітал прагне закріпити свою владу над Україною. Представники "помаранчевого" секретаріату президента і "голубого" уряду в один голос і з однаковою радістю оголосили про вступ України до "Світової організації торгівлі" (СОТ - WTO) на протязі січня 2008 року. Це означатиме повне підпорядкування України владі міжнародного капіталу, а саме: повне відкриття ринку країни для іноземних фінансових гігантів і виконання всіх вимог, що встановлює СОТ на чолі з США, як наслідок занепад українського виробництва і втрата роботи трудящими; повна втрата залишків економічної і політичної незалежності країни. Єдині в Україні, хто отримає від цього користь - це капіталісти та демократичні запроданці в органах влади. Знову за рахунок українських трудящих.

Ви досі підтримуєте капіталізм?

.

Re: Вирок капіталізму

Ответ Сообщение от Oleksa Посмотреть сообщение
    15 років капіталізму обернулись для України не меншою катастрофою, ніж комунізм. 5 мільйонів українців незворотньо вимерли, інші доведені до соціального зубожіння, коли мінімальна зарплата складає 92 долари. Народ загнаний в процентне рабство, коли для купівлі житла українець мусить виплачувати борговий відсоток на протязі десятків років. Трудящі просто змушені працювати задля збагачення капіталістів, які живуть на нетрудові прибутки. Українська економіка планомірно продається міжнародному капіталу і місцевим олігархам неукраїнського походження, що позбавляє нашу країну будь-якої незалежності і надії на майбутнє.
    Согласен на 100% с каждым словом.

Ответ Сообщение от Oleksa Посмотреть сообщение
    Тепер іудейський капітал прагне закріпити свою владу над Україною. Представники "помаранчевого" секретаріату президента і "голубого" уряду в один голос і з однаковою радістю оголосили про вступ України до "Світової організації торгівлі" (СОТ - WTO) на протязі січня 2008 року. Це означатиме повне підпорядкування України владі міжнародного капіталу, а саме: повне відкриття ринку країни для іноземних фінансових гігантів і виконання всіх вимог, що встановлює СОТ на чолі з США, як наслідок занепад українського виробництва і втрата роботи трудящими; повна втрата залишків економічної і політичної незалежності країни. Єдині в Україні, хто отримає від цього користь - це капіталісти та демократичні запроданці в органах влади. Знову за рахунок українських трудящих.
    Не согласен на 100% с каждым словом ))
    ри?

Всьо може бути. Воно все до того йде - боюсь нашу Україну вже ніщо не врятує...тільки диво.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Всьо може бути. Воно все до того йде - боюсь нашу Україну вже ніщо не врятує...тільки диво.
    Ох Вы и оптимисты !!! Только Чудо Хэхх)
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Ох Вы и оптимисты !!! Только Чудо Хэхх)
    Ну а как же. Сидеть и ждать ЧУДА - этож классно! Ничего не далеешь и все время занят! Причем на благо Страны!
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Ну а как же. Сидеть и ждать ЧУДА - этож классно! Ничего не далеешь и все время занят! Причем на благо Страны!
    А ти щодня працюєш на благоустрій своєї країни? І хто каже, що диво хтось чекає нічого не роблячи? Я його не чекав і не чекаю, бо див не буває. Але бувають невдоволенні життям, помішані на своєму его, постійно незадоволені іржаві банки...
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    А ти щодня працюєш на благоустрій своєї країни? І хто каже, що диво хтось чекає нічого не роблячи? Я його не чекав і не чекаю, бо див не буває. Але бувають невдоволенні життям, помішані на своєму его, постійно незадоволені іржаві банки...
    Да, я работаю. Это плохо?
    Вот тока я ж блин не наукраинском общаюсь...
    А так, я помогаю 500-стам людям ЭТОЙ страны, получать зарплату, с которой контора платит НАШЕЙ стране налоги.
    Я воспитываю ребенка, рассказывая какая у нас замечательная страна, но блин на русском. (простите не на ридной мови). Я вожу его в Лавру, говорю ему что это святыня РУССКОГО-СЛАВЯНСКОГО народа.
    Я не меняю свои языковые, политические предпочтения, в зависимости от цветов в парлементе, власти и социального строя страны.
    Хотя стране этой, глубоко, извиняюсь, насрать на меня и на ребенка. И я это понимаю. И посему сам ему внушаю гордость за МОЮ страну. У ребенка есть прво выбора, и я е му это предоставляю. Хочет он говрить на укринском, я с ним говрю на украинском, хочет на русском, пожалуйса, хочет на хинди... выучу...

ЗЫ Верни цитаты из "Собачьего сердца", там все сказано.
    part of me

Не путай поняття "працювати на себе" і "працювати на країну". Мене не турбує на якій мові ти пишеш. Платити податки і щось робити для країни - це для тебе одне і теж саме? Тобто люди в в'язницях сиділи, вмирали в окопах за те, що хотіли звільнити Україну, а ти такий молодец - платиш податки - вибач як я відразу не докумекав.
    Тобі також насрати на нашу країну, на її мову і народ. Ти ростиш свою дитину, молодець.
    Я ніколи не сумнівався в твоїй логіці і аналітичному складі розуму, "дитина" хоче! Ти б її ще в перший рік запитав, чи хоче вона спілкуватися російською. Думаю твоя "пропаганда" дасть свої результати, будемо мати ще одного українофоба.

Справа не в цитатах, а в тому, що ти дописуєш до них, чи ти порівнюєш себе з Булгаковим?
    Def
    .

вмирали в окопах за те, що хотіли звільнити Україну,
    Эти окопы схронами зовутся)))

Тобі [COLOR="Red"]також насрати на нашу країну, на її мову і народ.

Жжош
    part of me

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Эти окопы схронами зовутся)))
    Я щось казав про те що розмовляю на українській ідеально? Перевіримо в кого словниковий запас більше?
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Жжош
    Поясни
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы