Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
 • 3 Сообщение от admin
Закрытая тема
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Taraslt
  Гість
  Smile

  СБУ нанесло серозний удар по ворожій пропаганді проти ОУН-УПА


  СБУ нанесло серозний удар по ворожій пропаганді, підтримавши документально правду про ОУН-УПА.

  Сьогоднішня Україна, в часі затяжного періоду становлення власне української державності, беззаперечно відчуває необхідність відновлення історичної правди. Внаслідок стихійності боротьби "за", це проявляється інколи там, де не сподівались. Ось і оновлене СБУ вирішило відкрити трохи архівного спадку часів НКВД-ешних воєн з ОУН-УПА.

  Оприлюднення Службою Безпеки України частини документів з архівів радянського КГБ, що вже роки безнадійно вимагалось, дає надію сподіватись на спад політичного проросійського впливу і агентури ФСБ на цю державну структуру. Матеріали, засвідчили, що чекісти масово переодягались в бандерівців, вивчаючи мову і говірку, і діючи нібито від імені ОУН-УПА, робили все, щоб дискредитувати національно-визвольний рух, направлений проти московсько-більшовицької окупації. Це аж ніяк не є незнайомою правдою, а лиш її підтвердженням , подібно, як це і у випадку попередньо розсекречених СБУ документів про Голодомор 1932-1933 рр. Найбільшої втрати такий факт розсекречення завдав по позиціями антиукраїнської пропаганди, направленої проти ОУН-УПА. Російськовислужливі крикуни, після оприлюднення документів, змушені були заткнутись на деякий час, і йти додумувати нові способи агітації проти "нехорошого" національно-визвольного руху.

  Нарешті СБУ вирішило припинити мовчазно покривати злочини НКВД, підтвердження яким є у них в архівах. З відновленням Незалежності України, потреба в розкритті засекреченої інформації через злочинний її характер постала одразу ж. Але залишковий з СССР вплив проросійських сил, зав'язаний на сучасній політиці РФ, разом з боягузтвом української влади перед констатацією правди неприємної для імперського іміджу Росії, не дозволяв це робити. Проте потребу в новодержавному українському погляді на моменти нашої історії, які через залишкову силу радянсько-російської пропаганди і сучасні намагання РФ втримати Україну в підросійському статусі, час не знівелював і такі питання, як ОУН-УПА, стоять гостро. Марні намагання "споживачів" відсторонитись від цього, і з забутою душею дружити з послідовниками катів, не здійснюються. Боротьба за відстоювання національної гордості і правдолюбство йде повсякчас, не зважаючи на переважаючу силу протягування російського погляду на Україну перемішаного з безоб'єктивною агітацією. Серед молодого покоління процес національно-державного освідомлення повільно, але відбувається, крокуючи попри все впевнено і відверто. Що ж до вихованців радянської школи, то їх лінь відмовлятись від брехні всього їхнього життя і переконаність в потребі дружити з Росією зрозуміла, але не прийнятна для загальнодержавної позиції. В шкідливості ж здійснення політики останніх, нас переконує вся історія стосунків з російськими імперіями, включаючи і теперішні.

  В чому сила оприлюднення частини документів про псевдобандерівську діяльність чекістів?

  Звісно в правді, і ще більше в її дії.

  Почавшись несподівано, з заяви голови СБУ Наливайченка в роковини Голодомору, де було анонсовано пред'явлення розсекречених документів про те, як "загони чекістів під видом ОУН-УПА лютували, грабували, вбивали і ґвалтували жінок на Західній Україні з метою дискредитації УПА", завершилось оприлюдненням відповідних засвідчуючих це документів. Новина бистро прокотилась по інформаційному просторі, але спрямування останнього на міжусобну політику не дало повніших відомостей, коли був шанс і потреба в них.

  Причому деякі особливості подачі повідомлення про "переодягнених чекістів", залишили неприємне відчуття і усвідомлення наскільки Київ далекий від реалій Західної України як тодішніх так і теперішніх. Журналісти навчившись бути "дурнішими" за політиків, щоб останні до них приходили, взявшись як завжди для цього видавати об'єктивність за відсутність будь-якого розуміння навколишнього світу, відзначались примітивними питаннями. Щось схоже на таке: "чи справді земля кругла, а то тут нам одні доводять, що так розрахунки математичні і фізичні показують, але ви стверджуєте, що ось ніхто ж не скочується і горизонт наче рівний, де ж правда? Зрозуміло, що так легше їм працювати, бо не треба знати ні фізики, ні математики, а лиш вдавати "об'єктивність"…

  стаття повністю http://narodna.pravda.com.ua/politics/47581e3b6ece3/

 2. #2
  Offline
  Завсідник

  Re: СБУ нанесло серозний удар по ворожій пропаганді проти ОУН-УПА


  вопрос АДМИНУ!!!
  когда вот этот троллинг от этого провокатора закончится?
  опять пост провокационный и молчание, в лучшем случае -"я очень занят и у меня нет времени на разговоры с вами"
 3. #3
  Offline
  part of me

  Re: СБУ нанесло серозний удар по ворожій пропаганді проти ОУН-УПА


  Ок, закриваю тему.
  Сприймайте її як новину.
Закрытая тема

Похожие темы

 1. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.11.2006, 10:38

Теги для этой темы