Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 26.
    Пророк

МАУ, Іран і все-все-все

Варто було б сюди перенести все, що писалось про наш літак, з теми "Україна", але це вже хай адміністрація вирішує.

Я створив тему для тих, хто здатен не лише повторювати гасла, але також думати і при цьому цікавиться ситуацією в обсязі, більшому за пропагандистські штампи. Звертаю увагу на причини нинішньої кризи в американо-іранських стосунках.

В 2015 році була укладена "Ядерна угода" між Іраном та 5 членами ради безпеки ООН, яка гарантувала неможливість використання ядерної програми Ірану для створення ядерної зброї і - у відповідь - зняття санкцій проти Ірану. Угоду готували 5 років. З боку США її затвердив президент Обама. У наступні 4 роки угода неухильно виконувалась під наглядом МАГАТЕ, яке не зафіксувала її порушень. Вона стала важливим фактором припинення міжнуродної ізоляції Ірану, сприяла зменшенню напруги та економічному розвитку як Ірану, так і країн-інвесторів та експортерів. Додатковим плюсом від неї стало зниження цін на нафту завдяку виходу на ринок Ірану.

В 2019 р. Трамп в односторонньому порядку вийшов з угоди і поновив санкції. Об'єктивних причин для цього не було. Всі інші сторони підтвердили її подальше виконання. Саме тут, так би мовити, собака порилась.

МЗС України про угоду відгукнувся так:
    Україна вітає досягнення домовленості щодо Спільного всеосяжного плану дій з врегулювання іранського ядерного питання. Це дійсно історична подія, яка стала результатом довготривалих переговорів між «шісткою» міжнародних посередників та Іраном. Україна, як держава, котра добровільно відмовилась від третього за розміром ядерного потенціалу, вважає, що повна реалізація цих домовленостей стане значним внеском у зміцнення режиму ядерного нерозповсюдження, який є наріжним каменем регіональної та міжнародної стабільності.

Україна вітає рішучість усіх сторін забезпечити послідовну реалізацію Спільного всеосяжної плану дій у тісному співробітництві з МАГАТЕ. Ми очікуємо на швидкий розгляд і схвалення Спільного всеосяжного плану дій Радою Безпеки ООН з метою невідкладного започаткування його імплементації.

Вважаємо, що зняття економічних та фінансових санкцій з Ірану створює можливості для більш повної реалізації значного потенціалу цієї країни, у т.ч. і для активізації українсько-іранського співробітництва в торговельно-економічній сфері
    Я поділяю цю оцінку, і не схвалюю дій США, які в даному випадку діяли авантюрно і небезпечно. Далі вони тільки погіршували ситуацію.

Навіть зараз на підтримку угоди виступають всі союзники США: Британія, Франція, Німеччина, Канада, ЄС в цілому. Крім Ізраїлю.

Ось оцінки на сьогоднішній день:
    неділя, 12 січня 2020, 20:01

Німеччина, Франція та Велика Британія не мають наміру виходити з ядерної угоди з Іраном.
    Про це на брифінгу в Берліні сказав представник МЗС ФРН Райнар Бреуль, повідомляє кореспондент Укрінформу. "Ми залишаємося в рамках угоди… Наша мета - врятувати угоду, адже ми переконані, що це правильний інструмент утримання Ірану від створення ядерної зброї", - заявив Бреуль. Німеччина, Франція та Велика Британія (Е3) єдині в думці, що треба реагувати на продовження 5 фази угоди та вимагати від Ірану повернення до виконання його зобов’язань, це єдино можливий шлях, правильний шлях, додав Бреуль.

Дипломат нагадав, що країни Е3 та США мають "різні оцінки щодо угоди". За його словами, Берлін шкодує, що США вийшли з угоди.
    07 січня 2020
    23:26
    Канада прагне збереження ядерної угоди з Іраном — Трюдо
    Європейський Союз та Канада сподіваються на збереження чинності ядерної угоди з Іраном.

20:37
    МЗС Ірану зробив заяву щодо ядерної угоди
    Ісламська республіка Іран залишиться учасником багатосторонньої ядерної угоди та вважає, що наразі досягнуто "розумного балансу" зобов’язань сторін за цим документом.
    Тому я вважаю шкідливою дурістю безоглядно підтримувати політику Трампа щодо Ірану. Її не підтримує ніхто, крім Ізраїлю і Саудівської Аравії, і навіть населення США виступає проти (я наводив дані). Міняти курс на 180 градусів і підмахувати Трампу лише тому, що він Трамп, негідно і контрпродуктивно. Завтра знову буде якийсь Обама, і доведеться знову підлаштовуватись - так буває, коли країна позбавлена гідності і не керується власними інтересами.

Звичайно, є ще купа інших факторів, але цей - основний.

Пророк

Re: МАУ, Іран і все-все-все

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    В 2019 р. Трамп в односторонньому порядку вийшов з угоди і поновив санкції. Об'єктивних причин для цього не було.
    А чому ж тоді США вийшли з угоди? Якось же США аргуметували такі свої дії?
    І чому політику Трампа підтримує Ізраїль?
    Пророк

==========================
    І я ще хотів би навести дві цитати.
    Президент України Кучма після того, як ЗСУ збили літак над Чорним морем:
    Подивіться, що коїться навколо у світі, в Європі? Ми не перші і не останні, не треба з цього робити трагедію. Помилки бувають всюди, і не тільки такого масштабу, а набагато більшого, планетарного масштабу. Якщо ми самі себе не опустимо нижче цивілізованого рівня, все буде добре. А якщо ми самі на себе відро бруду виллємо, так милості прошу
    Президент Ірану Рухані:
    "Внутрішнє розслідування збройних сил дійшло висновку, що, на жаль, ракети, випущені через людську помилку, призвели до жахливої катастрофи українського літака і загибелі 176 невинних людей. Ісламська Республіка Іран глибоко шкодує про цю катастрофічну помилку. Мої думки і молитви адресовані всім сім'ям у скорботі. Я висловлюю щирі співчуття"
    No comments, все зрозуміло.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А чому ж тоді США вийшли з угоди? Якось же США аргуметували такі свої дії?
    І чому політику Трампа підтримує Ізраїль?
    1) Тому що у Трампа є зять Кушнєр, активний представник єврейського лобі і одночасно особистий представник Трампа на Бл.Сх.
    2) Аргументували тим, що "папєрєднікі" мудаки, уклали погану угоду. Але це не виправдання, бо угоди треба виконувати, а не класти на них болт, як Росія. Він казав, що угода, мовляв, не забороняє Ірану мати балістичні ракети (які не були її предметом). Але БР так само мають Саудівська Аравія (їй таку ракету розробляє Україна), Ізраїль та інші. Уклали - виконуйте.
    3) Тому що Ізраїль бачить загрозу від Ірану; тому що Іран не визнає окупації Палестини і підтримує Хезболлу. Але Іран так само не визнає окупації Криму і при цьому НЕ підтримує ЛДНР. Так що нам нема за що йому мститися (про літак я тут не пишу, звичайно).
    Це складний клубок стосунків.

Ви ж бачите, що аргументів США не сприймають навіть Канада, Британія, Франція і Німеччина. Це психічно неврівноважена людина. Він двічі за минулий рік наказував то вивести війська з Афганістану/Сирії, то повернути їх назад. Через це міністр оборони пішов у відставку, бо не міг працювати з таким керівником.

==============
    Шикарний аналіз відставки МО США від Бутусова, до речі.
    "Міністр оборони США Джеймс Меттіс - прихильник жорсткої і відкритої протидії Росії - подав у відставку на знак протесту проти політики президента Трампа. Відставка Меттіса, про яку оголосив президент Дональд Трамп - одна з найбільших поразок діючої адміністрації у Вашингтоні."

В данном случае Трамп очень ослабил свою систему власти и убрал из армии одного из настоящих военных инноваторов, автора одной из самых важных военных реформ XXI века, которые проводят вооруженные силы США.

Причина отставки Мэттиса известна - он выступает против вывода американских войск из Сирии. Также Трамп собирается выводить войска из Афганистана. Мэттис считает, что кризис в этих странах не завершен, и американская армия входила в Сирию не для того, чтобы победить ИГИЛ. США зашли в Сирию, чтобы спасти от уничтожения сирийцев, которые выступили против режима Асада, чтобы не позволить России и Ирану захватить эту землю и построить свой марионеточный режим, благоприятный для террористов "Хезболлах" и других террористических организаций. Пока российские и иранские террористы в Сирии, война с терроризмом там не закончена. Кроме того, как обеспечить безопасность северных и восточных районов Сирии, которые защищали американцы? Именно Мэттис дал приказ уничтожить российские войска, пытавшиеся захватить нефтеперерабатывающий район в Хишаме.
    https://censor.net.ua/ua/resonance/3..._dlya_ukrayiny
    Пророк

Я підсумую: Іран є загрозою для одного з найважливіших і найнадійніших союзників США на Близькому Сході - Ізраїлю. При цьому Іран має (чи намагається отримати) балістичні ракети, фінансує і озброює терористичні організації (на кшталт "Хамас"у та "Хезболла"), окупує частину території Сирії, на якій будує свій маріонетковий режим, "благоприятный для террористов".
    І після всього цього - у США для того, що наїжджати на Іран "об'єктивних причин не було"? Оригінальна логіка...
    Пророк

угоди треба виконувати, а не класти на них болт
    Офтоп:
    А якщо зараз зелена сопля підпише угоду із зобов'язанням утримувати ОРДіЛО за рахунок українців, при цьому легалізувати всіх бойовиків і відвести війська за межі Донецької і Луганської областей - таку угоду теж треба виконувати? Чи гнати оту соплю взашій, а на угоду класти болт?
    Пророк

Я підсумую: Іран є загрозою для одного з найважливіших і найнадійніших союзників США на Близькому Сході - Ізраїлю. При цьому Іран має (чи намагається отримати) балістичні ракети, фінансує і озброює терористичні організації (на кшталт "Хамас"у та "Хезболла"), окупує частину території Сирії, на якій будує свій маріонетковий режим, "благоприятный для террористов".
    І після всього цього - у США для того, що наїжджати на Іран "об'єктивних причин не було"? Оригінальна логіка...
    Вам подобається удавати блазня?? Є угода. Ви розумієте, що таке міжнародна угода? В ній написано, які зобов'язання беруть на себе сторони. Іран зобов'язався поставити під контроль МАГАТЕ ядерну програму, США - зняти санкції. Все. Там нічого нема про Хезболлу, балістичні ракети, Сирію і т.д. Все це було і за Обами. І мати балістичні ракети - не злочин, Україна їх теж має. І Саудіти мають, нічим не кращі за Іран.

Я вам уже пояснюю, як Баризі, що 2х2=4, а ви мені у відповідь пишете якусь демагогію. Згідно підписаній США угоді, оце все (Хамас, ракети, Сирія) не має значення, просто не має, і все. Хамас і Хезболлу, до речі, далеко на всі на заході вважають терористами. І саудіти самі під ембарго, наприклад, Німеччини за злочини проти людяності. Це аргументи із розряду "на украине уничтожают росскоязичноє насєлєніє, поетоиу россія нє могла нє вмешаться". Відділяйте мух від котлет, будь ласка, мало що кому не подобається... як оце трампу.

А якщо зараз зелена сопля підпише угоду із зобов'язанням утримувати ОРДіЛО за рахунок українців, при цьому легалізувати всіх бойовиків і відвести війська за межі Донецької і Луганської областей - таку угоду теж треба виконувати? Чи гнати оту соплю взашій, а на угоду класти болт?
    ммм зелена сопля хоче реалізувати мінські обіцянки жирного хряка.... давайте якось дотирмуватись якщо не правил гречності, то хоча б паритету, добре?

тепер по суті. мінські угоди юридично нікчемні; Україна не зобов'язана їх виконувати. Угода - це те, що підписав президент чи прем'єр і ратифікувала верховна рада, а підпис кучми гівна вартий. якщо ж, не дай боже, президент підпише, а рада ратифікує такі документи, то Україна буде зобов'язана їх виконувати; тому люди (я, наприклад) стараються не допустити підписання документів, які суперечать конституції і підривають суверенітет україни, ДО того, як це станеться, а не після.

і ще до поперднього зауваження: мене не обходять стосунки США та Ізраїлю взагалі. Мене цікавлять інтереси України. Для мене захист союзника США на Бл.Сх. - не пріоритет, хоча Ізраїль мені, звичайно, симпатичніший за Хамас і навіть Хезболлу.

Ще врахуйте, для сприйняття всієї повноти картини, що в Іраку США та Іран до останнього часу (до ліквідації там ІД) були ситуативними союзниками - обидва створювали та озброювали іракську армію і допомагали їй воювати з ІД. Тепер Трамп нарвався на вимогу Іраку вивести війська. Це я до того, що не все там можна бачити у чорно-білих тонах, палітра складніша.
    Banned

Дві години тому подзвонила подруга і сказала, що її сестра у Києві працює в одній організації з жінкою, у якої на цьому літаку загинула донька. Вона була одна з двох пасажирок рейсу... Світ тісний...
    Пророк

о, це так.
    Пророк

Ви розумієте, що таке міжнародна угода? В ній написано, які зобов'язання беруть на себе сторони.
    Я це прекрасно розумію. Як розумію і те, що в історії людства укладені міжнародні угоди безліч разів розривались в односторонньому порядку, якщо для якоїсь сторони обставини змінювались.

Для адміністрації Обами
    оце все (Хамас, ракети, Сирія)
    не мало значення, а для адміністрації Трампа - має.

мало що кому не подобається... як оце трампу.
    МирИться з тим, що йому не подобається, той, хто нічого змінити не може. Трамп може - і міняє.
    РФ не подобалось, що Крим український, але зробити з цим вона нічого не могла. Змінились обставини - і Крим став російським, попри всі підписані угоди.

І на практиці це працює саме так, тобто, за правом сильного, а не за підписами на паперах.
    Бомбити Лівію, Сирію, Україну, Ірак можуть ті, хто має на це силу, а не ті, хто підписав про це якісь там "міжнародні угоди"...
    Пророк

.... в історії людства укладені міжнародні угоди безліч разів розривались в односторонньому порядку, якщо для якоїсь сторони обставини змінювались....
    Шикарне виправдання політиці Путіна. Запатентуйте.
    До речі, ви і Україну однією лише реплікою поставили на місце, а то вона, дурненька, все правди шукає - то в ООН, то в Гаазі. Оце по-нашому, по трампопутінські!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя