Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей28Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 99.
    Пророк

Верховна Рада IХ + Новий Уряд

Вітаю в актуальній темі про ВР і уряд зразка 2019. Несемось! ;)

29 серпня відбулося перше засідання Верховної Ради IX скликання

Президент Володимир Зеленський вніс перші законопроекти до Верховної Ради IX скликання. Про це свідчать дані з сайту Верховної Ради.

Президент вніс до Ради проект закону про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент) N1012.
    Також Зеленський запропонував проект закону про внесення змін до деяких законів, що регулюють діяльність Національної гвардії N1007.

Зеленський вніс проект внесення змін до Конституції (скасування адвокатської монополії) N1013.

Президент вніс проект внесення змін до статті 106 Конституції (закріплення повноважень президента створювати незалежні регуляторні органи, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), призначати на посади та звільняти з посади директора НАБУ і директора Державного бюро розслідувань).

Також було запропоновано проект закону про внесення змін до 93-ї статті Конституції (про законодавчу ініціативу народу) N1015.

Зеленський запропонував проект закону про внесення змін до деяких законів щодо діяльності органів суддівського управління N1008.

Наостанок Зеленський вніс ряд наступних законопроектів:

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про відстрочку застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію N1030.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції N1029.

Проект закону про внесення змін до 85-ї і 81-ї статті Конституції (додаткові підстави дострокового припинення повноважень народного депутата) N1028-1027.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про підстави передачі справи на розгляд Великої палати Верховного суду і про терміни повернення адміністративних справ N1026.

Проект закону про внесення змін до Закону Про Вищий антикорупційний суд N1025.

Проект закону про внесення змін до Закону Про протидію корупції (про викривач корупції) N1010.

Проект закону про внесення змін до Закону Про оборону (про організацію державної оборони) N1011.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про першочергові заходи реформування органів прокуратури N1032.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про конфіскацію незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та покарання за придбання таких активів N1031.

Украина получила самого молодого премьер-министра в истории. Чтобы занять вторую должность в стране ему потребовалось всего три месяца
    Верховная Рада 9 созыва большинством голосов проголосовала за назначение премьер-министром Алексея Гончарука. Еще несколько месяцев назад он работал в созданном при Кабмине Офисе эффективного регулирования (BRDO). После победы Владимира Зеленского стал замглавы Офиса президента (ОПУ). До этого политик не занимал руководящие должности во власти.

Как Гончарук попал в команду Зеленского и смог пройти путь к такой значимой должности за такой короткий срок?

Пророк

Re: Верховна Рада IХ + Новий Уряд

Фотошоп? Или та смс-ка, о которой Зеленский говорил?

Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Фотошоп?
    «Вы думаете, я не знала где я, я намеренно это сделала, чтобы Порошенко знал, что мы готовы. Я Авакова не люблю, но другого человека, который удержит ситуацию у нас нет. Это временно. До нового года. И он это тоже знает», — пояснила Богуцкая.

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Или та смс-ка, о которой Зеленский говорил?
    Там були і більш цікаві смс, ніж у Лізи.
    Пророк

Верховна Рада затвердила міністрів нового уряду України
    Відповідні рішення ухвалили під час першого пленарного засідання першої сесії Верховної Ради ІХ скликання.

До нового уряду увійшли:
    Дмитро Кулеба - віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції;
    Михайло Федоров - віце-прем'єр-міністр України - міністр цифрової трансформації;
    Тимофій Милованов - міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства;
    Оксана Маркарова - міністр фінансів України;
    Олексій Оржель - міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України;
    Владислав Криклій - міністр інфраструктури України;
    Олена Бабак - міністр розвитку громад і територій України;
    Анна Новосад - міністр освіти і науки України;
    Зоряна Скалецька (Черненко) - міністр охорони здоров'я України;
    Володимир Бородянський - міністр культури, молоді та спорту України;
    Юлія Соколовська - міністр соціальної політики України;
    Арсен Аваков - міністр внутрішніх справ України;
    Оксана Коляда - міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України;
    Дмитро Дубілет - міністр Кабінету міністрів України;
    Вадим Пристайко - міністр закордонних справ;
    Денис Малюська - міністр юстиції;
    Андрій Загороднюк - міністр оборони.

"За" такий уряд проголосував 281 нардеп.
    "Проти" - 26 нардеп - усі ПЕС
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Зоряна Скалецька (Черненко) - міністр охорони здоров'я України;
    Новообраний депутат від “Слуги народу”, радник президента з питань охорони здоров’я та засновник клініки “Борис” Михайло Радуцький під час першого засідання Верховної Ради IX скликання вів листування про кандидатів на пост міністра охорони здоров’я України.

І продовження.

Офтоп:
    Пророк

Поки що не так погано. Далі - по результатах побачимо, десь до нового року стане більш-менш ясно.

Пристайко на посаді МЗС - в принципі норм, він досить плідно працював з Брюсселі за Порошенка. Якщо б вдалось змістити пріоритети з Мінська на форсовану інтегргацію в НАТО, я б був задоволений.

Людина Радуцького замість Супрун - це плюс, на мою думку. "Борис" для мене більший авторитет, ніж парамедик з Америки, чия система охорони здоров'я далеко не найкраща у світі.

За таких ключових міністрів, як оборони, інфраструктури, юстиції, нічого не можу сказати.

Аваков - зло. Його єдиний потенційний плюс може бути хіба в тому, що це якась противага Зе. Так само це зло було противагою Порошенку і голосно виступало проти, коли той намагався якнайшвидше виконати Мінські капітуляції. Може й тут так буде?

Міністр фінансів зберігся, мабуть і фінансова політика збережеться. Економіці потрібна стабільність (є), а ще інвестиції (немає).

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Президент Володимир Зеленський вніс перші законопроекти до Верховної Ради IX скликання. ...

скасування адвокатської монополії
    це дуже добре

про відстрочку застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію
    популістсьткий, економічно шкідливий закон.
    про викривачів корупції
    Я за. Не бачу відновдення відповідальності за незаконне збагачення!
    Пророк

Я принял одно из самых сложных решений в своей жизни. Меня пригласили на должность Министра Кабинета Министров, и я согласился.

Семья в шоке. Друзья в шоке. Бизнес-партнеры в шоке. Кот в шоке. Да и я сам, если честно, в шоке.

Еще недавно я строил великие планы по развитию monobank и Smartass, а также запуску Koto в Британии… Еще месяц назад я собирался переехать жить в Лондон и строить там со своими партнерами единорога. Но вдруг все эти планы как-то отступили на второй план.

Простите за пафос, но я верю, что у Украины появился исторический шанс на прорыв, которого мы все так заждались. И это очень крутое чувство, осознавать, что я могу стать частью этого прорыва.

Я обещаю, что в составе новой команды под началом Алексея Гончарука сделаю все возможное, чтобы Украина сделала качественный рывок.

А еще я обещаю не красть. К счастью, успех monobank позволит мне не думать ближайшие годы о материальном аспекте. Кроме того, я верю, что большая часть молодой команды, которая сегодня возглавила Кабмин, тоже не будет красть. Такого у нашей страны никогда не было.

Буду держать вас в курсе этого увлекательного путешествия здесь. Не переключайтесь :) ©
    Пророк

Представлення Генерального прокурора Руслана Рябошапки

"Я своїм завданням бачу зробити цю систему ще більш потужною, зробити все-таки прокуратуру справді органом, який координуватиме всі правоохоронні органи й ставитиме перед ними завдання у сфері боротьби зі злочинністю й контролюватиме виконання цих завдань, причому жорстко", - сказав Рябошапка в п'ятницю після свого представлення на посаді глави відомства.

"Ми не хочемо крові буквально, але в сенсі правовому ми хочемо крові. Щотижня когось має бути притягнуто до відповідальності з високопоставлених чиновників. Якнайбільше активів, грошей, які було вкрадено у цієї країни й у наших людей, має бути знайдено й повернуто країні. Власне, це і буде нашим основним пріоритетом на найближчі роки", - додав генеральний прокурор.
    Пророк

Dracon, у відео оцього зашквара під назвою Дубинський Вас все влаштовує? Когнітивного дисонансу немає?
    Та я шуткую, звісно немає )
    Але навіть коменти під відосіком прикольні. Здається жовта рідина достигла критичної маси і починає вже трохи щиплити оченята )))
    Пророк

Дубинський - мерзотник однозначно. Там ще купа таких. Є й інші. Він за мажоритаркою пройшов. Подивимось динаміку - може його з'їдять, а може він там сам нормальних з'їсть.

Я почитав про судову решорму від Зеленського - пишуть таке:
    Судова реформа від Зеленського:

розпуск діючої Вища кваліфікаційна комісія суддів України

люстрація усіх керівників і заступників ВККС (Козьяков) та ДСА (Холоднюк)

набір нової ВККС (12 членів), які обираються Вища рада правосуддя, але на підставі подання конкурсної комісії, де ключовий голос мають іноземці (3 судді, 3 іноземці)

зменшення в два рази ‼️ чисельність діючого Верховного Суду (з 200 до 100 суддів).

усі діючі судді ВС повинні пройти новий добір ‼️ у новій ВККС, де буде перевірка на доброчесність. У результаті 100 залишаються, а інші - можуть бути переведені у апеляцію.
    (це від Романа Маселка, я законопроект не читав)

Ще було прикольно спостерігати за трансформацією Разумкова: то він "назло Путіну" балакав Російською, а тепер раптом перетворився на Цербера, який вимикає Ригам мікрофон за руське слово. Прям русофобія якась.

І ще така позитивна новина:
    Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту як невідкладний проект закону про внесення змін до статті 81 Конституції щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України.

Деталі: Зеленський пропонує парламенту припиняти достроково повноваження депутатів у випадках:

- неособистого голосування народного обранця в парламенті за встановлення такого факту судом.

- відсутності без поважних причин на третині пленарних засідань Ради або комітетів парламенту впродовж однієї сесії. У такому випадку його повноваження припиняє Верховний суд.

- припинення громадянства України
    або виїзду на постійне проживання за межі держави. У такому випадку його повноваження припиняє Верховна рада.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя