Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 101 из 224
Показано с 1,001 по 1,010 из 2238.
    Пророк

Re: Зеленський В. О.: Президенство і політика

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Повне дерьміще. З хуялі ми повинні кудись відводити свою армію зі своєї землі?!
    Якщо узеленського™ думають, що рашка дотримається якихось домовленостей, то вони довбойоби. Якщо узеленського™ думають, що погоджуючись на всі пропозиції рахи вони повернуть Донбас, то вони довбойоби. Якщо узеленського™ думають, що путін хоче миру, а дурні порохоботи заважають його встановленню, то вони довбойоби.
    Якщо ми скористаємось duck-test, то прийдемо до невтішного, але логічного висновку: узеленського™ - довбойоби.
    Завіса.
    А рашка и несобирается чегото дотрымуватысь, ведь "ихтамнет"... кремль опять нас отправит "договариваться" с главарями ордило.

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Повне дерьміще. З хуялі ми повинні кудись відводити свою армію зі своєї землі?!
    Якщо узеленського™ думають, що рашка дотримається якихось домовленостей, то вони довбойоби. Якщо узеленського™ думають, що погоджуючись на всі пропозиції рахи вони повернуть Донбас, то вони довбойоби. Якщо узеленського™ думають, що путін хоче миру, а дурні порохоботи заважають його встановленню, то вони довбойоби.
    Якщо ми скористаємось duck-test, то прийдемо до невтішного, але логічного висновку: узеленського™ - довбойоби.
    Завіса.
    Я був на віче на Майдані. Там виступав професор-міжнародник Василенко. Він сказав: "Якщо Зеленський не розуміє, що він збирається підписувати, то він не може бути президентом, а якщо розуміє, то це - державна зрада".

Не ходив на такі заходи з 2015-го року, коли захисники України ходили до АП дати Порошенко зрозуміти, що тому краще домовлятись з ними, ніж із Путіним. Мої враження: 1) людей дуже багато, більше 10000, люди рішучі. 14-го, на Покрову, буде в рази більше. 2) Вимоги до зе чітко викладені, вони юридично бездоганні. 3) (особисте) виборцям зе варто відкрити очі й жити реаліями, бо буде біда. Ще не пізно її не допустити.

Учасники віче "Зупинимо капітуляцію!" на Майдані Незалежності висунули українській владі шість ключових вимог
    Про це повідомляє "24".

На Майдані Незалежності у Києві учасники віче оголосили про створення руху опору і висунули вимоги українській владі. Вони виступають проти реалізації формули Штайнмаєра.

Учасники акції закликали парламентські фракції "Голос", "Європейську солідарність" і "Батьківщина" створити у Верховній Раді ще одну опозиційну платформу – "Ні капітуляції" і налагодити роботу з рухом опору.

Також учасники віче зачитали зі сцени резолюцію та список вимог протестувальників до української влади:

– заборонити впровадження особливого статусу для окремих районів Донеччини і Луганщини або будь яких інших регіонів України;

– заборонити використання амністії для бойовиків так званих "ДНР" і "ЛНР";

– заборонити відведення українських військ від лінії розмежування;

– заборонити формування будь яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема "народних міліцій" на території окупованого Донбасу;

– заборонити проведення виборів в будь-які органи влади або самоврядування на території так званих "ДНР" і "ЛНР" до отримання повного контролю по всій довжині українсько-російського кордону;

– вийти з безперспективного Мінського формату та ініціювати Будапештський формат переговорів.

За інформацією Національної поліції, у віче "Зупинимо капітуляцію" на Майдані Незалежності взяли участь 10 тисяч людей.
    Кожен може сам оцінити вимоги і порівняти їх з беканням Зеленьсокго та дургуватим оптимізмом Пристайка.
    Дані поліції збігаються з моїми, зважаємо на те, що поліція зазвичай занижує кількість учасників.

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Мне наши терки обсуждение болельщиками футбольного матча напоминают. Кто куда бы ударил и где бы поймал, будь он на месте футболистов.
    Даруйте, але ваша аналогія кульгає. Швидше ви тут схожі на фаната, приміром, Динамо Київ, який, бачачи, як Хацевич робить з усіх футболістів, від центрфорвардів до воротаря, опорників, наївно чекає, що ось-ось спрацює тактичний план і Динамо всіх порве в ЧУ та Єврокубках. Між тим це просто тупий тренер і ще тупіший президент клубу, які ведуть цей клуб у могилу. Так і Зеленський. Гравець х@єм на роялі не може бути державним діячем, і він це підтваердив своїми діями, а ви все повторюєте ментру "я не всрався, я не всрався".
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Так і Зеленський. Гравець х@єм на роялі не може бути державним діячем, і він це підтваердив своїми діями, а ви все повторюєте ментру "я не всрався, я не всрався".
    Честно говоря не понимаю чем он хуже предыдущих, которые Украину до ручки довели? Дважды несудимый знач может, а комик не может? Бывшие партийцы и стукачи, которых Путин на х@ю вертел могут, а комик не может?
    Пророк

Честно говоря не понимаю чем он хуже предыдущих, которые Украину до ручки довели? Дважды несудимый знач может, а комик не может? Бывшие партийцы и стукачи, которых Путин на х@ю вертел могут, а комик не может?
    Ти не про те думаєш. Ти думай, як країну не просрати. Якщо тобі, звісно, не байдуже.
    Пророк

Ти не про те думаєш. Ти думай, як країну не просрати. Якщо тобі, звісно, не байдуже.
    а барыге похер кто будет, он приспособленец.
    Пророк

Война – это когда за интересы других гибнут совершенно безвинные люди. ©

92 % это наконец поняли.
    Пророк

Война – это когда за интересы других гибнут совершенно безвинные люди. @

92 % это наконец поняли.
    не надо путать захватническую войну и вону за всвою державу.
    Если кацапня перестанет стрелять не будет войны, если Украины перестанет стрелять не будет Украины.
    Пророк

Barыga, що ти крутишся, як, даруй за кацапський вислів, вошь на гребешке? Будь уже відвертим, скажи, що існування України для тебе - це "чужие интересььі. Нахєра ото розводити демагогію?
    Візьми і чесно напиши:
    - я ЗА вибори в умовах окупації
    - я ЗА особливий статус Долбаса
    - я ЗА амністію тим, хто збив МН17 і розрізав живіт депутату горлівської міськради Рибаку.
    Тоді буде ясно, з ким я розмовляю. Воно і так ясно, але не варто намагатись когось обдурити, будь чесним.

Якщо ж ти раптом ПРОТИ цього, то теж чесно це напиши, і будемо думати, як цього уникнути.

Мені, чесно, пофіг, як прізвище президента, хорч Ющенко, хоч Янукович, хоч Зеленський, хоч Порошенко. Мені треба, щоб вони робили те, щого вимагає він них корнституція. В даному випадку це захист держави - їх прямий обов'язок.

Не треба також маніпуляцій "проти війни". Я теж проти війни. Але це не означає капітуляцію. Не ми її почали; на нас напали - ми повинні захистити свій дім. Ну, тобто я повеинен, тобі, мабуть і з Путіним бодре, це весь час тут розповідаєш, як вони гарно живуть (а на Кіпрі,Ю на твою думку, погано, але то таке). Відомо, що хто між війною і наньбою обирає ганьбу, отримає і те, й інше. Не перемогли з Мазепою - отримали винищену Полтавщину, між іншим, по Ворсклі аж до Дніпра. Не перемогли в 21-мо році - отримали голодомор в 33-му і т.д., в кого є залишки розуму, той розуміє.

Ямно, щого я хочу? менше словесного поносу, більше конкретики. абсолютно чіткі запитання. ти ЗВ вищеозначене чи ПРОТИ. Чи як Путін скаже.
    Пророк

Barыga, що ти крутишся, як, даруй за кацапський вислів, вошь на гребешке? Будь уже відвертим, скажи, що існування України для тебе - це "чужие интересььі. Нахєра ото розводити демагогію?
    Візьми і чесно напиши:
    - я ЗА вибори в умовах окупації
    - я ЗА особливий статус Долбаса
    - я ЗА амністію тим, хто збив МН17 і розрізав живіт депутату.....
    28 лет Украина самоуничтожалась. Превратилась в страну посмешище. Какой реакции населения вы сейчас ждете? Вам 92 % это объяснили!

Вы все время перекручиваете. Я понимаю, это сложно понять. :))) Но я нигде не писал, что я восторгаюсь Россией, Путиным, их достижениями, политикой... Я ВСЕГДА пишу, что Украина опустилась ДАЖЕ ниже России. (Что собой представляет Россия вы лучше меня знаете. :)) Разницу улавливаете? :)))

А вы все время по порохоботской программе. Если что то не нравится в Украине, значит за Россию и за Путина! :)))

В тяжёлые для страны времена значение мифов трудно переоценить.© :))
    Пророк

Barыga, я же просил без пи@жа. ответь на поставленные вопросы.
    Что делалось в стране, я лучше тебя знаю. Это не меняет нынешней ситуации. Ты конкретно топишь тут за Путина. За то, что надо сдаться ему в плен. Поэтому такой вывод - что ты за Путина - совершенно логичен. Можешь возражать, конечно. Но сначала ответь.

Про 92% тоже на п-ди, пжлста. У тебя плохо с арифметикой.
+ Ответить в теме
Страница 101 из 224