Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    Новачок

Мог ли Янукович победить Майдан?

Так сказать, 3-х летию Майдана посвящается
    Что нужно было делать Януковичу чтобы справиться с Майданом:

http://sd.net.ua/2007/11/22/v_ochkuv..._revoljuc.html

Кто такой «оранжевый революционер» 2004-го года? Частично – это житель Западной Украины, организованно или самодеятельно прибывший в Киев. Но в основном это обыкновенный киевский буржуа – обыватель, надевший оранжевую ленточку. Отстояв 2-3 часа на Крещатике после (или во время) рабочего дня в своем офисе, «революционер» следовал в ближайшее кафе и, выпив чашечку каппучино, отправлялся домой в теплую квартиру с горячей ванной. А на следующий день он прибывал на уже вылизанный до блеска коммунальными службами центральный майдан Киева. При этом в киевской прессе тех дней попадались заметки о недовольстве жителей центральных районов, которых возмущало то, что «революционеры справляют нужду у них во дворах».

Штабу Януковича не надо было бороться с революцией. Наоборот – необходимо было создать такие условия, чтобы киевляне ощутили революцию во всей ее красоте и полноте. Если бы в ходе революции в Киеве абсолютно случайно произошла бы серьезная авария на теплогенерирующих или водоснабжающих предприятиях, то столичный обыватель серьезно изменил бы свое отношение к Майдану, и у него появились бы гораздо более насущные жизненные интересы, чем прослушивание в центре Киева очередного хита группы «Гринджолы». По большому счету, отношение горожан к Януковичу и «донецким» было настолько негативным, что сделать его еще хуже было просто невозможно – любой технологический или природный катаклизм все равно бы поставили в вину «бело-голубым». Штаб Януковича мог действовать абсолютно откровенно – например, отряды «возмущенных шахтеров» могли бы заблокировать киевские мосты, парализовав движение автомобилей и метро. Все это, естественно, под прикрытием отрядов ОМОНа и внутренних войск, чтобы не допустить физического столкновения с «оранжистами»

Ну и дальше по тексту....

part of me

Re: Мог ли Янукович победить Майдан?

Я був на майдані - брехня.
    Приїхав я і ще 9-11 чоловік з Полтави. Тоді приєдналися до Пори. В перший день я простояв біля сцени з 12:30 до 19:00 і на наступний день захворів. Але бажання поїхати не виникало. Та й безкоштовно роздавали ліки, коли я сказав, що захворів мені видали упаковку Фервекса, не одну пачку, а цілу упаковку, вона то, можливо і допомогла мені протриматися.
    До речі тоді кожного дня приїздило більше ніж 300 чоловік тільки до Пори.
    Їли прямо на майдані, їжу роздавали студенти з барикад. Пам'ятаю як бувало, йшли десь біля домів, з під'їзду виходили людини, виносили їжу, фрукти.
    Про обстановку я взагалі б радив нічого не казати, тим, хто про це все бачив тільки по телевізору на російських або прорегіональних каналах. Людей було неймовірно багато, навіть на свята ніколи там не буває і думаю ще довго не буде стільки людей. Зі сцени постійно просили бути ввічливими з усіма, з міліцією, ОМОНом, з приїжджими до протилежного табору. Можливо це, а можливо те, що чомусь такі більше інтелігентні люди вболівали за "помаранчевих" не було ні сутичок, ні бійок. Дуже запам'яталося як крізь натовп йшов п'яний чолов'яга. П'яний він був дуже, його хитало, і він постійно падав, але ні разу не торкнувся землі, бо людини навколо його підхоплювали, підіймали і допомагали йти, хоча він і йшов в протилежному напрямі. Пам'ятаю бабусю, як прибігла до "барикад" з двома величезними сумками з речами, їй сказали, що речей вже досить, що більше не потрібно, вона сказала, що дуже хоче допомогти, їй сказали, що вверх по площі, речі ще потрібні, і вона пішла через натовп, а йти було ой-ой як далеко. І коли їй хотіли допомогти, вона прибирала сумки і казала, що сама донесе.
    По Хрещатику були відведенні спеціальні місця, де стояли біотуалети. Черги в них були по 3-4 чоловіка в кожен. А щоб хтось справляв свої справи під будинки? Я такого ні разу не бачив.
    Бачив як переходили люди з табору "голубих" до нас. Бо їх везли туди за гроші, бо їм казали, що на майдані не мільйони людей, як було, а тисячі. Бо їм постійно брехали, бувало що в їх табори переставали давати їжу, і вони йшли на майдан, в блакитних стрічках з написами "Янукович!", "Бо послідовний..." і тп. І їх годували, з ними поводилися як з друзями, гостями, але не як з ворогами.
    І взагалі я все життя точно не забуду одну річ, яка було для мене на майдані найдивовижнішою, це стосунки тоді між людьми. Це було верхом дружності, поваги, взаємної підтримки. Якщо хтось, на дай Бог, штовхнув когось, вони просили пробачення один у одного, навіть якщо один з них був точно не винний - просили обидва. Люди могли послизнутися, але якщо і падали, то дуже рідко, бо зу всіх сторін їх підхоплювали десятки рук. В цьому був весь майдан. Не зміг би він протриматися, не перейшла б міліція на його сторону чоловік за чоловіком, не обійшлося б без кровопролиття як би не це диво. Так це було диво, бо я ніколи не бачив нічого навіть трішки схожого. Це було чесно, і це не можливо було купити. Люди були відверті, раді бачити один одного. І єдине, що підтримаю так це вислів "до Януковича було настільки негативним", але не до "донецьких". Нас збирали разом і вели до залізниці де ми зустрічали потяги з "донецькими", це треба було бачити. Вони приїздили як на війну. Сердиті і готові до "розборок", і їм було дуже дивно, що після всього, що їм розказали "їхні" перед від'їздом, їх зустрічали на вокзалі, скандували їм "Схід і захід разом! Восток и Запад вместе!", їх запрошували на майдан, і багато хто з них йшов і багато хто залишався.
    А Вам, тим хто зі злобою, зі жовчю копіює все це де тільки можна - скажу, побійтеся Бога, якщо ви в нього вірите, бо ви виступаєте не проти політиків, а проти людей як стояли на майдані за свої права, за свою свободу, за своє щастя. І нехай ми вже не в раю, хоча тільки дурний чекав, що завтра стане все гарно, ми обрали напрямок, ми відстояли його і ми будемо йти по-цьому шляху, яким би він не був. Нехай політики продають і підкуповують один-одного хоч кожен день, але вони будуть пам'ятати, що коли у народу увірветься терпець, то він повстане.
    Завсідник

апять аранжывые сопли, ыыыыы, еще не прозрело? не выветрилсо туманчег аранжывый? антураж? абстанофка? "как мы сидели в аранжывых акопах" (с) ниизвестный_2004. "как мы патпивали вместе_нас_многа_балбесов" (с) такой_же
    аж противно

Януковичу на самом деле и не нужно было ничего делать, за него всё показало время, и несостоятельность майдана, и несостоятельность его идей, и все те деньги выброшеные на ветер (да-да, майдан сам по себе, канечна же, бугага). Время отлично развело всех троих лидеров по разным барикадам, и время же отлично показало кто они такие и чего стоят ихние оранжевые вопли-сопли.
    К тому же сделай тогда что-нибудь, неважно что, это все равно вывернули бы наизнанку и показали бы с плохой стороны. Лучшее решение было - не вмешиваться.
    К чему привели сопли оранжевые - все уже видят и так. К окончательному развалу страны, к финальному дележу крупных ресурсов и прочим мелочям.

Жуйте оранжевые сопли и дальше, ничего героического, а тем более умного, в майдане не было и не будет. Организованная хорошо спланированная акция. Ни более и не менее, а всем тем, кто верит, что это народ сам шёл, пожелаю удачи в вашей и так нелёгкой жизни из-за отсутсвия серого вещества.
    part of me

Мерзота... Так і уявляю як тече слина на клавіатуру, коли ти це пишеш.

До чого тут туман? Який туман, це історія, це було і все. Поки ти пив пиво з друзями, я відстоював свої ідеали. І мені байдуже хто і що кому платив. Я там був, я бачив це все. А ти? А ти в цей час іржав на удафф.ком з нового малюнку, де тебе, як частину української нації принижують недалекі "дорогі сусіди".

Туман у тебе в голові, це ти чекаєш, що коли прийде тато Янукович ти заживеш довго і щасливо.

Навіть страшно стає на скільки може прогнити людина, щоб писати таке марення. А про героїзм з тобою немає сенсу розмовляти, тобі немає нічого святого, і ніколи не буде.
    Пророк

http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/22/67220.htm

Советую посмотреть.Хорошие сюжеты + Хит про Наколотые апельсины ))))
    Завсідник

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Мерзота... Так і уявляю як тече слина на клавіатуру, коли ти це пишеш.

До чого тут туман? Який туман, це історія, це було і все. Поки ти пив пиво з друзями, я відстоював свої ідеали. І мені байдуже хто і що кому платив. Я там був, я бачив це все. А ти? А ти в цей час іржав на удафф.ком з нового малюнку, де тебе, як частину української нації принижують недалекі "дорогі сусіди".

Туман у тебе в голові, це ти чекаєш, що коли прийде тато Янукович ти заживеш довго і щасливо.

Навіть страшно стає на скільки може прогнити людина, щоб писати таке марення. А про героїзм з тобою немає сенсу розмовляти, тобі немає нічого святого, і ніколи не буде.
    давай-давай, научи меня жить. рассакжи мне про это ВЕЛИКОЕ в истории событие. гавно это, а не событие. толпа оранжеывх зомби.
    лично мне все равно было кто прийдет до майдана, но после стало абсолютно понятно кто это такие.

у меня свои идеалы, у тебя свои. и если тебе можно легко задурить голову любой оранжевой слизью, то твои идеалы и гроша ломаного не стоят. верь в своё светлое будущее, а я буду верить в своё. я высказал своё мнение по поводу этого говна, а твоей критики я не спрашивал, срал с высокой горы, так сказать. учи жить своих детей.
    part of me

Я - тебе? Та навіщо ти мені здався? Чи це я почав лити бруд? Я до тебе навіть словом не обмовився, а тільки висказав свою точку зору, написав про те що пам'ятаю. А єдине чим ти можеш на це відповісти - це лайка і образи.
    Спочатку навчися поводити себе з іншими, а потім вже розповідай про ідеали.
    Завсідник

"це лайка і образи." ?? где ж ты увидел личности? тебе не нравится противоположное мнение? обиделся очень, что некто не принимает твоих идеалов? бедненький...
    part of me

Мої ідеали? Що ти можеш про них знати. І навіщо мені, щоб хтось їх приймав?
    Чому це протилежне судження виражається в такій потворній формі. Ти не можеш по-людськи писати?

Тільки що передивився твої дописи, тобі варто відвідати психолога. Там постійно фігурує якийсь слиз, соплі і тому подібна мерзота... Не думаю, що це нормально.
    Завсідник

только вместе с тобой
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя