Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей724Благодарности

Результаты опроса: Торгівлю з ОРДЛО (вугілля, електрика, продукти, ліс….) треба заборонити повністю ?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Так

  21 70.00%
 • Ні

  7 23.33%
 • Не визначився

  2 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 53
Показано с 61 по 70 из 528.
 1. #61
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  ... бариги за3,14зділись.
  Это единственное что умеют делать хорошо наши можновладцы.

 2. #62
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Гройсман обеспокоен и грудью стал на защиту Рената Лонидовича:
  Премьер-министр Владимир Гройсман заявляет, что получению угля с неподконтрольных территорий на Донбассе на данный момент нет альтернативы.

  "Это наша земля, это наши недра, все предприятия зарегистрированы на украинской земле - нашей, контролируемой и я не вижу сегодня другого варианта, кроме как получать этот уголь. Все остальное, это необходимо нам делать модернизацию, нужно переходить на другие виды угля, нужно делать много других вещей, но это все занимает время, а люди хотят сегодня включить свет, сегодня подогреть еду, сегодня пользоваться бытовой техникой", - сказал премьер в эфире ICTV в понедельник, отвечая на вопрос о блокаде железнодорожного сообщения с неконтролируемой частью Луганской области.

  По его словам, Украина потребляет 24 млн тонн энергетического угля, 9 млн тонн угля группы "А", который используется на ТЭС добывается на неподконтрольной территории.

  "Необходимо на все вещи смотреть абсолютно открыто и если кто-то радуется, что он перекрыл украинцам электроэнергию - я очень этим обеспокоен и хочу подчеркнуть - мы сделаем все для того, чтобы угля в Украине было достаточно для нужд населения и производства электроэнергии", - сказал В.Гройсман.

  http://interfax.com.ua/news/general/399762.html
  у того пруха - за рік +36,3%! не то шо у тих доходяг з "Львіввугілля". Платіть, лохи!
  Найбільший приватний енергетичний холдинг ДТЕК в 2016 році порівняно з 2015 роком збільшив видобуток дефіцитного вугілля марки «А» (антрацит) на тимчасово непідконтрольній Україні території на 36,3% - до 4,5 млн тонн. Про це йдеться у звіті з видобутку вугілля в Україні за 2016 рік, який розміщено на сайті Міністерства енергетики і вугільної промисловості.

  http://economics.unian.ua/industry/1...ritoriyah.html
  Щоправда, якщо ціна вугілля така, ніби його купили в Роттердамі з доставкою, незрозуміло, щому не можна просто купити вугілля в Роттердамі з доставкою Ахмєтка проти?

  Отака у нас "деолігархізація".
  Порошенко: деолігархізація енергетики триватиме
  6 травня, 2015
  Президент Петро Порошенко на засіданні РНБО підкреслив важливості демонополізації, диверсифікації та деолігархізації енергетичного ринку як необхідних принципах забезпечення його безпеки.
  ...
  «Гарантую, що ніхто більше не потрапить в рейтинг «Форбс», знімаючи вершки з використання можливостей державних монополій, з традиційно-корупційного середовища в газовому секторі. Держава ні для кого не буде більше дійною коровою. Дикий капіталізм у цій галузі з прийняттям цього Закону, відповідних нормативних актів має закінчитися. Хочу, щоб це почули всюди: і в Києві, і у Відні», – зазначив Порошенко.
  сподобалось спостереження:
  Ти диви, в усьму світі ТЕС якось працюють без лугандонського вугілля, а українські ТЕС якісь унікальні.
 3. #63
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  5-ть з 7-ми «антрацитових» ТЕС знаходяться в приватних руках (Придніпровська, Луганська, Криворізька та Запорізька – ДТЕК Ріната Ахметова; Старобешівська - «Донбасенерго» Ігоря Гуменюка), які є також власниками антрацитових шахт в ОРДЛО і прямо незацікавлені в переведенні належних їм ТЄС на газове вугілля.
  айяйяй. а ось наш керманич в 2015 році сказав (повторюю для сліпих):
  Порошенко: деолігархізація енергетики триватиме
  6 травня, 2015
  Президент Петро Порошенко на засіданні РНБО підкреслив важливості демонополізації, диверсифікації та деолігархізації енергетичного ринку як необхідних принципах забезпечення його безпеки.
  ...
  "Гарантую, що ніхто більше не потрапить в рейтинг «Форбс», знімаючи вершки з використання можливостей державних монополій"... – зазначив Порошенко.
  минуло 2 роки, нехай вони з Гройсманом продемонструють результати деолігархізації і забезпечення енергетичної безпеки.

  одне з іншим не стикується. не знаю що й думати - на думку приходить, що або він імпотент, або сам гріє руки на цій ситуації.
  сподіваюсь, Мінстець роз'яcнить.
 4. #64
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  а як це так Ентер спрацював, що мій допис, де процитовано Ентера, раптом опинився вище за прцитований допис самого Ентера? на форумі можливі такі маніпуляції? цікаво...
  це уже вдруге. мабуть, щоб не напружувати мозок в очікування інструкцій.

  я повторю запитання: як, на думку Мінстеція, вийшло, що після 2 років анонсованої президентом "деолігархізації енергетичного сектора" і "забезпечення енергетичної безпеки" у нас Ахметов повністю монополізував теплову генерацію і вугільний ринок, а "енергетична безпека" в нас така, що її з останніх сил підтримують лугандонські терористи, безперешкодно пропускаючи на вільну територію потяги з вугіллям, без якого, на думку Гройсмана, Україна не проживе? Який їм інтерес з цього, чого це раптом вони такі гуманні до нас?
 5. #65
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Петр Сергеевич

  К вопросу "пачиму мы да сих пор пакупаим уголь в ОРДИЛО?? Блакада все поделить азаза". Развернуто от Нора Макарова:

  На державній Змієвській ТЕС завершується переобладнання на газове вугілля двох блоків, №2 має запрацювати в березні, №5 - в травні. Перообладнання одного блоку коштує близько 120 млн. долл. і потребує більше півроку робіт. Вуглегірська ТЕС працює на газовому вугіллі, Трипільська має бути переведена наступною. 5-ть з 7-ми «антрацитових» ТЕС знаходяться в приватних руках (Придніпровська, Луганська, Криворізька та Запорізька – ДТЕК Ріната Ахметова; Старобешівська - «Донбасенерго» Ігоря Гуменюка), які є також власниками антрацитових шахт в ОРДЛО і прямо незацікавлені в переведенні належних їм ТЄС на газове вугілля. Дві електростанції (Старобешівська та Зуївська) знаходяться на непідконтрольній Києву частині Донбасу, але частково забезпечують електроенергією неокуповані територі, ще дві (Луганська та Вуглегірська) - в безпосередній близькості до лінії фронту, що унеможливлює їх переобладнання в даний час. Взагалі, цікаво - оці всі дописувачи і коментатори, які по всьому ФБ язиками здатні переобладнювати що завгодно краще і швидше, ніж "злочиннавлада", вони в своєму житті переобладнали хоч щось, крім власної оселі?
 6. #66
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  зараз і ваші там будуть. не будемо переходити на особистості, краще все ж таки по темі.
  спробі блокади менше тижня. бачимо заяви з боку влади, що ми ну просто ніяк не можемо обійтись без вугілля від терористів - хоча ще недавно казали інше; бачимо, що самі терористи не проти того, аби постачати хунті стратегічний товар; бачимо, що Ахметов в шоколаді - прирост видобутку на 36%, а вугільні підприємства ЗУ і навіть звільненої частини Донбасу в досить тяжкому становищі.

  це погані симптоми. я б чекав від уряду заходів на зміцнення енергетичної безпеки і на розвиток виробництва, а бачу щось геть інше. в принципі уряд мав би бачити, що суспільство погано сприймає мутки з окупантами.
 7. #67
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Для Энтера: Не надо перемещать мои допысы в Дорахуй до миллиона. Спасибо заранее.

  Семен Семенченко
  23 mins ·

  Ситуация в Авдеевке полностью связана с блокадой торговли на крови. И с поездкой Порошенко к Меркель. Не только хронологически.

  Это очередное давление на украинский народ. Причем с трех сторон. РФ, Запада и Банковой. Я думаю что из Авдеевки будут пытаться сделать что то вроде Дебальцево или Алеппо.

  В телевизоре это уже происходит. Смотрите, там показывают весь набор ужасов, которыми пугают тех кто хочет помешать торговле на крови и передаче Украины под "эффективный контроль" РФ. Погибшие, страдание гражданских, нет света и тепла, эвакуация. И постепенно людей подводят к мысли "зачем страдать?", ведь достаточно принять "безальтернативный Минск" и все закончится. Капитуляция под видом #перемоги это не так уж и страшно...

  Особенно если называть это по другому - "заботой о наших гражданах", "торговлей по закону", "эффективным контролем РФ". В конце концов смерть тоже можно называть по разному...

  Да, пример Авдеевки может пугать, особенно когда информация умело обрабатывается медийщиками и запускается по олигархическим каналам.
  Но и об альтернативе мы знаем слишком хорошо. Голодомор и утрата государственности в 20 веке - прямое следствие невмешательства миллионов украинцев в борьбу за Украину в 17-20 х годах.

  Если мы не хотим повторения ошибок и трагедии предков, то у нас есть только один путь - бороться. И героизм наших воинов на передовой дает нам время остановить торговлю на крови, укрепить тыл, начать реальную чистку предателей и коррупционеров в госаппарате.

  Сейчас или никогда. Мы с хлопцами свой выбор сделали. Становитесь рядом с нами.

  Слава Украине!


  ========

  Офтоп:
  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  а як це так Ентер спрацював, що мій допис, де процитовано Ентера, раптом опинився вище за

  прцитований допис самого Ентера? на форумі можливі такі маніпуляції? цікаво...
  це уже вдруге. мабуть, щоб не напружувати мозок в очікування інструкцій.
  Подтверждаю, было и у меня такое, и именно с Энтером. Походу Энтер удаляет свой пост и снова постит, чтобы быть "первым в очереди" и мы могли насладиться и проникнуться мыслЯми из мордокниги.
 8. #68
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Почитав
  Официальные сводки от МО ДНР (Эдуард Басурин), НМ ЛНР (Андрей Марочко) и заявление председателей Народных Советов ЛНР и ДНР Владимира Дегтяренко и Дениса Пушилина.
  Там про Авдіївку і т.д. В принципі, те саме, що й у нас пишуть, тільки навпаки. Але останні слова звернули на себе увагу:
  Просим Вас остановить Украину и заставить Порошенко прекратить преступную деятельность против народа Донбасса. Заставьте Порошенко перестать стрелять по мирным жителям и снять экономическую блокаду. Это нужно сделать пока не поздно!
  І як так виходить, що за блокаду якісь аферисти, а проти такі уважаємі нелюди як сєпари, оппоблок, ахметка, ляшко і бпп. Загадка.
 9. #69
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  І як так виходить, що за блокаду якісь аферисти, а проти такі уважаємі нелюди як сєпари, оппоблок, ахметка, ляшко і бпп. Загадка.
  Многоходовочки никто не отменял.

  Подследственные Семенченко и Лихолет организовав "блокаду", раскручивают свои имена, чтобы во время предстоящих судов можно было устраивать спектакли "патриотов судят за блокаду контрабанды").

  Также, они подставляют Порошенко. Если он их разгонит, то "плохой, против патриотов, с ордло торгует". Если он поведется, то страну начнет колотить с веерными отключениями и прочими проблемами (а потом больно ударит по тарифам).
  Стране где-то нужно будет взять лишний миллиард долларов, чтобы страна не замерзла и не потухла во мраке.
  Значит, тоже плохой, - "до чего страну довел".

  И для сепаров это замечательная картинка. Им эта блокада нужна больше чем контрабанда. Кричат на всех углах:
  Украина нам устроила ленинградскую фашистскую блокаду, хочет заморить голодом собственных граждан.
  Украинские военные напали на бедных мальчиков на блок постах и обстреляли город артиллерией.
 10. #70
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Стране где-то нужно будет взять лишний миллиард долларов, чтобы страна не замерзла и не потухла во мраке.
  А чого мілярд, чому не два?
  І що нам заважає закупити вугілля у Роттердамі, раз ми платимо ту ж ціну за вугілля з копанки? А, я забув. У нас же унікальні ТЕЦ, які не працюють на жодному вугіллі у світі, окрім як з луганської копанки.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Если он поведется, то страну начнет колотить с веерными отключениями и прочими проблемами (а потом больно ударит по тарифам).
  Це ж Ваша думка? Вона може вважатися кваліфікованою? Бо
  Министр топлива и энергетики Игорь Насалик заявил, что, согласно разработкам его ведомства, у Украины предусмотрено 2,2 миллиона тонн угля, поэтому железнодорожная блокада оккупированных регионов Донбасса не отразится на энергообеспечении Украины.
  Можливо Ви знаєте більше за міністра, або він не є професіоналом, або не розуміється на предметі обговорення?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  И для сепаров это замечательная картинка.
  Тобто вони кричать, що блокада це погано, але насправді тільки про неї і мріють?
  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Им эта блокада нужна больше чем контрабанда
  Ну хоч факт контрабанди не заперечуєте.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 53

Похожие темы

 1. Нова послуга. Блокування номера у випадку втрати телефону
  fragov в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.07.2010, 13:41