Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей716Благодарности

Результаты опроса: Торгівлю з ОРДЛО (вугілля, електрика, продукти, ліс….) треба заборонити повністю ?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

21 70.00%
  • Ні

7 23.33%
  • Не визначився

2 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 53
Показано с 21 по 30 из 525.
    Пророк

Re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Parasiuk Volodymyr
    18 hrs · Lviv ·

Зробіть, будь ласка, РЕПОСТ.

Викладаю одну з тисячі накладних. Покажіть мені, де в ній є вугілля? Тому не треба розповідати про енергетичні кризи.

Коли я бачу, що на ефірах виступають проплачені спікери, це означає, що ми потрапили в ціль.

Слава Україні! Ми переможемо. З нами Бог і Україна.

====

Кирилл Желев
    3 год ·

Для более четкого понимания того, что происходит в зоне проведения АТО - нужно писать не только про гибель/ранения солдат. А например так: "За вчера в зоне провеления АТО в результате обстрелов погибло двое бойцов, ранено трое. В свою очередь у ОРДО было закуплено 12 составов с углем и 5 с железной рудой. В ОРДО было поставлено 5 составов с катаным металом, 10 составов с лесом-кругляком и прочие строительные материалы."
    Ну как вам?

Che
    Гуру

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Спецслужбы в стране существуют не для того что бы дерьмо за политиками чистить
    Ну это в теории ) А так все для конкретного "государя", местного, или всея...так сказать, ну и себе...куда ж без этого.
    И не только спецслужбы. Вся государственная машина )

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Parasiuk Volodymyr
    18 hrs · Lviv ·

Зробіть, будь ласка, РЕПОСТ.

Викладаю одну з тисячі накладних. Покажіть мені, де в ній є вугілля? Тому не треба розповідати про енергетичні кризи.

Коли я бачу, що на ефірах виступають проплачені спікери, це означає, що ми потрапили в ціль.

Слава Україні! Ми переможемо. З нами Бог і Україна.

https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.n...f5&oe=58FF4357

====

Кирилл Желев
    3 год ·

Для более четкого понимания того, что происходит в зоне проведения АТО - нужно писать не только про гибель/ранения солдат. А например так: "За вчера в зоне провеления АТО в результате обстрелов погибло двое бойцов, ранено трое. В свою очередь у ОРДО было закуплено 12 составов с углем и 5 с железной рудой. В ОРДО было поставлено 5 составов с катаным металом, 10 составов с лесом-кругляком и прочие строительные материалы."
    Ну как вам?
    Про соль забыли. Ей щас щедро сыпят улицы ))) Там тоже на пару составов будет.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    4. Естественно, перекрытие дорог и блокирование ж/д движения, это нарушение закона. Если на их стороне будет подавляющее число граждан, дело замнут
    ну от на одному форумі провродять опитування. результати такі:

можемо й ми дізнатися "голос народу".

загралися наші керманичі. загрались, забрехались, забарижились.

подивимось, чи здатні вони зробити адекватні висновки. іноді з ними таке диво трапляється.
    ================================================== =
    Прикордонна служба повідомляє, що тут в наші руки йшла групка терористів.
    Росіян з медаллю "за повернення Криму" і жетоном ЗС РФ не пустили до України
    П'ятниця, 27 січня 2017, 14:05

Прикордонники не впустили до України через київські аеропорти шістьох громадян Росії, які підозрюються у зв'язках з бойовиками ОРДЛО та фінансових махінаціях.
    Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.
    "Учора в столичних аеропортах співробітники Держприкордонслужби спільно з СБУ викрили 6 громадян Росії. Серед них знаходилися можливі військові Російської Федерації та особи, які мають зв’язки з НЗФ і причетні до злочинного угруповання, яке пов’язане із шахрайськими діями у банківській сфері. Усі росіяни намагались потрапити в Україну", - розповіли прикордонники.
    Так, в аеропорту "Бориспіль" під час оформлення рейсу з Мінська були виявлені 5 росіян. У кожного з них знайшли однакову суму коштів у розмірі по 100 тисяч рублів в однакових конвертах. У деяких з них співпадала дата видачі паспортів. При цьому всі п’ятеро зазначили відпочинок як мету свого перебування на території України. Під час спілкування відповіді чоловіків були характерні саме для військових чи чітко поінструктованих осіб.
    Крім того, у одного з росіян виявили військовий квиток, жетон ЗС РФ та маскувальний халат.
    "Також встановлено, що деякі з них, можливо, причетні до злочинного угруповання, яке пов’язане із шахрайськими діями у банківській сфері. Наразі громадянам РФ відмовлено в перетинанні державного кордону. Тривають подальші фільтраційно-перевірочні заходи", - йдеться у повідомленні.
    Ще одного громадянина Росії викрили в аеропорту "Київ" (Жуляни). Він також прилетів до України рейсом з Мінська. Під час контролю на чоловіка спрацювала база даних, оскільки стосовно нього діяло доручення від правоохоронних органів. Далі під час перевірки правоохоронці встановили, що чоловік є головою Ради директорів однієї з груп компаній, яка займається фінансуванням проектів у Росії та за кордоном. Також з’ясувалося, що він має зв’язки з представниками терористів ОРДЛО, адже в його телефоні були знайдені відповідні контакти. Окрім того, з'ясувалося, що чоловік був нагороджений медаллю "За повернення Криму" особисто міністром оборони РФ. Цьому росіянину також відмовили в пропуску через державний кордон.
    Наскільки я можу судити з допису, цю люди не заарештовані. а шкода - по-перше, вони вчинили злочини проти України, по-друге, це був би непоганий матеріал для обміну. На долбасі оно підлітків садять на подвал за нелюбов до окупації - їх треба визволяти.

===============
    зато серед перших лугандонів відмічається аномально висока смертність.
    Умер бывший главарь боевиков "ЛНР" Валерий Болотов, об этом сообщил один из бывших главарей боевиков "ДНР" Александр Бородай.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    шось порохоботи в мережі притихли і не розказують, чому ж не можна блокувати. Мабуть ще методички не розіслані. Цікаво на що зроблять ставку - "тамнашілюди" чи "безуглявсізамерзнуть"?
    Ну, норм, за добу підготували прес-релізи. Головне шо не розтєрялісь, бо нашо вибирати між двома варіантами, коли можна за обидва топить.

А я підтримую таку позицію. Тільки додам, що мені не важливо піар, це чи ні. Головне щоб це не було переділом сфер впливу.

з.і.
    Насалик зазначив, що на сьогоднішній день поставляє антрацитову групу вугілля не тільки ПАТ "Центренерго", яке має вплив безпосередньо на Фонд держмайна і, можливо, на Міненерговугілля, але і група "ДТЕК" (Ахметов - ред.) і група "ТехНова".
    "Хочу проінформувати, вчора (3 листопада – ред.) прийшов транспорт: 77 тисяч тонн вугілля, яке поставила група "ДТЕК", - наголосив міністр.
    Ще є питання, кому попер горла ця блокада?

Офтоп:
    Посилаю лучі добра всім гандонам, які набивають кишені на життях людей. Сподіваюсь на ваш скорий і болісний кінець
    Пророк

Лизу Богуцкую убрал из друзей еще пару лет назад. Странная особа.

Пророк

Странная особа.
    Залізобетонний аргумент.
    Людям яким не зрозуміло навіщо не пропускати состави "оттуда", даже не знаю, що сказати. По-моєму, це вони "странні".
    Кину пару цитата, може озарєніє снізойдєт....
    Заблокированный железнодорожный участок в районе населенных пунктов Горское-Золотое используется компанией ДТЭК для перемещения энергетического угля в рамках утвержденных Антитеррористическим центром Службы безопасности Украины (СБУ) документов, сообщили компания в ответ на запрос агентства "Интерфакс-Украина".
    у березні Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг затвердила нову методику визначення оптової ринкової ціни на електроенергію. Це ціна, за якою ТЕС продають електроенергію в ринок. У ній, зокрема, враховується ціна на вугілля.
    Відповідно до нової методики, вартість вугілля у виробництві вугільно-теплової генерації рахується за формулою "вартість вугілля у порту Роттердам плюс вартість його доставки в Україну".
    Через застосування нової формули теплові генерації, в тому числі генерації ДТЕК Ріната Ахметова і державне "Центренерго", стали продавати електроенергію на 15-20% дорожче.
    Норм фінт ушами? Вугілля берем з ЛуганДону, ціну на нього встановлюємо, як у Ротердамі, докидуємо ціну доставки з Ротердаму до України і платимо ДТЕК. Нє странно?
    Особливо прибутковою стає схема, якщо брати вугілля з копанок "ДНР-ЛНР", де його ціна 500-600 грн, і завозити на "Центренерго" за ціною "Роттердам плюс доставка".
    Пророк

Семен Семенченко
    16 hrs ·

Виявляється окупація РФ частини Донбасу і загибель 10.000 чоловік мовою українського уряду тепер називається "ефективний російський контроль". А мене постійно запитують друзі "що сталося з таким то таким? Чому скурвился? Дали грошей або просто ідіот"?

Все просто. У нашої правлячої верхівки" занадто багато виявилося "ефективних російських контролерів", а попросту зрадників України. Просто коло замкнулося і вони знімають маски. Ось і весь секрет.

Хлопці й дівчата. Чекаємо вас в Лисичанську. Волонтерів та добровольців. Приїжджайте і телефонуйте за телефонами
    Штаб блокади торгівлі з окупантами

Ветерани зустрінуть, розмістять включать до груп блокади.
    Крім нас зупинити цю заразу зараз нікому. Будемо разом брати її під "ефективний український контроль"

Слава Україні!

======

Семен Семенченко

А до нас приїхали заморські гості. Шановний пан з ОБСЄ повідомив нам що "військові з того боку" "теж страждають". Хлопці запропонували пану прояснити питання що роблять "військові з тієї сторони" в Україні? Пан з ОБСЄ відповів, що "не хоче загострювати це питання". Коли йому запропонували сприяти звільненню наших полонених, пан з ОБСЄ сказав що він не контролер, а спостерігач. З тим і розійшлися.

На початку 20 го століття сліпа віра в "закордоння що нам допоможе" нічим не допомогла УНР в її короткій історії.

Будемо повторювати помилки наших предків?

Коли Україна за право життя

З катами боролась, жила і вмирала,

І ждала, хотіла лише співчуття,

Європа мовчала.

О. Олесь (22. 08. 1931)
    Пророк

Залізобетонний аргумент
    Для меня, да. Я много месяцев наблюдал за госпожой Богуцкой. Вначале я к ней отнесся с большим уважением. Мы были друзьями в ФБ иобщались в общих темах и комментариях. Но потом ее понесло и понесло не по-детски. Я выбросил ее из друзей и забыл о ней.

На сегодняшний день идет огроменный поток информации, дезинформации, манипуляций. Поэтому, тратить время на каждую богуцкую я не стану.
    Также, как я принципиально не читаю и не слушаю Шария. Я не сомневаюсь, что он часто использует реальные факты и говорит о реальных проблемах нашей страны. Но он лжец (внимательно изучал его историю и случай с его стрельбой в маке в Киеве) и пропагандист, работающий против нашей страны. Оно перекручивает факты, манипулирует, лжет. Копаться в его дерьме, чтобы выискать крупинку правды? Зачем?!

Например сейчас идет война между Балчуном и Омельяном. Я перечитал немало на эту тему, но я не знаю, кто из них виноват, а кто нагнетает. Просто принимаю к сведению.
    Возможно, позже станет понятней.

Норм фінт ушами? Вугілля берем з ЛуганДону, ціну на нього встановлюємо, як у Ротердамі, докидуємо ціну доставки з Ротердаму до України і платимо ДТЕК. Нє странно?
    Особливо прибутковою стає схема, якщо брати вугілля з копанок "ДНР-ЛНР", де його ціна 500-600 грн, і завозити на "Центренерго" за ціною "Роттердам плюс доставка".
    У меня нет ни капли сомнения, что в нашей коррумпированной стране очень много афер и распилов. Много договорняков.
    Во время войны, хаоса и беспорядков, без этого не бывает.
    Проблема только в том, что многие "борцы" и "антикоррупционеры", на самом деле просто выполняют заказы и раскручивают свой рейтинг.
    Пофоткался Вовка с автоматом возле вагонов, а народ аж писается от восторга по "бесстрашному патриоту".
    Пророк

Пророк

На сегодняшний день идет огроменный поток информации, дезинформации, манипуляций. Поэтому, тратить время на каждую богуцкую я не стану.
    Після цитування Тараса Чорновола, навіть трохи дивно звучить.
    Особисто я не маю жодного поняття хто ця пані, але вона пише очевидні речі. І нічого такого в цьому дописі я не бачу, щоб свідчило про якісь "заноси".

У меня нет ни капли сомнения, что в нашей коррумпированной стране очень много афер и распилов. Много договорняков.
    Во время войны, хаоса и беспорядков, без этого не бывает.
    А я не бачу тут хаосу і беспорядку. Зате бачу аферу, яка відбувається на високому державному рівні. І вважати, що подібні схеми відбуваються без участі держчиновників найвищого рангу, м'яко кажучи, дуже наївно.

Проблема только в том, что многие "борцы" и "антикоррупционеры", на самом деле просто выполняют заказы и раскручивают свой рейтинг.
    Пофоткался Вовка с автоматом возле вагонов, а народ аж писается от восторга по "бесстрашному патриоту".
    Може для когось фотки Парасюка і проблема, але для мене проблема, що нас дурять вважаючи за бидло, що наші комунальні платежі необґрунтовано зростають завдяки таким оборудкам, що хтось має вмирати від ворожої кулі, а хтось на цьому будує свій бізнес і дає ворогу заробити на цю кулю.
    Тож якщо за 3 роки війни влада не спромоглась перекрити шляхи контрабанди, прикрити незаконні схеми, знайти альтернативу донбаському вугіллю, влаштувати економічну блокаду, тим самим ускладнивши життя окупантам та їх посібникам, то я вже так і бути, потерплю фотку Вовки на фоні поїзда.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 53