Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей724Благодарности

Результаты опроса: Торгівлю з ОРДЛО (вугілля, електрика, продукти, ліс….) треба заборонити повністю ?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Так

  21 70.00%
 • Ні

  7 23.33%
 • Не визначився

  2 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 29 из 53
Показано с 281 по 290 из 528.
 1. #281
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  В случае веерных отключений электроэнергии участники блокады будут брать под контроль энергообеспечивающие предприятия. Об этом сообщил InfoResist народный депутат Владимир Парасюк.

  Это то, что я и говорил, - быдло возьмет калашниковы и оденет кожанки и начнет "наводить порядок"

 2. #282
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Нет, уважаемый, быдло - это ваши смежники, которых Аброськин завозил автобусами. А это - народные депутаты. И кстати:
  Тут такая х*ня, что если отключить свет, то не факт что люди пойдут п*дить Семена, а не Гройсмана....
 3. #283
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Татьяна Рычкова
  Єдині гроші, які потрапляють на неконтрольовану територію - зарплати працівників.
  Завжди до цього поважав Ричкову - але, схоже, у наших високих кабінетах рано чи пізно скурвлюються усі...
  От звідкіля вона знає, що там кому потрапляє - їй захар з плотвою особисто звітують?
  Чи вона й справді вважає українців наївними ідіотами, які повірять у те, що сєпари просто сидять і безкоштовно спостерігають, як мимо них вагонами ганяють з донбаських шахт вугілля через лінію розмежування?
 4. #284
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Максим Иванищев

  Вчера Гройсман заявил о возможном веерном отключении электричества в Украине, а сегодня пообещал премьер-министру Молдовы увеличить экспорт электроэнергии.
  Порой аквариумные рыбки, у которых память несколько секунд, – кажутся мне более последовательными, чем некоторые украинские политики...
 5. #285
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  "Альтернативы углю с оккупированных территорий нет и никогда не будет, если её не искать. Если бы на поиск альтернатив был направлен хотя бы один процент той энергии, которая тратится на создание схем дерибана бюджета и грабеж бизнеса - уже давно железку в ОРДЛО можно было бы демонтировать."
  https://www.facebook.com/maxim.koles...38383262862025
 6. #286
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  О как запели. А когда поливали дерьмом Яценюка, то отказывались обращать внимание на его усилия и подвиг по отказу от российского газа.
  Поливали его также, как сегодня поливаете Порошенко и Гройсмана...
  Де і стосовно чого я "поливав брудом" Яценюка?
  А логіка збс. Коли Яценюк відмовляється від рос газа - він молодець, коли Гройсман заявляє про безальтернативність ордловського вугілля - тоже молодець.
  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Татьяна Рычкова

  Виключаю емоції, керуватися буду тільки холодним розумом і сухими цифрами.
  Ну, ок. Немає жодної алтьернативи ордловському вугіллю. Тоді питання, що заважає хоча б організувати реальний митний контроль того, що завозиться з окупованих територій (про що доречі ще від початку блокадники говорять)? І чому створена формула Роттердам+ за якою вартість вугілля є мінімум у двоє завищеною від його реальної ціни у портах Донецька і Луганська?

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Советник главаря боевиков при этом четко заявил, что уголь с оккупированных территорий Украина получит только в случае, если будет платить за него непризнанным террористическим «республикам». «Сказав «а», надо говорить и «б». Если блокаду снимут, то за уголь еще и платить надо. Не будут платить, Донбасс сам остановит поставки», - написал Казаков.
  а) ніколи не повірю, що орки нічого не отримують вже зараз з цього вугілля
  б) після заяв нашого уряду і такої інфопідтримки теорії безальтернативності вони (уряд) самі себе загнали у глухий кут. Бо коли бойовики скажуть - Платіть (по-суті визнають факт отримання прибутків), доведеться визнати, що таким чином ми за власні кошти підтримуємо ворога. І в казочки про гроші в українські шахти вже точно ніхто не повірить.
 7. #287
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  "Альтернативы углю с оккупированных территорий нет и никогда не будет, если её не искать. Если бы на поиск альтернатив был направлен хотя бы один процент той энергии...
  Да, це слушне зауваження. Яких тільки фантастичних аргументів не вигадають, аби виправдати фінансування тероризму.
  Наприклад, щойно пан експерт видав:
  В БЛОКАДІ ДОНБАСУ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ КОЛОМОЙСЬКИЙ, - ЕКСПЕРТ

  13 ЛЮТОГО, 21:34 • ПОЛІТИКА

  Директор Інституту економіки і прогнозування НАНУ Валерій Геєць вважає, що блокада залізничних шляхів, по яким Україна отримує вугілля з окупованих територій вигідна Ігорю Коломойському, який зацікавлений у поставках мазуту на переобладнані ТЕС і ТЕЦ, повідомляють "Коментарі".

  За його словами, в цілях енергобезпеки більша частина українських ТЕС і ТЕЦ ще за указом Кучми у 2003 році була частково переобладнана для експлуатації під мазут і вугілля. Сьогодні до 90% виробництва мазуту в Україні належить Кременчуцькому НПЗ, а це "Укртатнафта" Коломойського.

  "Раніше головний обсяг мазуту йшов на експорт, це було дуже витратно для "Укрнафти" і набагато вигідніше продавати його на внутрішньому ринку, однак особливого попиту не було. Прикриваючись яскравими патріотичними гаслами, добробати грають на руку Коломойському, а саме: блокадою і повною відмовою від вугілля вони відкривають для нього монополію в енергетичному секторі", - сказав Геєць.

  Також він зазначив, що в разі переходу ТЕС і ТЕЦ з вугілля на мазут вартість кіловата електроенергії значно зросте. Крім того, Геєць підкреслив той факт, що якщо Україна відмовиться від вугілля з Донбасу та імпорту з ПАР через Роттердам, то вироблених обсягів мазуту для забезпечення енергетичних потреб країни на сьогоднішній день все одно буде недостатньо. Він вважає, що потрібно буде розширювати виробництво і модернізувати обладнання ТЕЦ виключно під мазут і зрозуміло, що Коломойський буде розраховує на державні дотації, як сталося після успішної "афери" з Приватом. "В кінці кінців вся ця авантюра виллється в значному подорожчанні собівартості електроенергії", - сказав він.
  Все, все з ног на голову.
  Кучма, сякий-такий, наказав переобладнати ТЕЦ під вугілля та мазут - ну так користуйтесь, дебіли, виходить, він був стократ розумніший за вас! Все-теки директор Південмашу - це не директор ринку.

  Мазут виробляє Кременчуцький НПЗ - єдиний, який працює в Україні. Так ні, і це погано: мабуть, краще б він здох, ак ЛиНОС, Одеський, Херсонський, Надвірнянський... а ворог Коломойський цього не допустив.

  І нарешті, подано як стратегічну суперзадачу державного рівня - не купляти мазут на Кременчуцькому заводі! Краще купляти вугілля у терористів! (до того була теза, що "там наші люди", "шахти (на окупованих територіях) діють в українському правовому полі", а цей НПЗ - це ніби ворожий об'єкт, який треба знищити.) І вже забули про податки, які платять в бюджети всіх рівнів, робочі місця та енергетичну незалежність - ці категорії автор не розглядає.

  Коротше, месидж такий: підтримаємо Захарченка, Плотницького і Путіна назло Коломойському. Мимоволі задумаєшся, що в голові наших керманиччів, якщо назовні таке лізе.
 8. #288
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  ха. глупцы! альтернативы то нет.


  от і мені хочеться хоча б Макіївку+, раз Красний Луч- не получається


  ***
  І ще, що хотів сказать. За даними СБУ у полоні бойовиків знаходиться більше 100 українських заручників. Але домовитись, щоб вони потрапили з ОРДЛО в Україну не вдається. А вугіль потрапляє.
  В мене все.
 9. #289
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Helgi Sharp


  Часто в комментах встречаю следующий посыл: "Да, я понимаю, что Насиння с Парасюком редкие мудаки и вредители, но почему государство не сумело за 3 года найти альтернативу донбасскому углю?
  Охренеть, какой большой срок "3 года" в условиях войны, ограниченных ресурсов и дефицита финансов!
  Впрочем, не будучи адвокатом государства, просто констатирую несколько фактов:

  1. На сегодняшний день Минэнерго ввело в действие два из четырех разработанных проектов по замещению угля антрацитовой группы. Каждый проект позволяет уменьшить потребление угля этой группы более, чем на 1 млн тонн. Проект, который связан с Ровенской АЭС и подстанцией "Киевская" – это 750 кВ, который уже идет, обеспечив Киев и Киевскую область. Второй – это ввод гидроаккумулирующей станции, которая также дала экономию около 400 тыс тонн угля.

  2. Еще два проекта планируется ввести в этом году. Это замена антрацитовой группы на 2-м и 5-м блоке Змиевской ТЭЦ, экономия которой составит около 1,3 млн тонн, и введение линии Запорожье-Каховка, которое также даст около 1,5 млн тонн.

  3. На неподконтрольной территории работает около 60 тыс шахтеров, которые добывают украинский, а не "террористический" уголь, поставляющийся на нужды украинской энергетики. Деньги эти рабочие и металлурги получают через карты "Ощадбанка". Корреспондентских счетов между контролируемой и неконтролируемой зоной НЕТ.

  В 2016 году украинские предприятия с "той" стороны заплатили в украинский же бюджет 32 млрд грн. при том, что у нас ВЕСЬ оборонный бюджет в 2016 г. составил 55 млрд грн.

  4. И, наконец, сегодня железнодорожную блокаду резко осудили во внешнеполитической пресс-службе ЕС (можно загуглить). Тот самый ЕС, не в последнюю очередь ради которого мы и ведём эту войну.

  Кто захочет - примет информацию к сведению, кто априори заряжен на зраду - по-любому буркнет "брехня" и занудит про "злочинну владу" и "бизнес на крови." Suum cuique...
 10. #290
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Україна і сама може переобладнати ТЕЦ під різні типи палива, все обладнання виготовляється у нас.
  Зустрічав цифру, здається, по Зміївській, що ніби 1 енергоблок коштує 120 млн. грн.
  120 млн. грн. на переобладнання - це одразу 20 млн в бюджет як ПДВ, а решта - це замовлення для українських підприємств і зарплата українським інженерам і робітникам.
  а 120 млн. грн. в Лугандон - це грошове довольство і спорядження тих, хто вбиває наших бійців. є різниця?
  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Часто в комментах встречаю следующий посыл: "Да, я понимаю, что Насиння с Парасюком редкие мудаки...
  ну не знаю. Сумнівно. Мені здається, автори подібних дописів більші мудаки, бо за образами нема нічого, просто злоба.

  Історія 3-річної енергетичної епопеї коротко викладена тут:

  І що цікаво - з кожним корупційним прзначенням в енергетиці (Демчишин, Вовк, Гройсман, Насалик) розумні люди (навіть, даруйте, я та інші на цьому форумі) писали, що це люди некомпетентні, але віддані і заточені красти за будь-яку ціну, і врни зроблять краще тільки собі і своєму шефові. Невже треба було чекати рік-два, щоб в цьому переконатись?

  PS Ми, виявляється, "ведем войну ради ЕС".... О Боже.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  ... сегодня железнодорожную блокаду резко осудили во внешнеполитической пресс-службе ЕС (можно загуглить). Тот самый ЕС, не в последнюю очередь ради которого мы и ведём эту войну.

  Кто захочет - примет информацию к сведению, кто априори заряжен на зраду - по-любому буркнет "брехня" и занудит про "злочинну владу" и "бизнес на крови." Suum cuique...
  Брехня и есть. Я загуглил. Наверное, кацапы не пропустили бы такую новость, но, увы, ее нет.

  Что это за странное желание показать Украину хуже, чем она есть?
+ Ответить в теме
Страница 29 из 53

Похожие темы

 1. Нова послуга. Блокування номера у випадку втрати телефону
  fragov в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.07.2010, 13:41