Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей724Благодарности

Результаты опроса: Торгівлю з ОРДЛО (вугілля, електрика, продукти, ліс….) треба заборонити повністю ?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Так

  21 70.00%
 • Ні

  7 23.33%
 • Не визначився

  2 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 26 из 53
Показано с 251 по 260 из 528.
 1. #251
  Offline
  Новачок

  Re: Блокування ОРДЛО


  Enter, Я вас спрашивал не о пиар-акциях кого либо, а о вашей конкретной фразе, у вас с этим трудности? ))

 2. #252
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  хлопці, а я вам трохи зради приніс.


  як Ігор Насалик розмовляє з самопроголошеним "міністром доходів та зборів ДНР" Олександром Тимофєєвим. Зокрема, бесіда йде про поставки вугілля в Україну.
  Слід зауважити, що відео було зняте у лютому 2015 року, коли пан Насалик ще не був призначений міністром енергетики і вугільної промисловості, а був депутатом Верховної Ради України, обраним від блоку Петра Порошенка у Калуші Івано-Франківської області.
  Зустріч відбулася у період запеклих боїв біля Дебальцевого.
 3. #253
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  хлопці, а я вам трохи зради приніс
  Было уже давным давно.

  * * *

  * * *

  Светлана Самборска

  "У Грузії після 2008 року ми припинили всі торговельні зв’язки з окупантами і окупованими територіями, бої припинилися, і ми змогли дуже швидко розвинути свою економіку. Не можна одночасно воювати і торгувати", - версия реальности от Саакашвили.

  На картинке - версия реальности от Национального статистического бюро Грузии.
  Интересно, правда?  * Період правління Саакашвілі обведений фіолетовою рамкою

  Що ми маємо на графіку:

  Саме з приходом Саакашвілі до влади Грузія стала залежною від російських товарів:
  В той час, коли грузинська влада на чолі з Саакашвілі нарощувала об’єми імпорту російських товарів в Грузію, починаючи з 2006 року об’єми грузинського експорту в Росію впали в 2 рази. Тобто, незважаючи на те, що Росія перестала купляти грузинські товари, Саакашвілі продовжив купляти російські.
  Після Грузія дійсно зменшила імпорт російських товарів, але всього на 31% у порівнянні з 2008 роком. Ні про яке “ми припинили торгувати з окупантом” і мови не йде.
  Особливий цинізм Саакашвілі в тому, що Грузія продовжила купляти російські товари після війни, навіть попри те, що Росія практично повністю перестала купляти грузинські товари.
  Вже в 2011 році, через 2 роки після війни, Саакашвілі перестав бути “принциповим” і став закупляти російські товари на довоєнному рівні.
  В 2013 році (при Саакашвілі) об’єм імпорту російських товарів в Грузію досяг рекордного рівня.

  Як бачимо на цих графіках “торгівля Саакашвілі з окупантом” не тільки не припинилася з початком війни, ця торгівля, буквально за 2 роки відновилася до довоєнних значень.

  Тобто, в результаті війни Саакашвілі не відмовився від російських товарів, навіть попри те, що Росія перестала купляти грузинські товари.

  Більше того, на початку 2012 року, в односторонньому порядку (Росія не відмінила) Саакашвілі відміняє візовий режим росіянам. Цинізм цього кроку не тільки в тому, що візовий режим відмінений після війни, після того, як Росія признала бананові республіки, не тільки в тому, що візовий режим відмінений в односторонньому порядку, а й в тому, що Саакашвілі відмінив візовий режим, який діяв з 2000 року, тобто задовго до нього, а це вже додонівщина…

  Отличная статья Mason Lemberg. Там есть еще более интересные вещи, например, план Медведева-Саркози - суть, авторство, кем и когда подписывался.
  http://tverezo.info/post/11698

  Горячо рекомендую.
 4. #254
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Характеристика. Есть люди, которым нужно признание любой ценой, по любой теме, лишь бы прорваться к "славе"
  а есть еще другой вариант. не к славе, а к большей аудитории чтоб донести информацию.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Чтобы перестали называть актеришкой, понадобилось много времени и поступков.

  А то, что во "главе днр" оказались мммщики, это случайность?
  Рейган приведен в пример не для сравнения с "ватажками лугандонии", так понятно?
 5. #255
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО
  Дмитро́ Володими́рович Різниченко (4 грудня 1982, м. Кривий Ріг) — український громадський діяч та політичний активіст, журналіст.
  Після обрання на президентський пост Віктора Януковича пішов у радикальну опозицію. За участь у Мовному майдані (протестах проти «Закону про регіональні мови» в 2012 році), через бійку зі спецпідрозділом «Беркут»[2] та використання проти міліції спецзасобів перебував у розшуку, був арештований і засуджений до умовного покарання — п'ять років з відстрочкою на два.

  Брав активну участь у Зимовій революції 2013—2014, разом з угрупуванням С14 входив до «Сотні імені Святослава Хороброго», яка контролювала захоплену повстанцями Київську міську державну адміністрацію.

  З початком московської інтервенції навесні 2014 пішов добровольцем на фронт, записавшись у добровольчий батальйон «Донбас» (Національна гвардія). Брав участь у звільненні міст Попасна та Мар'їнка, в кількох штурмах окупованого Первомайська, Донецька та Іловайська. В боях за Іловайськ дістав поранення, був вивезений у госпіталь.

  У грудні 2014 звільнився з Національної гвардії. Після повернення з полону свого безпосереднього командира пішов за ним служити в ряди Збройних сил України, взяв участь у формуванні нового батальйону «Донбас-Україна» (46-го окремого батальйону спеціального призначення ЗСУ) на посаді інструктора-гранатометника. Повернувся на фронт, через рік закінчив службу у званні сержанта.

  Після звільнення з армії в 2016 році разом з кількома побратимами (зокрема, зі своїм безпосереднім командиром, підполковником Михайлом Ніколовим — «Лермонтовим») проголосив створення громадського руху «Новий вогонь», став автором його політичної програми.

 6. #256
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Киселев отдыхает..по сравнению с нашим))
 7. #257
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО
  https://www.facebook.com/o.reshetylo...98974846801333
 8. #258
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  ентер проголосував "не визначився", а дописами активно агітує проти блокади = за торгівлю
 9. #259
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  ентер проголосував "не визначився", а дописами активно агітує проти блокади = за торгівлю
  В сотый раз объясняю. Я допускаю отказ от торговли с оккупированными территориями.
  В плане торговли с ордло, у меня вопросы только по углю. От остального можно отказаться.

  Акцию Семенченко-Лыхолита-Парасюка считаю аферой, которая вредна государству. И да, Семенченко негодяй, уголовник и аферист.
 10. #260
  Offline
  Пророк

  Re: Блокування ОРДЛО


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  ентер проголосував "не визначився", а дописами активно агітує проти блокади = за торгівлю
  Переживає дуже, щоб не дай боже не збіднів Ахметов, шоб Насалику було на що поїхати в чергову відпустку, ну і, звичайно, щоб Плотницький і Захарченко не залишились без грошей. Просто добра людина, не може нічого з цим вдіяти. Навіть ночами не спить, строчить тут за них цілодобово. А сам він, звичайно, ні за ні проти. В нього нема сформованої думки - як накажуть, так і напише. Чесно зізнавався.

  Трохи тупо проводити паралель між торгівлею України з Ордилом і торгівлею Грузії з Росією. Треба брати не торгівлю з Росією, а торгівлю з превдоурядами окупованих територій. До 2003 року була величезна "дірка" в грузинській митниці - контрабанда через Південну Осетію. Саакашвілі її закрив повністю, позбавивши заробітку і осетинський режим, і грузинський кримінал. Але хто у нас це зробить, Гройсман? Аброськін?...

  Що ж стосується торгівлі Грузії з Росією, то було зроблено інше: Грузія позбулась стратегічної залежності:
  - замінила російський газ азербайджанським
  - газопровід до Вірменії став важелем тиску Грузії на Росію, а не навпаки. Тепер Грузія визначає ціну і може перекрити його без проблем для себе
  - здійснено модернізацію гідростанцій, Грузія із імпортера електрики перетворилась на експортера.
  Порівняйте з нашими імпотентами, якими Ахмєтка крутить, як циган сонцем. Сказав антрецит від терористів - значить, антрацит від терористів! виконуйте! Альтернативи немає, сам Гройсман сказав.

  І що цікаво, ватажки терористів - теж, виявилось, милі добрі люди, могли б давно заморозити Україну, перекривши поставки, але не роблять цього, і при чому нічого не отримують за свої послуги, тільки посміхаються в вуса, дивлячись, як підприємства на їх території платять військовий збор в Україні, а маладим рєспублікам - дулю! дивно, правда?

  Помилка Порошенка і його Мінстеця в тому, що він має українців за дебілів, яким можна втирати будь-яку тухлятину. Як кацапам.
+ Ответить в теме
Страница 26 из 53

Похожие темы

 1. Нова послуга. Блокування номера у випадку втрати телефону
  fragov в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.07.2010, 13:41