Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей716Благодарности

Результаты опроса: Торгівлю з ОРДЛО (вугілля, електрика, продукти, ліс….) треба заборонити повністю ?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

21 70.00%
  • Ні

7 23.33%
  • Не визначився

2 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 16 из 53
Показано с 151 по 160 из 525.
    bvn
    йог на танке

Re: Блокування ОРДЛО

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    эта формула так лишь называется. НКРЭКУ так выкрутил правила применения формулы, что в нынешнем тарифе уголь учитывается в полтора раза дешевле, чем реальный уголь из Роттердама.
    Х. з., х. з. Може бути, в усі деталі важко вникати. Тож, якщо я вас образив своїми звинуваченнями в маніпуляціях, то я вибачаюсь. Але насправді вашу інформацію теж би треба якось перевірити, але я не маю на це часу. Поки що триматиму її в голові.

Три вопроса к блокираторам
    В мене на оці три питання також є зустрічне питання. А ватажки терористів в курсі, як можна напакостити Україні і нанести їй величезний збиток? Що заважає їм це зробити, невже гуманність?

Пророк

Про т.н. антрацит и все все все:

Під виглядом вугілля з окупованих територій вивозять контрафактні ліки, алкоголь, тютюн, - Снєгірьов

З окупованих проросійськими бойовиками територій Донбасу незаконно вивозяться алкоголь, т.н. антрацит, а також контрафактне золото, повідомив в ефірі "112 Україна" громадський діяч Дмитро Снєгирьов. Сліду все це, за його словами, на підконтрольну Києву територію.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Маніпулюєте, шановний. Ціна імпортованого вугілля вже закладена в Ротердам+. Просто в когось трошки впадуть (над)прибутки.
    не моє:
    От дивись, таке чудо є: перекривають залізницю в Донбасі, а вуголь перстає поступати з Ротердаму.
    المزيد من النفط

Це такий кругообіг вугілля у природі
    Пророк

Х. з., х. з. Може бути, в усі деталі важко вникати. Тож, якщо я вас образив своїми звинуваченнями в маніпуляціях, то я вибачаюсь. Але насправді вашу інформацію теж би треба якось перевірити, але я не маю на це часу. Поки що триматиму її в голові.
    Я теж не знаю. І неодноразово про це говорив. Це одне з пояснень. Воно мені здається логічним. Можливо, що так і є. Голобуцього я читаю давно і він визиває в мене довіру.
    Наприклад, я давно не читаю Павла Нусса (хоча він постійно «топить за Порошенко»), тому що його дописи мені видаються занадто тенденційними, та невиправдано пафосними.

Чи можуть брехати Гройсман і його підлеглі? Безумовно, можуть. Але на них відповідальність значно більша, ніж у депутатів, які можуть городити все що завгодно, й не несуть за це ніякої відповідальності. А коли Гройсмана замінять, то буде багато ревізій по діяльності, бюджетам, документам…

Але Тимошенко, Насінню, та Парасочці, я не вірі ні на хвилинку. Тимошенко - знатна брехуха й маніпуляторша. Семенченко - аферист й брехун. А Парасочка - випадкова людина без необхідних знать, - він завжди виконує чужі завдання. То я повинен покластися на оцих осіб?!

Там Омельян щось сказав, що "можемо прожити без донецького антрациту". Авторитетна заява? Та як сказати, враховуючи, що він на крок від звільнення, у контрах з Гройсманом і йому вигідно зараз заявити будь що, щоб потім кричати, що його звільнили за те що він сказав про вугілля...
    Пророк

Не пів Україна, а райони, які залежать від того вугілля, та закільцьовані струмом через ті території. Інша частина країни може це відчути економічно, та випадками вєєрного відключення.

Враховуючи все, що за цей час відбулося, я б на місці влади виразно та гучно заявив: "Громадяни! Якщо більшість активних громадян та депутатів наполягає на повному блокуванні ордло, то ми виконаємо цю вимогу. Ось економічні розрахунки таких дій…
    В такому випадку владі треба гучно заявити: Незважаючи на численні заяви і декларування намірів, ми за 3 роки не зробили жодних реальних дій по забезпеченню енергонезалежності країни від окупованих територій. Тому, якщо захарченки вирішить прищучити нас, то на вас чекають відключення електроенергії, холод та економічні наслідки. Тому, коли з державного бюджету ми повинні будемо додатково витратити ... мільярдів гривень на імпортоване вугілля, то не задавайте питань, чому держава не зможе виконати ті, чи інші необхідні фінансування".
    Логічно? Думаю, так.
    Далі виникає логічне питання, чому ж захарченкам ніколи не спадало на думку використати у своїх інтересах такий серйозний важіль впливу? Адже, як нас запевняють, вугілля там з українських шахт, зп шахтарі українську отримують, шахти платять податки до держбюджету України. І не виникає бажання ні розкрутити Україну на "мільярдів гривень на імпортоване вугілля" , ні зняти свою долю з продажу вугілля та ін. Виходить таке, шо окупанти ефективні контролери - найзавзятіші патріоти України. Ні чого для себе, все задля нашого з вами добробуту.
    Звісно, у країні збігів саме так і має бути. Але знову ж таки, логіка підказує, що такі умови можливі лише тоді, коли захарченки мають або свою долю в цьому бізнесі, або отримують якісь інші преференції (наприклад безкоштовну електроенергію, за яку ми платимо), а бо і те, і інше.
    Логічно?

Так вот, чтоб вы знали, – эта формула так лишь называется. НКРЭКУ так выкрутил правила применения формулы, что в нынешнем тарифе уголь учитывается в полтора раза дешевле, чем реальный уголь из Роттердама.
    Навіщо тоді взагалі ця формула, якщо її можна як завгодно викрутить? І чому ми відштовхуємося від Роттердаму, а не від Красного Луча?

з.і.
    А ватажки терористів в курсі, як можна напакостити Україні і нанести їй величезний збиток? Що заважає їм це зробити, невже гуманність?
    свій пост почав писати, коли цього не бачив ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Далі виникає логічне питання, чому ж захарченкам ніколи не спадало на думку використати у своїх інтересах такий серйозний важіль впливу?
    В мене на оці три питання також є зустрічне питання. А ватажки терористів в курсі, як можна напакостити Україні і нанести їй величезний збиток? Що заважає їм це зробити, невже гуманність?
    А чому ватажки терористів віддають полонених? Невже вони не знають, що вбивши їх, вони напакостять Україні і нанесуть їй величезний збиток? Невже гуманність?
    Тому що вони розуміють, що їм теж треба звільняти своїх. Тому, це взаємовигідно. Так, у війні є місце і "взаємовигідності".
    Ну підірвуть вони залізницю. Україна відімкне електрику. Шахтарі, що добували вугілля перестануть отримувати зарплатню, й у терористів добавиться декілька сотень (чи тисяч) робітників, яких треба кормити.
    Та паралельно, пару керманичів щось прокручують з цих шахт (он Ефремов все життя на копанках заробляв), а тоді не будуть

* * *

А уголь заменить пробовали. Не раз.

5 декабря 2014.
    Африканский уголь не горит на наших ТЭС, это преступление - Ярема Задержан руководитель государственного предприятия «Укринтерэнерго», которое приобрело некачественный уголь в Южно-Африканской Республике.

Одним из эпизодов преступной деятельности, которая проверяется следователями, является заключение в августе этого года внешнеэкономического контракта на приобретение угля сомнительного качества в Южно-Африканской Республике.

При этом, по данным Генпрокуратуры, в результате неоднократного подписания дополнительных спецификаций к указанному контракту и изменений к нему фактическая стоимость приобретенного угля возросла с начальных 86 долл. за метрическую тонну до 134 долл. Кроме того, отмечается в сообщении, «после фактического поступления первой партии закупленного угля и установления его непригодности для сжигания в печах отечественных ТЭС должностные лица государственного предприятия своевременных мер к расторжению контракта и применению штрафных санкций не предприняли, в результате чего допущено приобретение заведомо некачественного угля на общую сумму почти 30 млн долл. США, что согласно официальному курсу НБУ составляет почти 400 млн грн». В таких обстоятельствах доставленный из ЮАР уголь на сегодняшний день для самостоятельного сжигания в печах Змиевской и Трипольской ТЭС не используется, а сжигается только в смеси с российским углем, отметили в ГПУ.

https://economics.unian.net/energeti...ie-yarema.html
    Пророк

А чому ватажки терористів віддають полонених? Невже вони не знають, що вбивши їх, вони напакостять Україні і нанесуть їй величезний збиток?
    Величезний збиток? Гхм...
    Тому що вони розуміють, що їм теж треба звільняти своїх. Тому, це взаємовигідно.
    Шось ближче.
    Так, у війні є місце і "взаємовигідної".
    Вже гаряче.
    Ну підірвуть вони залізницю. Україна відімкне електрику.
    Тобто коли блокада буде масштабною ОРДЛО залишиться без світла? По-моєму, норм.
    Шахтарі, що добували вугілля перестануть отримувати зарплатню, й у терористів добавиться декілька сотень (чи тисяч) робітників, яких треба кормити.
    Ну знову для нас непогано. Тобто можна сказати, що якщо Україна дістане де завгодно вугілля і відмовиться від ордловського - матимемо купу профітів.
    Та паралельно, пару керманичів щось прокручують з цих шахт (он Ефремов все життя на копанках заробляв)
    Ну так, тепленько.
    Може такі факти зацікавлять:
    Найбільшими виробниками «вугільної» електроенергії є ДТЕК Ріната Ахметова, державне «Центренерго» та «Донбасенерго» Гуменюка-Януковича. Вони отримають від підвищення ціни вугілля додаткові 10 млрд грн., які їм заплатять споживачі електроенергії по підвищеному тарифу. Наші гроші нагадує, що після введення в дію «роттердамської» формули єврооблігації ДТЕК подорожчали на 40%. Коли вони були дешевими, їх скупкою займалась компанія ICU. На чиї гроші проводилась скупка – наразі невідомо. Співвласником ICU є нещодавно звільнений з посади міністра енергетики Володимир Демчишин. У цій же компанії раніше працював Дмитро Вовк, нинішний очільник НКРЕКП. Раніше співвласником ICU також була Валерія Гонтарєва, яка стала головою Нацбанку за подання президента Петра Порошенка.
    Але ж ми всі розуміємо, це всього навсього збіг...
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ну знову для нас непогано. Тобто можна сказати, що якщо Україна дістане де завгодно вугілля і відмовиться від ордловського - матимемо купу профітів.
    Ви вважаєте, що всі люди, що залишилися на окупованій території, повинні або виїхати звідти, або померти?
    Всі, хто там залишилися, тепер не громадяни України?
    Пророк

Ви вважаєте, що всі люди, що залишилися на окупованій території, повинні або виїхати звідти, або померти?
    Всі, хто там залишилися, тепер не громадяни України?
    громадяни громадяни і зсу повинні давним давно перестати стріляти у відповідь, так?

і взяли у руки зброю і прaпоpи параші, даунбаса і луганти теж громадяни
+ Ответить в теме
Страница 16 из 53