Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей716Благодарности

Результаты опроса: Торгівлю з ОРДЛО (вугілля, електрика, продукти, ліс….) треба заборонити повністю ?

Голосовавшие
30. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

21 70.00%
  • Ні

7 23.33%
  • Не визначився

2 6.67%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 53
Показано с 131 по 140 из 525.
    Пророк

Re: Блокування ОРДЛО

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Знову ж таки мушу Вам нагадати, що кидання пляшок з "коктейлем Молотова", а також перекриття вулиць та захоплення службових приміщень - за законами України теж карні злочини
    Можете перелопатити весь форум, я до цього не закликав.

Але де б була зараз та Україна, якби взимку 2013-2014-го деякі наші співгромадяни на ці злочини не пішли?
    Як відомо, "История не терпит сослагательного наклонения".
    Те що у деяких насильницьких діях тирчали вуса Дмитра Корчинського , мені дуже не подобалося. Припускаю, що все могло б бути по іншому.
    Але, здихалися Януковича і Ко, то гарно.

Є закони, вищі за писані, шановний Enter. І інколи варто про це пам'ятати.
    Безумовно.
    Якщо б зараз піднялися люди, які визивали в мене повагу, та довіру, я міг би їм довіритися, та підтримати.
    Якщо б хтось знайшов незаконний, але дієвий спосіб привести до тями наші суди, я б перший їх підтримав.
    Але там де колотяться Вомбат та Параска, нічого доброго бути не може. Аферисти, та п*боли

* * *

Helgi Sharp

10 ФАКТОВ О «БЛОКАДЕ»:
    1. На начало февраля 2017 года на топливном складе Славянской ТЭС осталось около 30 000 тонн твердого топлива. При таких морозах этого не хватит и на 2 недели.
    2. В Донецке есть практически все товары из Украины. Но сейчас блокируется только ветка ж/д, по которой идет антрацит для наших ТЭЦ.
    3. Для того, чтобы заключить контракт и поставить уголь из ЮАР или США (страны, где имеются соответствующая марка угля) нужно от одного до трёх месяцев. О цене я промолчу.
    4. Блокада начата в разгар морозов, а не в апреле или мае.
    5. Акция начата депутатами, которые должны инициировать и принимать законы о ЛЕГАЛЬНОЙ блокаде в случае ВЫГОДНОСТИ такого шага для Украины. Перед этим такой шаг должен быть тщательно просчитан и организован. Монополия на него должна принадлежать государству.
    6. На оккупированных территориях находится НАШ, украинский уголь, а не террористический и обогревает он НАШИХ людей, а не террористов. Добывается он на НАШИХ предприятиях, которые зарегистрированы в Украине.
    7. Блокируются и разрушаются железнодорожные пути, принадлежащие исключительно государству. Инфраструктурные объекты и производственные мощности основных фигурантов торговли с ОРДИЛО (Ахметов, Бойко, Беня) "блокадниками" даже не упоминаются.
    8. Общество опять искусственно раскалывается на части по совершенно надуманному поводу – война с внешним врагом на радость Кремля начинает мягко перетекать в мини (пока ещё) гражданскую.
    9. РашаСМИ задыхаются от восторга, описывая сегодняшние события. Только этим вечером в РИА Новости я насчитал 5(!) хвалебных статей о Парасюке энд компани.
    10. И последнее. Скажи, кто организует эту «блокаду», и я скажу, чего она стоит.

Это навскидку. Выводов не делаю. Думайте сами.

Пророк

infospacer, не ведіться. Він пише "титушки Коломойського проти титушок Ахметова", я підтримую Вашу відповідь, якби був саме такий вибір - я б теж його зробив на користь умовних "титушок Коломойського", але в такій постановці питання - вже демагогія і брехня.

Навіть якби це було протистояння 2 груп титушок, це - ганьба влади, бо це означає, що можновладці наймають бандюків, замість діяти законно, а значить, не відрізняються від режима Януковича.

Але це не "Титушки К" проти "Титушок А". Це, з одного боку - народні депутати України і ветерани визвольної війни, які користуються широкою підтримкою суспільства (див. опитування) і різних парламентських сил. Я наводив трохи вище позицію Тимчука (на користь законодавчого вирішення питання). А от з іншого боку - дійсно титушки (див. відео, Цензор пише - мобілізовані фірмою "Заря", яку контролює Бойко, власник одноймених вишок); це поліція, яка порушує закон про поліцію, під керуванням пропутінського афериста Аброськіна; це ворожі Україні політичні сили - Опоблок, Рабінович, Медведчук, всі офіційно виступили проти блокади; це Ахметов, який наживається на Роттердамському плечі, і зіц-председатель Гройсман. Ось компанія, від чиєго імені виступає Ентер.

Друга демагогічна теза - чи виправдано вирішувати питання поза правовим полем. Я погоджуюсь з Вами, що іноді доводиться вирішувати поза правовим полем, виходячи з "вищих законів". Але в даному випадку питання цілком можна і треба вирішити згідно закону - нема відповідної волі. Merry_Corpse cтавив це питання Семенченку на фб, і той відповів, що законопроект вже 2 роки лежить без руху (хай він мене поправить, якщо я може десь неточний в деталях).

А якщо вирішувати питання згідно закону, то слід визнати, що закон вимагає "у випадку агресії чи загрози агресії" оголощувати військовий стан і діяти згідно планів військового часу. Тут уже угольком не поторгуєш. Доведеться також щось робити з кацапобізнесом в Україні (ау, банки! ау, Гонтарева!), з бізнесом Президента в країні-агресорі, і навіть згадати про конституційну заборону Президенту займатись бізнесом взагалі. Також - з позиції закону - треба буде визнати неконституційним перебування на нашій землі російських розвідників у складі Спільних місій спостереження (Рада згоди не давала), і весь Мінський процес, чи принаймні обіцянки, дані ворогу Кучмою і Порошенком.

Політична діяльність уряду, який взагалі ЗАПЕРЕЧУЄ наявність російської окупації Донбасу, виглядає в таких умовах щонайменше дивною. Економічна діяльність уряду з фінансово-економічної підтримки окупанта - теж (це і поставки електрики в Крим, і закупівля вугілля у терористів, і бездіяльність у заміщенні критичних джерел постачання стратегічних товарів, і протекція російським або союзним з Росією виробникам (МАЗ-КрАЗ)).

Офтоп:
    Ну і, нарешті, які взагалі можуть бути дискусії в опонентом, який 2-ма постами вище тупо брехав про Парасюка?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    RAMM тянет сюда всякую ерунду из мордокниги, которую перепощивает главный зрадофил Юра Бутусов ))))
    а відео постом нижче ніяк не впливає на цю думку?
    Ну що, патррріоти, знову в інтересах ІВК бігаєте, і вішаєте на вуха, що це все незалежна спонтанна акція?
    Отам зверху голосувалка прикручена. Так от, шановні юзери, bvn, GVL224, Ihor, infospacer, Karen, parfumer67, Victorious, Любаша, черешня, знайте, ви всі куплені агенти Коломойського. Ну, і звісно ж, я також.
    Какие законы разрешают блокировать и взрывать железную дорогу (что он делает с Парасюком)?
    Коли Парасюк 21 лютого 2014 року виступив на майдані, його заклики теж були мабуть не зовсім законними. Коли Семенченко створював "Донбас", а Ярош ДУК, вони теж не зовсім в полі закону виступали. Але, як то кажуть - extremis malis extrema remedia.
    Так, я можу погодитись, що це незаконно. Проте, якщо влада реагує на блокаду методами януковича, то це тільки додає впевненості, що блокувальники все правильно роблять.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Merry_Corpse cтавив це питання Семенченку на фб, і той відповів, що законопроект вже 2 роки лежить без руху (хай він мене поправить, якщо я може десь неточний в деталях).
    Все так. Я перевіряв потім цей законопроект на сайті ВР.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Я наводив трохи вище позицію Тимчука
    +1 до думки Тимчука, все розложив по поличкам.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а відео постом нижче ніяк не впливає на цю думку?
    Это стеб по поводу того, что RAMM круглосуточно критиковал меня за репосты с фейсбука. А сам делает то же.

Так от, шановні юзери, bvn, GVL224, Ihor, infospacer, Karen, parfumer67, Victorious, Любаша, черешня, знайте, ви всі куплені агенти Коломойського. Ну, і звісно ж, я також.
    Примитивная манипуляция.

Коли Парасюк 21 лютого 2014 року виступив на майдані, його заклики теж були мабуть не зовсім законними
    Угу. К тому моменту, когад Парасачока зачем-то выступил, Янукович уже полным ходом вывозил все с Межигирья.

19 февраля На западной Украине продолжают захватывать здания, оружие, зачем-то уничтожают документы и технику СБУ — ну, чтобы проще потом было расследовать их преступления.
    ЯНУКОВИЧ НАЧИНАЕТ ВЫВОЗИТЬ ВЕЩИ.

20 февраля. Дональд Туск сообщает, что Янукович согласен на досрочные выборы в этом году. Протестующие начинают оттеснять "Беркут" в сторону Институтской, предположительно, применяя огнестрельное оружие. Или это была провокация. Или нет. Никто не знает до сих пор, и никогда не узнает.
    Снайперы начинают убивать людей без разбора, погибают десятки людей. Бойцы внутренних войск начинают сдаваться Майдану. Почти-самые сообразительные регионалы начинают выходить из партии. Верховная
    ЯНУКОВИЧ ПРОДОЛЖАЕТ ВЫВОЗИТЬ ВЕЩИ.

21 февраля Вечером на сцене выступает тройка оппозиционеров. Народ недоволен. Парасюк толкает речь и требует отставки Януковича. Ярош толкает речь и требует отставки Януковича.

site.ua

Проте, якщо влада реагує на блокаду методами януковича, то це тільки додає впевненості, що блокувальники все правильно роблять.
    1. Поки що влада ніяк не реагує.
    2. Дивна позиція. Але, на здоров’я.

Все так. Я перевіряв потім цей законопроект на сайті ВР
    1. Нехай ходять на роботу.
    2. Нехай не реєструють усіляку дурню, щоб вистачало часту на серйозні закони.

В отчете гражданской сети "ОПОРА" отмечается, что коэффициент производительности работы ВРУ (речь идет о соотношении количества зарегистрированных законопроектов к количеству принятых) составляет всего 11%.
    Пророк

1. Поки що влада ніяк не реагує.
    Ага, це Аброськін самодіяльність там розвів, на свій страх і розсуд...
    Пророк

Mason Lemberg

Отже, маємо дюжину якихось клоунів, які щось десь "блокують". "Блокують" в той час, коли навколо справжня війна. "Блокують" без будь-якої загрози для свого життя чи здоров'я.
    На клоунів увагу ніхто не звертає, клоуни придумали, що їх їдуть розганяти тітушки. Пройшло кілька днів - тітушки так і не приїхали.

Настає сьогодні. Клоуни виїжджають на трасу, щоб не пустити тітушок, які їдуть їх розганяти:
    https://inforesist.org/spetsnaz-pust...ikov-blokadyi/

Ще раз: по словах клоунів, вони виїхали на трасу, щоб зустрітись з тітушками, які їхали їх розганяти.
    Де логіка? - ви спитаєте... Я не знаю.. напевне на трасі мечі шаннари краще тітушню рубають ніж на місці блокади.
    А насправді логіка в тому, що тільки перекривши трасу можна було привернути увагу і виманити на місце події Аброськіна.

Їхали зустрічати тітушню на трасі не з пустими руками, а з цілим оператором-журналістом, в якого була професійна камера. Мало того, як виявилось оператор Ігор Громов - учасник руху революційні праві сили - це ті, що намагались Майдан 3.0 організувати і які спалились в звязках з гуснею.

Оператор Ігор Громов спокійно, без спротиву, зайшов собі в автобус, спокійно познімав людей і спокійно пішов.

А тепер запитання:
    1) Якщо тітушки їхали бити цих героїв-блокадників, то чому вони сиділи в автобусі, а не били сімьйона?
    2) Чому оператора спокійно впустили в автобус з тітушками і дали йому познімати? Згадайте Майдан, та навіть теперішні бидломітинги, там хрен кого підпускають до автобусів, не те, що в автобус.
    3) Чому тітушки, які нібито їхали бити сімьйона, не наваляли навіть оператору, який спокійно і безпечно зайшов в їх автобус. Знову ж - згадайте Майдан.
    4) А нафіга взагалі були тітушки? Там з цими оленями і так особливо ніхто не панькався... Навіщо умовній владі вести тітушок для розгону 3,5 пяних оленів?

А може тому, що метою було зовсім не побиття "блокувальників", а знімання на камеру "тітушок, які їдуть розганяти патріотів" і написання такої пафосної х-ні: "Пролилась кровь героев, но ветераны держат оборону прямо на трассе"

Просто збираєш тітушню з району, садиш їх в автобус за кілометр від "місця блокування"
    Зупиняєш кілька рейсових автобусів.
    Дзвониш Аброськіну, що там блокують людей на трасі.
    Той приїжджає, підтягуєш тітушок і кричиш про "злочинна влада тітушок везе", запустивши в свій автобус оператора, пов'язаного з гуснею.
    І побільше пафосної х-ти в постах, щоб дебіли повірили.

П.С. До-речі, бикота дійсно зупинила автобуси, щоб викликати Аброськіна. В його фейсбуці є фото.

* * *

Vyacheslav Abroskin
    "Тітушки" в автобусах, а на дорозі "Бахмут-Костянтинівка" з'явились "регулювальники" - "добропорядні громадяни" з дринами і в балаклавах.

видео
    Пророк

Mason Lemberg
    Де логіка? - ви спитаєте... Я не знаю..
    Дебіл, мабуть - тому і не знає. Тітушки і "возмущьонниє мєстниє жітєлі" їхали до місць блокування, щоб влаштувати там протест (а то й бійку). Хлопці про це дізнались і вирішили перестріти їх на під'їзді, не давши змогу влаштувати "протест" у місці блокування. А Аброськін з "кавалерією", зрозуміло, прискакав тітушню визволяти. Що не зрозуміло?
    А починати драку на трасі, коли заплачено було за охорону "протестантів" - який тітушкам сенс? "Нічого особистого, just business..."
    Пророк

нє, ну це повний здець коли хтось ще за торгівлю з опкупованними територіями....

територія окуповано ворогом
    ніякого руха товарів і людей туди слюди бути не може!
    ніякого водо газо електро соц забезпечення, війна війною а обід за розкладом - не канає!
    рухатись туди можуть тільки ЗСУ!
    усі колії які туди ведуть треба не блокувати, а розібрати(знову зібрати їх можна за лічені години) - ера бонепоїздів пройшла, а ЗСУшним танкам колія не потрібна
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    нє, ну це повний здець коли хтось ще за торгівлю з опкупованними територіями....
    Повний здець, мені здається, це коли людина, яка декілька років тому підтримувала майдан, зараз виправдовує тітушню і методи януковича...
    Пророк

Повний здець, мені здається, це коли людина, яка декілька років тому підтримувала майдан, зараз виправдовує тітушню і методи януковича...
    Нет, я не поддерживаю "титушню". Ни с каких сторон.
    "Титушня" в автобусах явно не на силовой разгон ехала.
    Методов Януковича пока там нет. А если любое силовое действие полиции считать "методом Януковича", то полицию во всем мире нужно распустить
+ Ответить в теме
Страница 14 из 53