Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Online
  бог
  Cool

  Державна прикордонна служба України. Відкриті провокаціі з боку Росії 2. #2
  Online
  бог

  Re: Державна прикордонна служба України. Відкриті провокаціі з боку Росії


  Під час виконання заводських випробування малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Аккерман» взяли участь у бойовій операції з недопущення перетину морського кордону України кораблями російсько-терористичних військ.
  Нагадаємо, що напередодні корабель Морської охорони «Поділля» та патрульний літак прикордонного відомства несли службу у північно-західній частині виключної (морської) економічної зони України з метою збору доказової бази щодо фактів агресії РФ, захоплення об’єктів та майна України і незаконної промислової діяльності Російської Федерації в районах Голицинського і Одеського газових родовищ.
  З наближенням до газових родовищ українського прикордонного катера, СКР «Сметливый» із наведеною артилерійською установкою та СРЗК «Приазовье» Чорноморського флоту Росії, розпочали небезпечні маневрування, створюючи таким чином передумови до навігаційних подій. Разом з тим, на небезпечній висоті обліт корабля декілька разів здійснював російський бомбардувальник Су-24.
  Без відповіді на явно провокативних дій з боку ЗС РФ, екіпаж катера «Поділля», зібравши факти доказів російської агресії був вимушений убути до місця постійної дислокації.
  Вночі за сигналом «Тривоги» було піднято особовий склад бригади надводних кораблів і морської авіаційної бригади. До місця події, з метою недопущення незаконного перетину українського кордону кораблем російсько-терористичних військ «Сметливый», вирушили фрегат «Гетьман Сагайдачний» та вертоліт Ка-27.
  Ранком наступного дня до флагмана Військово-Морських Сил Збройних Сил України приєдналися малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Аккерман», що у північно-західній частині Чорного моря проходили заводські випробування.
  Перше бойове хрещення для «Бердянська» і «Аккермана» стало дуже вдалим. Без зайвих вагань, застосувавши тактику «вовчої зграї», катери дуже швидко взяли в облогу російський СКР «Сметливый» та за підтримки «Гетьмана Сагайдачного» розпочали відтиснути його якнайдалі від кромки виключної (морської) економічної зони України.
  Марно докладаючи зусиль із залякування та демонстрації залізних м’яз, російський «велетень», що опинився в чіпких лапах українського москітного флоту, був вимушений здатися та додавши ходу вирушити в зворотному напрямку.
  Переконавшись у тому, що виключній (морській) економічній зони України більше нічого не загрожує командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Дмитро Глухов, який командував діями екіпажів в морі під час операції, подякував особовому складу за вміли дії та рішучість, і дав команду на продовження заводських випробувань та виконання артилерійських вправ на полігоні бойової підготовки.+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Служба в Армии
  rust в разделе Політика та Історія
  Ответов: 78
  Последнее сообщение: 18.12.2014, 21:01
 2. Державна влада-не наймити, а поводирі
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 13.02.2008, 20:01
 3. Відкриті очі на Політику 2007 в Україні.
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 16
  Последнее сообщение: 08.03.2007, 00:16
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53