Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
 1. #11
  Offline
  Пророк

  Re: Криминал под прикрытием патриотизма 2. #12
  Online
  бог

  Re: Криминал под прикрытием патриотизма


 3. #13
  Offline
  Пророк

  Re: Криминал под прикрытием патриотизма


  Sergey Marchenko
  Полицейских в Днепре убил бывший бандит ОПГ Торнадо.
  Есть одна очень непопулярная тема. Об этом сейчас говорят, как в свое время о Савченко: стыдливо опуская глаза и только при своих. "Батальон Торнадо" – это банда Торнадо. Если в этой банде и было какое-то количество нормальных людей, это не отменяет того, что это банда. Если банда Торнадо и участвовала в боях, то это не отменяет того, что это банда.

  * * *

  Volodymyr Boiko

  Як біограф роти патрульної служби «Торнадо» хочу зазначити, що Олександр Андрійович Пугачов, 16 січня 1983 року народження, який підозрюють у розстрілі 25 вересня 2016 року в Дніпрі екіпажу поліції – це колишній співробітник міліції, якого Аваков прийняв на службу й зарахував до роти патрульної служби «Торнадо» ГУ МВС України в Луганській області попри колишню судимість і причетність до діяльності організованого злочинного угруповання.

  Пугачов (прізвисько «Гаммі») – це найближчий соратник командира «Торнадо» Руслана Онищенка, якого зараз судять у Оболонському райсуді Києва. Пугачов раніше проживав у м.Торез Донецької області й входив у банду Онищенка, яка до російської окупації наводила жах на мешканців цього шахтарського міста.

  Зокрема влітку 2014 року Руслан Онищенко («Абальмаз»), Олександр Пугачов («Гаммі»), Віталій Дякон («Товстий»), Денис Тукмачов («Ден») і Денис Зеленків («Турист») у під’їзді будинку в Маріуполі молотками вбили Ігоря Каліуша з Тореза. Причиною вбивства стала помста за те, що в 2008 році Каліуш звернувся до правоохоронних органів з заявою про розбійний напад на нього банди Онищенка. Після порушення кримінальної справи за заявою Каліуша за ч.3 ст. 187 КК України в 2008 році були затримані ватажок банди Руслан Онищенко, а також Олексій Воропаєв (третьому учаснику розбійного нападу Володимиру Адимову вдалось утекти, він у розшуку до цього дня). Тоді ж під час обшуку в будинку Онищенка були знайдені пістолет і граната.

  У наступному, під час проходження міліцейської служби, Пугачов разом з Онищенком та іншими «торнадівцями» у підвалі школи №32 в смт Привілля катував незаконного затриманого Сергія Юрченка, якого Онищенко й Пугачов убили й вивезли на автомобілі з території школи наприкінці березня 2015 року. Тіло Юрченка досі не знайдено.

  За злочини, скоєні під час проходження міліцейської служби роті «Торнадо» (викрадення людей, задоволення статевої пристрасті неприродним способом і створення злочинної організації), Пугачов був оголошений у розшук Головною військовою прокуратурою.

  Слава Україні!

  P.S. Нагадаю, що докладніше про роту патрульної служби "Торнадо" можна прочитати на моєму сайті "Хроніки Українських Йолопів"

  * * *

  Nikolay Kolesnik:
  Эти фото для "закрытия рта" тем кто верещит в ленте "он не он". Он! Оля, умирая, отстрелялась. Приползло животное помощь получать, с дыркой в пузе. Взяли. А так бы бегал ещё. За фото спасибо, не скажу кому. Оригинал.

 4. #14
  Offline
  Пророк

  Re: Криминал под прикрытием патриотизма


 5. #15
  Пророк

  Re: Криминал под прикрытием патриотизма


  це всьо пропаганда. кинули кістку шо вбивця з торнадо аби спричинити збурення громадськості проти торнадо, підрозділу який заважав петі на контрабанді заробляти гроші. але вже трохи тойво. суспільство почало потроху розуміти шо нова поліція це лише старі обличчя у новій формі. не маю жодного жалю що замочили тих копів, самі винні. треба було кращє вчитися. а щє в їхній загибелі винні ті хто їх готував. а вбивця уцсе правильно вчинив, це закон виживання. і до речі.. сімьям тих поліцаїв поплатили по 750 тисяч гривень , а сімьям загиблих в АТО і копійки не дали. так шо наш нинішній уряд дбає про своїх псів. а ті хто захища Україну вони їм не нужні, бо з пукіним вже все домовлено
 6. #16
  Offline
  Пророк

  Re: Криминал под прикрытием патриотизма


  Светлана Самборска

  Супер-новость. Только чай-кофе пока не пейте, а то экран может потребовать внеочередной протирки.

  Этих чудесных россиян под их обожаемым флагом с первого фото вы наверняка помните. Справа россиянин из ГРУ, взятый в плен и обменянный на полСавченко. Слева россиянин из Азова, оказавшийся шпионом и слинявший в Россиюшку. В центре россиянин из Правого Сектора, пока еще продолжающий выполнять задание в Украине.

  Речь о том, что слева. На втором фото счастливый российский патриот в почти родном ДНР по пути на любимую родину.
  На третьем фото счастливый российский патриот, принятый любимой родиной. На 3 года. За участие в незаконных вооруженных формированиях. Хехе.

  Душещипательные подробности с соплями счастливого российского патриота, с соплями его уже не такого счастливого куратора, да и вся история в целом тут
  Незавидная судьба предателя

+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Похожие темы

 1. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50