Роман Скрипін
Ще трошки з життя "Громадського".
Гонорари.
"Слідство.Інфо", те що викривало злочинні офшори Порошенка в той час, коли наші хлопці гинули в Іловайську. Гнапа не нудило отримувати 65 000 грн на місяць в той самий час. А Майкла Щура не нудило отримувати 54 000 грн, як автора сценарію. Одноосібно. А ще були співавтори сценарію, які коштували аналогічну суму. Ці співавтори тепер творять "нове громадське". Зокрема Yevhen Samoylenko

Роман Скрипін
Ще трошки цікавостей з життя "Громадське". Це - сейф. Я наражаюся на відповідальність. Але розумію це. Є така штука як сейф. В офісі. І там готівки було огого дайбоже. Спитайте у Vera Mashnina. Вона набере в рот води, звісно. Але. Готівку давала завжди діаспора. Багато готівки. Долари США, швейцарські франки, долари Канади, чеські крони тощо. Рублів там не було ніколи. З сейфу брали "в борг" усі, кому не ліньки. В тому числі Мустафа. Але не повертали. Це для загального розуміння. А коли наставали тяжкі часи "кризи", то на зборах, де могло не бути кворуму, але випадково з'являлися Соломія Боршош з Лондона і Юлія Банкова з Батумі. Вони самі платили за переліт? Сумніваюся дуже. Не стверджую. Просто сумніваюся. І так двічі. Лондон - Київ - Лондон. І Батумі - Київ - Батумі. Потім була придумана історія для "Громадського", що, буцімто, коли я пішов, із сейфу зникло 4000 USD. Це було вже надто. Якщо я шахрай і вкрав всі гроші що у рази більше, то нашо мені ваші срані 4000? Так що хотілося б почути: є сейф чи немає? І куди поділося порядку 100 000 євро звідти. Давайте поговоримо про це.

Роман Скрипін
Євген Глібовицький Ви можете видаляти усі пости, але в мене лишаються питання: стосовно суперечності інтересів. Якщо ви вступили в офіційні стосунки, то чи не було суперечністю інтересів "адміністративний аудит", який провадила Саша Бакланова від Internews? Чи не було суперечністю інтересів, що Ваша чинна дружина провадила "стратегічні сесії" для "Громадського", пане Глібовицький? І чи не є в кінцевому залишку, що саме Ви, пане Глібовицький, стаєте членом Наглядової Ради "Громадського", а Ваша подруга й давня знайома Катя Горчинська (не знаю, кума не кума, це вже не важливо) без належного публічного оповіщення, виконавчим директором? Я дуже хочу дістати відповіді на ці питання. Після того, як Ви, пане Глібовицький, в порушення Статуту ГО "Громадське телебачення" зробили публічну заяву й змішали мене з лайном. Дуже чекаю.

І стосовно Льовочкіна. Готель "Хайят". Рік тому. Травень місяць. Спочатку Ви бачилися з Валерієм Пекарем в лоббі, а потім з паном Льовочкіним.

Врешті-решт, перша організація, яка заробила гроші на проекті "Громадське" була Pro.mova. Поки ми усі віддавали себе проекту безкоштовно, ви отримали без малого більшу частину ґранту. Боюся помилитися, але точно більше ніж 5000 USD. А Катя Горчинська, з Вашої наводки, одразу вимагала 20 000 грн зарплатні. В курсі 8. При тому, що на рахунку у нас було 65 000. Так що не треба "ляля", любий Ґєнику. Тепер зарплата Каті складає, боюся помилитися, 150 000 грн. Гуменюк 100 000 грн. Бухгалтер Віра Машніна, якщо не помиляюся, 50 000 грн. Хотів би помилятися. Але.

* * *