Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей368Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 40
Показано с 51 по 60 из 399.
    Пророк

Re: Політик Надія Савченко

может и не разобраться.

Ответ Сообщение от zmey Посмотреть сообщение
    ... из нее такой политик, как из майдановцев министры...
    у мене два питання:
    1) а нинішні політики кращі? ті, хто визначає власне політику - такі, як Кононенко, Хомутинник, Гройсман, коли він був спікером... справжні керівники парламенту. це добрі політики? які критерії якості їхньої діяльності? для мене об'єктивними критеріями є зруйнована економіка, падіння рівня життя, підрив конституційної системи і готовність виконувати побажання Путіна. то, може, ці політики пішли б ...?
    2) хіба "майданні міністри" гірші за нинішніх?
    наприклад, Дещиця за Клімкіна. чи у справах молоді та спорту Булатов - гіршій за Жданова? Продан гірший за Демчишина? думаю, що і порівняння Кубіва з Гонтаревою з тієї ж серії.

Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    вид вполне здоровый, так и просится - "Не верю!" (с)
    Не, голодовка, думаю была, иначе бы московиты не преминули на этом поиграть.

ЗЫ: хотя, не, таки решили поиграть:"Накануне в интервью изданию "Комсомольская правда" Лавров отметил "упитанный" вид бывшего узника России.
    "Специфическая девушка, кстати, довольно откормленная, поэтому все ее истерики про голодание - я думаю, теперь все уже понимают, чего они стоят", - заявил Лавров."
    Пророк

Пошел бред....
    Напомню, - ВР сегодня рассматривала проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)

уже есть и продолжение
    Косатая начала использовать Савченко с первых дней

Савченко заблокировала подписание ключевого закона в судебной реформе. Депутаты Надежда Савченко и Юрий-Богдан Шухевич зарегистрировали в Верховной Раде проект постановления, которым предлагают отменить принятый парламентом в четверг закон о судоустройстве и статусе судей. Проект постановления №4734-п доступен на сайте Верховной Рады. ЕГО РЕГИСТРАЦИЯ ДЕЛАЕТ НЕВОЗМОЖНЫМ ПОДПИСАНИЕ СПИКЕРОМ ЗАКОНА. ПО РЕГЛАМЕНТУ, СПЕРВА ПАРЛАМЕНТ ДОЛЖЕН РАССМОТРЕТЬ ЭТОТ ПРОЭКТ ПОСТАНОВЛЕНИЯ.
    http://lb.ua/news/2016/06/02/336751_...odpisanie.html
    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...1?pf3511=59290
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Пошел бред....
    Напомню, - ВР сегодня рассматривала проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)
    до чого тут брєд? рейган в сенат з дирявою парасолькою приходив. такий вчинок показує що савченко стає політиком . а порохоботам мабуть сказали топить савченко бо вона вже петру алексіявучу як кістка в горлі
    Пророк

Пророк

Mason Lemberg

Савченко заблокувала підписання закону про судову реформу:
    https://twitter.com/lb_ua/status/738378990185000961
    Одним з співавторів постанови про скасування рішення ВР став Шухевич.

- Про що це говорить?
    - Це говорить про те, що ні Савченко, ні Шухевич не знаючи норм регламенту, не могли самостійно ініціювати таке рішення.
    - Це говорить про те, що таке рішення їм "хтось" підказав і "хтось" скоординував їхні дії.
    - Це говорить про те, що будь ти хоч сином великої людини, хоч Героєм України, але якщо ти є інструментом в руках ублюдків, то твої дії будуть тільки шкодити країні.
    Пророк

Пророк

Філософф с автоматом

Ох и гыкается теперь Петру Алексеичу Педрошенко, вместо верного обожателя получил презрительный взгляд и неудобного депутата в парламенте.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    вместо верного обожателя получил презрительный взгляд и неудобного депутата в парламенте.
    Ну шо ж, тогда петрушкам план Бе: делать из Нади дурочку.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 40