Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей371Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 42
Показано с 261 по 270 из 413.
    Пророк

Re: Політик Надія Савченко

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Одне діло піддтримувати затриманого незрозумілим чином громадянина України на якого вішають ліві звинувачення
    Она там одна такая была? Но раскручивали почему то именно её. Для чего? И для чего её сейчас опускают? Второй, достаточно яркий пример - Семёнченко.

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Глянул, по приведенной вами ссылке, возможно и отмечался в ней. Захирела еще два года назад и ушла вниз в ленте форума. Возможно на догусе и интересно читануть, но больше предпочитаю свежие полит. новости и комметарии.
    Я не вас имел ввиду. А нынешних форумных патриотов. Темка довольно острая была. И меня удивило тогда, что нас с Семёновной никто не поддержал. Я то сам разобрался, что к чему. И с Союзом и УПА и тд. А вспомнил я о ней, как пример к написанному мною выше

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Достаточно яркий пример, как СМИ манипулируют мнением людей. Достаточно почитать две темы. "Викрадення" и эту. Увидите, как одни и те же люди меняли свое мнение об одниих и тех же людях или событиях, в зависимости от того, как подавали их СМИ. И даже их умение находить "правдивую информацию" в проверенных источниках не помогало. Я уже писал, что самые яростные форумные патриоты, попади они в ту (Российскую) информационную среду, сейчас бы с таким же азартом мочили бы сейчас "хунту" и " бандеровцев". И никакая бы защита от "ваты" в мозгах бы не помогла.
    СМИ тогде ещё не вложило нужное в головы. :)))
    Пророк

Она там одна такая была? Но раскручивали почему то именно её. Для чего? И для чего её сейчас опускают? Второй, достаточно яркий пример - Семёнченко.
    Теорій можно багато розкручувати, але факт в тому, що ми, як громадяни своєї держави повинні підтримувати українських політвязнів. І Савченко і Сенцова і Кольченка та інших незалежно від того, розручують їх по тв чи ні. Тобто ніяких протиріч я тут не бачу.

з.і. ми навіть повинні домагатися повернення тих громадян які в Ростові опинились під замком, навіть якщо вони не дуже того і хочуть ;))

СМИ тогде ещё не вложило нужное в головы. :)))
    а про що конкретно мова? Бо я так глянув ту тему поверхнево, ну натрапив як один доводив мені, що росіяни щирі словяни, а ми десь збоку-пріпєку. Так в мене за цей час нічого в поглядах не змінилось. ))
    Пророк

а про що конкретно мова?
    В той теме? В основном о УПА, Бандере западных Украинцах и около. Предатели они или нет.
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Понимает ли сама Савченко, какую судьбу ей уготовили кураторы? Вряд ли. Она, будем откровенны, достаточно глупа и живет сегодняшним днем.
    Понімалі лі студенти на Банковой два года назад цю ж саму схему? Вряд лі... І скільки тих студентів щас тіхаряться від воєнкомів.

Надя - маладєц. Хай голодує. Їй треба. Може ще плюс 10 буде після голодування.
    Пророк

...Я уже писал, что самые яростные форумные патриоты, попади они в ту (Российскую) информационную среду, сейчас бы с таким же азартом мочили бы сейчас "хунту" и " бандеровцев"...
    я не знаю, наскільки ви це відносите до мене, але я довгий час жив на Росії і щодня "купався" в їхніх інформаційних помиях. вони у мене викликали єдине відчуття - огиди. при чому не лише коли йшлося про Україну - раніше була Чечня, ще раніше Грузія. коли мене російська брехня і шовінізм дістали, я зібрав манатки та виїхав з тієї країни назавжди без жалю, най би вона згоріла.

так що - ви не праві. вам варто було б як мінімум додати "на мою думку".

якщо говорити про "нашу Надю", то я безумовно підтримував її як українську громадянку, яка захищала мою країну, була викрадена, пережила російський "суд" і не зламалася. але я не буду підтримувати дурнувату бабу Надю, яка закликає брататися з тими, хто її власне викрав. тут доречніше казати про зміну її позиції, а не моєї. я рідтримую не людей, а певні принципи, серед яких - незалежна Україна, економічно розвинута, де панує закон, є справедливий суд і т.ін.

... о УПА, Бандере западных Украинцах и около. Предатели они или нет.
    та канєша прєдатєлі - прєдалі Сталіна, комуністичну партію і браццкій рускій народ. ви ж це хотіли почути?

давайте підемо далі, розберем, чи був зрадником Петлюра, це нам ближче. мабуть був, зрадив Керенського, а потім Леніна, ні?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Понімалі лі студенти на Банковой два года назад цю ж саму схему? Вряд лі... І скільки тих студентів щас тіхаряться від воєнкомів.
    Виходячи на акції протесту - розпочинаєш війну. Месседж принято.
    Пророк

Нардеп Надія Савченко на Банковій запропонувала, щоб переговори з бойовиками вели дружина президента України Петра Порошенка Марина Порошенко і дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко (повідомляє "Цензор.net").

"Запропонувала, щоб перша леді і Оксана Марченко як жінки, якщо чоловіки не можуть дійти згоди, вели також цей проект по переговорах...........", - сказала Савченко.

Вона додала, що "поки у нас буде централізація влади і централізація обміну військовополоненими, а також політичними заручниками, які сидять в Росії, то цей процес буде дуже довгим".

О як, проект Порошенко-Путін "розкудахтався"!!!!
    Пророк

В той теме? В основном о УПА, Бандере западных Украинцах и около. Предатели они или нет.
    Та теж не особливо змінилось ставлення. УПА і Бандера герої чи зрадники мені по-цимбалам - чим довше будемо копирсатись в подіях Другої Світової, тим довже будемо привязані до совка. А западенці переважно більш культурні і доброзичливі ніж жителі східних областей, хоча рагуль - поняття інтернаціональне.
    ри?

Виходячи на акції протесту
    Виходячи на акції протесту - подумай головою, а не дупою, хто це все почав і навіщо. І будь готовий до наслідків
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    скільки тих студентів щас тіхаряться від воєнкомів.
    Сподіваюсь, меседж прийнято.
+ Ответить в теме
Страница 27 из 42