Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей104Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 101.
    Пророк

Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?

Цей Шевцов ще й через Авакова пройшов.
    віддбріхується тупо, але активно. не боїться. таке враження, що купив посаду. але щоб отак замість солодкої служби в Криму, на расєйські зарплати ментам? швидше, хтось купив для нього. ще й на батьківщині Гетьмана та Гройсмана.
    подивимось, хвиля вже пішла.

бог

...перезалив видео о том, кто стоит за, так называемым, третьим майданом... (це цiкаво!)

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Enter, но он же видит то, что вы пишите.
    ну от щойно побачив. як правило, не бачу, хіба зайду без реєстрації.

що воно хоче, щоб я коментував його дружні поради? я буду там, де захочу. слова про "брєділ" я коментувати не буду, бо я стараюсь підкріплювати свої дописи фактажем.
    бачте у чому річ, цей пісатєль працює в режимі paste-copy, і за гроші. думок у нього нема, є чужі пости, які він передруковує цілодобово, і їх тематика одна - мочити всіх, хто заважає гетьману (красти й брехати, бо більше він поки що нічим не відзначився), незалежно від обставин. вся діяльність на форумі зводиться до поливання брудом Ляшка, Коломойського, добровольців, Тимошенко, Свободи, тепер навіть Самопомочі, з цілком зрозумілих причин, не помічаючи при цьому подвигів прокуратури чи призначень путіноїдів на керівні посади - так, ніби це взагалі для України не має значення. тому він для мене десь у тій же когорті діячів, що і Шокін, Ложкін, Демчишин, Медведчук, Єфремов, Ахметов і т.д. - тільки на нижчому рівні, як їхній пес. а в тому, що це одна команда, я думаю, вже всі переконалися.

можете у вільний від хатніх справ час відкрити гілку "сепаратизм" і почитати оцінки та прогнози, з травня 2014, мої - і його. я писав про все, що зараз відбувається, але як найгірший імовірний сценарій, до якого ми прийдем, якщо продовжувати красти, брехати і робити гешефт із ворогом. і от ці прогнози стають реальністю - зокрема, дискредитація і ліквідацію добровольців (ентер в цих стараннях не має рівних), звинувачення тих, хто протидыяв тероризму ыз зброэю в руках (бо не було військового стану), небажання Заходу давати гроші клептоманам і мати справу з брехунами, і т.д.

він лише один із тих брехунів, найнижчого левела. навіть тут збрехав. Мельничук у нього, бач, із Азова. а я нібито вимагав імпічмента Порошенко. воно не відповідає за свої слова. дуже низької якості шлюхи у цієї влади.

нехай би писав, як є: якщо він за мінські, то значить, він за амністію вбивцям, за конституцію від путіна, за легалізацію російських банд. не варто крутити задом, уже всім усе очевидно.
    Пророк

Дождалось, пока "Майдан-3" закончился, и "отписалось".
    Опять отмазками.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    навіть тут збрехав. Мельничук у нього, бач, із Азова
    Истеричка, ты ))))
    Нет никакого смысла в этой "лжи". Ошибся, когда писал. "Азов"...."Айдар"...

* * *

"21 лютого 2016. Вже добу в центрі Києва облаштовується і самоорганізовується новий Майдан - генетичний інструмент самозбереження нації.
    Більше 15 тисяч патріотів України зібрались сьогодні на Всеукраїнське Віче на Майдані Незалежності в Києві.
    Злочинний режим Порошенка-Яценюка не зміг виконати наказ російського диктатора В. Путіна на знищення Майдану. Скоріше за все, поліцаї-владоохоронці спробують знищити новий Майдан сьогодні вночі, але треба відзначити, що до активістів Революційних Правих Сил (РПС) їде підкріплення з більшості областей. Небайдужі українці саме зараз вирушили до Києва, розуміючи, що спроба вбивства активістів Майдану може статися саме вночі.
    Треба нагадати владоохоронцям, що проросійський маріонетковий режим Порошенка-Яценюка повністю приречений, і вони можуть відмовитись від виконання злочинних наказів окупаційної влади. Після перемоги народної революції владоохоронці, які наважаться виконати злочинні накази (якщо не встигнуть втекти), будуть відправлені у штрафбати, а їхні жінки будуть відправлені у трудові табори (це ж треба буде відновлювати інфраструктуру Донбасу і Криму), а діти поліцайської сволоти будуть відправлені під наглядом ветеранів Східного фронту в спецпритулки" (Микола Крамольник)
    newspravda.com

* * *

Порошенко повинен в договорняках и разгуле коррупции. Похоже, хочется ему иметь карманных судей и прокуроров. Его такой вариант развития устраивает. Впрочем, как и большинство депутатов ВР. И политиков, которые прорвались во власть на всех уровнях (посмотрите на полтавскую миськраду). В том числе и мегапатриотичных.
    Ну вот эта ваша дебильная риторика про "режим внутренней оккупации" и прочий бред....

зокрема, дискредитація і ліквідацію добровольців
    Я за добробаты. Но адекватные, подконтрольные обществу, которые готовы служить стране в рамках законности.
    Но против тех, кто титул бойца добробата использует, чтобы безнаказанно воровать, мародерить, грабить, беспредельничать, игнорировать законы.

Кто захватил имение Пшонки? Кто "взял его под охрану"?

* * *

Британское издание The Daily Mail опубликовало фоторепортаж о том, как был разворован мародерами дворец экс-генпрокурора времен Януковича Пшонки.

Эти защитнички наворованной ценности обещали там устроить центр реабилитации для одного из добробатов...

Но "Они даже украли плитку из ванной комнаты"...

* * *

Радикалам до Києва намагалися "передати" бронетранспортер з арсеналом зброї

СБУ вилучило БМП-2 та цілий арсенал зброї, які зловмисники намагалися переправити з зони АТО на Київщину для радикальних організацій

Окрім бронетранспортера БМП-2, правоохоронці знайшли величезну кількість необлікованої зброї: десятки тисяч набоїв різного калібру, пускову установку та сім протитанкових керованих ракет (ПТУР), 480 гранат ВОГ-17 до автоматичного гранатомета, 29 протитанкових мін ТМ-62, 12 протипіхотних мін МОН-50 та ОЗМ-72, 98 пострілів до гранатомета РПГ-7, 20 кілограмів пластиду, 65 кілограмів тротилу та інші засоби ураження.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Дождалось, пока "Майдан-3" закончился, и "отписалось".
    Опять отмазками.

Истеричка, ты ))))

* * *

"21 лютого 2016. Вже добу в центрі Києва облаштовується і самоорганізовується новий Майдан - генетичний інструмент самозбереження нації.
    Більше 15 тисяч патріотів України зібрались сьогодні на Всеукраїнське Віче на Майдані Незалежності в Києві.
    Злочинний режим Порошенка-Яценюка не зміг виконати наказ російського диктатора В. Путіна на знищення Майдану. Скоріше за все, поліцаї-владоохоронці спробують знищити новий Майдан сьогодні вночі, але треба відзначити, що до активістів Революційних Правих Сил (РПС) їде підкріплення з більшості областей. Небайдужі українці саме зараз вирушили до Києва, розуміючи, що спроба вбивства активістів Майдану може статися саме вночі.
    Треба нагадати владоохоронцям, що проросійський маріонетковий режим Порошенка-Яценюка повністю приречений, і вони можуть відмовитись від виконання злочинних наказів окупаційної влади. Після перемоги народної революції владоохоронці, які наважаться виконати злочинні накази (якщо не встигнуть втекти), будуть відправлені у штрафбати, а їхні жінки будуть відправлені у трудові табори (це ж треба буде відновлювати інфраструктуру Донбасу і Криму), а діти поліцайської сволоти будуть відправлені під наглядом ветеранів Східного фронту в спецпритулки" (Микола Крамольник)
    newspravda.com

* * *

Порошенко повинен в договорняках и разгуле коррупции. Похоже, хочется ему иметь карманных судей и прокуроров. Его такой вариант развития устраивает. Впрочем, как и большинство депутатов ВР. И политиков, которые прорвались во власть на всех уровнях (посмотрите на полтавскую миськраду). В том числе и мегапатриотичных.
    Ну вот эта ваша дебильная риторика про "режим внутренней оккупации" и прочий бред....

Я за добробаты. Но адекватные, подконтрольные обществу, которые готовы служить стране в рамках законности.
    Но против тех, кто титул бойца добробата использует, чтобы безнаказанно воровать, мародерить, грабить, беспредельничать, игнорировать законы.

Кто захватил имение Пшонки? Кто "взял его под охрану"?

* * *

Британское издание The Daily Mail опубликовало фоторепортаж о том, как был разворован мародерами дворец экс-генпрокурора времен Януковича Пшонки.

Эти защитнички наворованной ценности обещали там устроить центр реабилитации для одного из добробатов...

Но "Они даже украли плитку из ванной комнаты"...

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478087225.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478094181.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478099853.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478106499.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478111321.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478115618.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478120320.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478131304.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478145553.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...6478151208.jpg

* * *

Радикалам до Києва намагалися "передати" бронетранспортер з арсеналом зброї

СБУ вилучило БМП-2 та цілий арсенал зброї, які зловмисники намагалися переправити з зони АТО на Київщину для радикальних організацій

Окрім бронетранспортера БМП-2, правоохоронці знайшли величезну кількість необлікованої зброї: десятки тисяч набоїв різного калібру, пускову установку та сім протитанкових керованих ракет (ПТУР), 480 гранат ВОГ-17 до автоматичного гранатомета, 29 протитанкових мін ТМ-62, 12 протипіхотних мін МОН-50 та ОЗМ-72, 98 пострілів до гранатомета РПГ-7, 20 кілограмів пластиду, 65 кілограмів тротилу та інші засоби ураження.
    Да, канешно - клятые правосеки, вечно делают всё не так.
    К примеру, Минск не соблюдают...
    За имение Пшонки не переживай - он в Украину не вернется, как бы вашему брату этого хотелось.
    Свежее фото из Авдеевской промзоны, 5 ОБ УДА ДШРГвт "Аскер" (бывший 5-й бат ДУК ПС).
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Да, канешно - клятые правосеки, вечно делают всё не так.
    К примеру, Минск не соблюдают...
    Сейчас все все соблюдают. В рамках разумного. Ответки дают все.
    Или, может, правосеки Донецк взяли под контроль?
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Сейчас все все соблюдают. В рамках разумного. Ответки дают все.
    Или, может, правосеки Донецк взяли под контроль?
    Эти парни в Донецк одними из первых зайдут...
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Эти парни в Донецк одними из первых зайдут...
    Все может быть. Жизнь покажет.
    Я еще раз повторюсь, - добробаты сыграли весьма значимую роль в истории современной Украины. Среди них есть много достойных людей и настоящих героев.
    Но добробаты должны были формализоваться и получить законный статус и действовать в определенных рамках закона.
    Практически все это уже сделали. ДУК ПС еще немного там балуется. Но думаю, что и там все утрясется.
    А использовать добробаты для бандитизма, - нельзя.
    Пророк

а добре все-таки, що я не бачу постів ентера.

а нє виявляється, трохи бачу.
    MrColt
    Допис від Enter
    ага, обоє - агенти Кремля, мародери, не дають Гетьману продавать Україну.

а що я закликав до імпічмента Порошенка, теж, мабуть, ошибся. Брехло на зарплаті.
    المزيد من النفط

а добре все-таки, що я не бачу постів ентера.

Офтоп:
    Боже, поможи !!!
    Як дві базарні баби !!!
    Підглядають один за одним !!!!
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11