Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей104Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11
Показано с 31 по 40 из 101.
 1. #31
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  "От рэволюцонэров последовательно открестились и ОУН, и Правый Сектор, и С14. И только ЛГБТ подозрительно молчат."

 2. #32
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  На Майдані Незалежності у Києві продовжують перебувати близько 100 людей, там стоять 8 наметів.
  Про це повідомляють зранку в понеділок "Українські новини".
  Частина активістів стверджує, що їх обдурили представники організації "Революційні праві сили" (РПС).
  "Учора під час віче з’явився загін хлопців у камуфляжі... назвали себе штабом РПС, після чого вони 2 дні робили якісь заяви, висували вимоги, а тепер зникли взагалі. Увечері прийшли якісь люди, сказали, що заробили грошей, і звалили", - сказав мітингувальник Іван.
  А представник так званої РПС із позивним "Фауст" стверджує, що їхня організація продовжує мітингувати на Майдані Незалежності.
  Олександр Рудоманов
  Лишилась одна палатка

 3. #33
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  я не поділяю істерики з приводу подій у Києві. побите скло в банку країни-агресора і навіть вхід без дозволу вахтера до готелю "Козацький" (це ніяка не приватна власність, він належить Міноборони) - звичайно, адміністративні порушення, за які поліція може виписати штраф. але у порівнянні з т.зв. "Мінськими домовленостями", які з точки зору права протизаконні і неконституційні, а з точки зору моралі та інтересів України - зрадницькі й аморальні, це не дуже тяжке правопорушення. Автори Мінських угод заслуговують реальних термінів за державну зраду та узурпацію влади (спробу укласти від імені України угоди і зв'язати Україну зобов'язаннями, не маючи на те законних прав).

  Дивною виглядає згадка, що, мовляв, чоловік із Білого молота вбив гайців. Є контраргумент - пенетенціарна служба (Лук'янівське СІЗО) в січні вбила члена Білого молота, який рік сидів с тюрмі без суду. Тобто, як мінімум, вони один одного варті, а якщо бути більш прискипливим, то держава здійснила позасудове вбивство. це тяжчий злочин, чим навіть умисне вбивство правоохоронця.

  тепер давайте подивимось на критику. Якийсь Кузьменко - чи наш мінстець - чи всі вони разом пишуть:
  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Юрій Кузьменко
  Такий собі штаб революційних сил ... висуває наступні вимоги:
  - Відміна Мінських домовленостей.
  - Введення воєнного стану
  - Відставка уряду
  - Імпічмент президенту.
  ...
  Звідки ростуть вуха здогадатися не важко, просто відповівши на питання: "Кому потрібне скасування Мінських угод та відновлення бойових дій з боку України на сході?"
  почнем з кінця: "Кому потрібне скасування Мінських угод та відновлення бойових дій з боку України на сході?" - демагогічний прийом поставити знак = між скасуванням Мінських угод і відновленням бойових дій. До того ж автор ховає голову в пісок, як страус, роблячи вигляд, що бойових дій на сході України немає, у хибності чого можна переконатись, подивившись випуск новин. ну а скасування Мінських угод потрібне насамперед Україні, якщо вона є суверенною державою. Можливо, Рошену воно не потрібне, я припускаю, що для нього недоліки переважають.

  тепер по пунктах:

  - Відміна Мінських домовленостей.
  мабуть, мається на увазі скасування. про це уже давно сказано. ці домовленості - антиконституційні; вони порушуть все починаючі зі статті 5 в частині вимог зміни Конституції, адже джерелом воади в Україні є народ, а не Захарченко, не Путін, навіть не Штайнмаєр. до того ж їх термін ЗАКІНЧИВСЯ, вони здохли. все, треба за них забути. їх реалізація призведе до руйнації держави (так-так, а не побите скло у Сбербанку).
  - Введення воєнного стану
  теж нічого нового. війна є (Гетьман нещодавно про цем самі казали), а військового стану - нема. це свідчить лише про невиконання Гетьманом закону про воєнний стан. і логічно ставить питання про злочинну бездіяльність і невиконання посадових обов'язків. отже, клоунами виглядають не Кармазін і Ко, а шоколадні торгаші.
  - Відставка уряду
  хі-хі. а що в цьому крамольного? чи не Порошенко днями звертався до народу, закликаючи до відставки уряду, чи не його "друзі дитинства" й бізнес-партнери валили-валили уряд, та так і не звалили? бачу роздвоєння особистості у Керманича і його підручних, іншими словами - шизу.
  зрозуміло, що відставка, якщо вже ктось щось хоче відставити має відбуватись у законний спосіб - у Парламенті.
  - Імпічмент президенту.
  Закон про імпічмент МАЄ БУТИ. це було передбачено конституційною реформою 2004 р. і взагалі вимагається логікою державного управління, бо в нас влада президента не контрольована, а Конституційний суд таким насправді не є.
  що ж стосується конкретної процедури і поточного бариги, обраного президентом, то будь-який імпічмент має відбуватись згідно закону і тільки за реальні злочини.

  хоча, з огляду на вищенаведене (Мінськ, невведення військового стану), цілком можливо, що склад злочину таки є.
  нехай незалежна прокуратура і парламентська комісія розбирались би.

  спроби влади ігнорувати реальний стан справ і надалі порушувати закони можуть потягнути вихід ситуації з правового русла. у попереднього Президента досвід уже був; шкода, що в АП цього не розуміють, а може, просто керуються іншими міркуваннями.

  щось є заперечити?
 4. #34
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  будь-який імпічмент має відбуватись згідно закону і тільки за реальні злочини.
  Хотів би ще додати: "і в реальні строки". Бо процедура імпічменту, розтягнута на пів-року а то й більше - м'яко кажучи, не ефективна, як на мене.

  ******************************************

  Крёмлевским политтехнологам на заметку: Майдан не оргазм, его не сымитируешь
 5. #35
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


 6. #36
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  "і в реальні строки". Бо процедура імпічменту, розтягнута на пів-року а то й більше - м'яко кажучи, не ефективна, як на мене.
  Я не представляю что Петр Алексеевич разрешит принятие закона об импичмете, вообще, и тем более который должен пройти за неделю, допустим. И еще момент, у нас же как, конституцию под давлением агрессора менять во время войны можно, а вот импичмент во время войны - да вы шо! кругом враги! а вы главкома менять! в вдруг путинещесильнее нападет! кто защищать будет Украину? Как же без главкома! И тп и тд, риторика сами знаете какая будет.
 7. #37
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Оказывается, один из активных участников и организатор так называемого Майдана-3 по кличке "Фауст" обозначен как боец батальона территориальной обороны "Батькивщина", создание которого Тимошенко инициировала еще в 2014 году.

  bykvu.com

  * * *
  * * *

  Яків Євгенович

  Шановні друзі, шахрайці Тімошенко знадобилася рівно ГОДИНА часу, щоб відреагувати на звинувачення її особі в спонсоруванні "Фауста".
  І знаєте в який спосіб?
  Вона витерла фото "Фауста" із своєї сторінки ))))))))
  Поясніть хтось цій вухоголовій леді, що інтернетописи НЕ ГОРЯТЬ! )))

  Сторінка, з якої видалено скандальне фото

  Ця ж сторінка в кеші (на фото внизу три прямокутники. тисніть на середній).
 8. #38
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  ну от, Гетьман вчора сказав у Вінниці, що озвучені на майдані вимоги - то провокація. в тому числі й відставка уряду, яку він сам 2 тижні тому просував. провокатор.
  але він нічим не аргументував своїх слів, на відміну від мене, кількома постами вище. фуфлижник він.

  давайте тепер подивимось, що Гетьман забув у Вінниці. він представляв там нове керівництво УМВС. Ось новопризначений керівник національної поліції і Вінницькій області, опора Гетьмана: Антон Шевцов, з Криму. інтерв'ю з ним:
  - У Криму залишилась квартира, рідні, друзі?
  - Залишились рідні, друзі. У мене багато що пов'язано із Кримом - я сам звідти, там живуть мої батьки.
  активісти розшукали його татуся, його дебільних діток. ось вони на фото.


  Керівником Вінницької обласної поліції призначили прихильника "русского мира" Антона Шевцова. Про це пише вінницька волонтерка Таїса Гайда, передають Патріоти України.

  "У Вінниці Порошенко буде його представляти новій поліції. Петро Порошенко, Arsen Avakov вам що зовсім пороблено? Він гарненько почистив свою сторінку, але є дещо, що він забув. Я через яндекс знайшла його сторінку на Мейл ру. Зверніть увагу на які групи підписаний очільник вінницької поліції: горжусь росієй і т.д.

  Більше того: його діти стоять з комуністичними прапорами на фото, яке датоване жовтнем 2014 року. Тобто в той час , коли пан міліціянт нібито воював в підрозділі Луганськ-1 , його сім'я спокійно проживала далі в окупованому Криму і виходила на протиукраїнські мітинги? Більше того його діти з гордістю позують на фоні російської окупаційної техніки і пан шевцов виставляє це фото!!! Бл...дь, начальник поліції Вінницької області! ...така людина на посаді очільника обласної поліції - це насмішка над загиблими героями Небесної сотні і загиблих героїв АТО. Сєпар, який підпримує окупантів буде відповідати за безпеку області, яка граничить з Придністров'єм?",
  http://patrioty.org.ua/blogs/otse-ta...ot-109399.html
  оце перемога, я розумію.
 9. #39
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  сказав ..., що озвучені на майдані вимоги - то провокація.
  Какие же они одинаковые. Прошлый тоже такие пестни пел.
 10. #40
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?
  Дні пам’яті Героїв Небесної сотні у Києві, на превеликий жаль, стали підставою для чергової провокації. Саме в ці дні антиукраїнські сили спробували здійснити реванш. Не розуміючи глибини ситуації та наслідків, до провокаторів приєдналась купка горе-патріотів, що стали жертвою банальних маніпуляцій...

  Із початком цієї ситуації неодноразово виринала назва АЗОВу. Відбувались спроби маніпулятивно на рівні назви долучити нас до цих подій. Нагадуємо: ми послідовна державницька сила, яка не пристане до жодних авантюрних проектів. Ми бачили, що владу спробували поставити у ситуацію цуґцванґу – будь-який її крок загрожував початком відкритого і протистояння. Наша позиція була однозначна: не можна використовувати правоохоронні органи у цій ситуації. Водночас центр міста мав бути звільнений від кремлівських метастаз, а тим патріотам, які заплутались у цій ситуації – ми запропонували з честю вийти із цієї халепи. Була наша пропозиція прийняти частину протестуючих у старому готелі «Козацький», де розташовується навчально-мобілізаційна база АЗОВу. Їм було виділено поверх та підготовлені необхідні умови. Натомість серед «третьомайданівців» виявились нетверезі, а від необхідного обшуку, аби упередити можливі провокації, вони відмовились й більше того – спровокували бійку. Активісти Цивільного Корпусу АЗОВ, фронтовики та наші бойові побратими долучились до втихомирення наростаючої агресії незадоволених протестувальників із закликом розійтись. У будь-який момент дії неконтрольованих осіб могли спричинити масові заворушення у Києві. Уникнути цього – була наша першочергова задача. Ми впевнені, що наші дії були правильні і ми унеможливили чергові «плани Б» наших ворогів.

  azov
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11

Похожие темы

 1. Саакашвили собирает антикоррупционный Майдан
  DianaPalamar в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.12.2015, 15:07
 2. Мог ли Янукович победить Майдан?
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2014, 22:28
 3. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 23.03.2011, 14:00
 4. Третий этаж
  fragov в разделе Полтавські групи
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 22.10.2010, 01:09