Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей104Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11
Показано с 21 по 30 из 101.
 1. #21
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Enter, но он же видит то, что вы пишите.
  Теперь видит )

 2. #22
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Теперь видит )

  Enter, но вы же у него не в игноре !?!?!
 3. #23
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Enter, но вы же у него не в игноре !?!?!
  Но это же особый день.
  Это же его день)
  Неужели он промолчит? )

  * * *

  Юрій Кузьменко

  Глянув шматок запису стріму.
  Одного з лідерів так званих РПС Антона Бондаренка (Білий Молот) запитали: В разі виконання вимог про відставку уряду та президента кого ви хотіли б бачити в якості керівництва країни?.

  Відповідь Антона була феєрична: "Народовладдя. Збиремо всеукраїнські установчі збори ( угу, рімейк 1917), що проводитимуть засідання півроку - рік - перехідний період, під час якого провідні посади в країні мають зайняти гідні люди"

  Тобто план такий: Залишити державу і армію без керівництва, розірвати Мінскькі угоди, які є стримуючим від відновлення повноцінних бойових дій фактором для РФ, а потім влаштувати фактичну анархію як мінімум на рік, поки не будуть обрані правильні патріоти. Протягом цього часу, звичайно, Україну почекають і армія квазіреспублік Кремля, і кредитори.

  Я можу зрозуміти людей, які не підтримують Порошенка, Янецюка, уряд в цілому, але як можна бути прибічником ідіотів-недореволюціонерів, що працюють на розвал країни - поза моїм розумінням.
 4. #24
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Но это же особый день.
  Это же его день)
  Неужели он промолчит? )
  А може він зараз на Майдані ?
 5. #25
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  C14 news

  Мразі, які роками терлися чи у корита рейдерських шарашок, чи у руля сепарських молодіжок, будуть зараз називати себе "майданівцями"?

  Почнемо з самого колоритного.

  Нині один з лідерів РПС на Майдані - ліричний бородатий хлопчина. Він співає солов'їною мовою про інтереси народу та України. Кличка(позивний у солдат, а цей не служив) "Фауст" - https://www.youtube.com/watch?v=6WuaQb9Gdfc

  До Майдану був учасником руху "Сопротивление". Не "Спротив", а так як є. Бо це не українська організація, а філіал російської структури.

  На фото де стоять мужики в чорних куртках:

  №1 - Єгор Смородін - є в базі "Миротворця". Лідер "Сопротивление-Днепр", бойовик Антимайдану, керівник охорони Царьова. Пізніше - бойовик в ДНР. Зараз з Царьовим у Москві.

  №2 Роман Зенцов - відомий російський націоналіст, лідер "Сопротивления", як для Росії, то адекватний політичний діяч, ратує за здоровий спосіб життя, "Спасьом Русь" всі діла, але ніколи не приховував, що в рядах його руху багато силовиків і що він активно займається переговорами зі спецслужбами про підтримку, веде агітацію в рядах силовиків.

  №3 Фауст.

  №4 Дмітрій - кієвлянін, зачінщік філіалу "Сопротівлєнія" в Україні. Через нього йшов потік грошей на аренди спортзалів, спортивні заходи та збільшення мережі "Сопротівлєнія" в Україні. Раніше був неодноразово зловлений на симпатіях до Сталіна, Побєдобєсія та вихваляння ветеранів НКВД. За це навіть отримав неодобрення з боку окремих російських осередків "Сопротивления", бо там було чимало нацистів налаштованих антипутінськи. Під час Майдану Дмітрій організував походи з їжею для "Беркуту" від "Сопротівлєнія".

  Фото на Михайлівській площі.

  №1. Фауст.

  №2. Учасник київського "Сопротівлєнія", публічний українофоб та вихвалювач Сталіна.

  №3. Дмітрій, про нього описано вище.

  Фото в представництві "Россотрудничества".

  №1. Алексей Селіванов - лідер "Верного казачества", проросійська шовіністична структура. Багато членів її виїхало з України воювати в ДНР. С14 регулярно било їм пики десь з 2009-го року. В травні 2014-го невідомі схожі на С14 дали ще раз по пиці Селіванову і порекомендували утриматися від сепаратистської діяльності. Однак попри запевняння що "я хароший", Селіванов скоро поїхав в ДНР. А рештки "казачєства" в Києві перейшли на режим підпілля. Півроку назад СБУ в ході ефективного відпрацювання затримало рештки "Верного казачества" під час підготовки теракту біля воєнкомату.

  №2 Дмітрій - це фото було під час спільної конференції щодо організованого з Москви за підтримки керованого ФСБ проекту СІS-EMO пробігу "Братский путь" з Москви через Україну в Сербію. CIS-EMO - російський фонд який очолює колишній член РНЕ Дмітрій Кочетков. Фонд насправді фінансував, що лівих (проекти київських ліваків Олега Верника та Віталія Дудіна), що "русскіх патріотів"(Сопротівлєніє), що українських ренегатів(львівський антифашистський рух "Опір.інфо" який на гроші Росії отримав мережу офісів та залів). Під час пробігу бігуни вшановували пам'ять російських монархістів та совєтських героїв. З собою несли бюст імператору Ніколаю ІІ. В 2012 році в Україні захід координувався "Сопротівлєнієм" та рядом найодіозніших шовіністичних російських структур. Але в один з днів пробігу невідомі в яких російські шовіністи вбачають С14, на трьох машинах на трасі зупинили російсько-"сопротівлєнську" групу, відпиздили, забрали бюст імператора Нікалая ІІ і рекомендували утриматися від подібних заходів в Україні. Менти Януковича порушили справу за тяжкою статтею "розбій".

  №3 Колишній російський офіцер. Співорганізатор подій по Україні.

  №4. Єгор Смородін. Про нього описано вище. Варто додати хіба що те, що під час розпалу сепаратиських подій в Дніпропетровську блядь таки наказали козаки з дніпропетровського угрупування Кирила Дороленка. Тоді Смородін з рядом перевербованих на бік Росії футбольних фанатів, що працювали на Антимайдан, були затримані українськими націоналістами. В джипі у тітушок були виявлені автомати та дробовики. Згодом, їх відмазали депутати від Опоблоку, вийшли під заставу і поїхали воювати в ДНР.

  Чи паралельно, чи після "Сопротівлєнія", Фауст був учасником "Білого молота". Не пригадуємо, щоб у БМ були якісь особливо проукраїнські акції, чи заявки на націоналістичні ідеї. Основна діяльність яку всі пам'ятають - мутна боротьба схожа на рекет ігрових автоматів. Гральні салони майже всі незаконні і цим користувалося багато шарашок і партій (від Борислава Берези до всяких патріотів) як видом напівлегального рекету.

  Однак згідно численних свідчень людей, які продовжували відслідковувати діяльність "Фауста" - під час справжнього Майдану він займав до нього негативну позицію, засуджував "євробєшеніє".

  Характерно, що зараз Фауст на Майдані розсікає в уніформі армії України, яку видають мобілізованим. С14 спочатку трошки відлягло на серці. Подумали, раз хлопчина говорить українською і в формі, то може таки послужив на війні, та змінився?

  Хер там. Він ніде не служив. Більше того з початком АТО не підтримував "братскіх войн".

  Більше того - дружина "Фауста"(Тина Кормилицына) завжди була яскраво виражена проросійська особа, яка вважає, що Сашко Білий "мразь горит в аду" бо "убивал русских".

  УВАГА!

  Це на секундочку пише дружина співлідера РПС. Того РПС, що вчора ставили пам'ятник Білому і Ліснику(!)

  Може вона не в темі РПС? В темі. Читайте на скріншоті цитату з її Ask.fm, де вона прямо пише що ідеологія РПС "национализм в широком cмисле", "без русофобии".

  Звичайно. Яка ж русофобія в русі з промосковським блядством.

  "Фауст" сам етнічний грузин. Не схожий зовнішністю, невідомо як так склалося, що опинився в Україні, але став фанатичним прихильником скандинавського язичництва. Це просто ще один факт до опису особи.

  ... 6. #26
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  окончание текста:

  В принципі, кармазіни, мельничуки, сепарський 17-й канал, вся ця хуєта що ще вчора тусила на недо-рекеті та в копротівлєніях, ржала з Майдану, а вже сьогодні щебетає вкраїнською мовою "за нарід, за правду й волю" - уже достатньо, аби розуміти, що з Майданом-3 поки що діла погано ідуть.

  Ми не хочемо боротися з тими, кому вже не терпиться "по-повставати". Порошенко дібіл, нічого не зміг за два роки зробити з покараннями убивць Небесної сотні, отже пожинає бурю. Поки що колотять шарлатани.

  Просто будьте обережні та майте на увазі яких лідерів втюхують.

  Хочеш Майдан - краще роби його сам без таких клоунів.
 7. #27
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  По настоящему действующую олигархическо-пропутинскую власть (рошена и Ко) может снести отнюдь не "ручной трейтий майдан", а настоящие голодные бунты большого количества населения нашей страны! (Как говорит Подеревянский: "Народу не 300 тысяч, а до * у я" !)
 8. #28
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  Інформаційні війська України

  Трохи про «активістів радикальних правих сил» (РПС), які зараз намагаються влаштувати «Третій Майдан»:

  Самі члени РПС заявляють, що їх лідером є Роман Стойка (інформація DW http://dw.com/p/1HzTT). Так, це той самий Роман Стойка, якого ми знаємо з наступних «подвигів»:

  - Колишній співробітник органів внутрішніх справ, який двічі притягувався до дисциплінарної відповідальності у 2007 і 2009 роках, а у липні 2009 року він був звільнений з органів внутрішніх справ відповідно п. 64 "службова невідповідність" положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ.
  - Відомий контрабандист, який у 2013 році «прославився» на всю країну тим, що змайстрував дельтаплан та переправляв великі партії контрабандних цигарок у Словаччину.
  - Влітку 2015 року саме Роман Стойка влаштував озброєні сутички в Мукачевому під приводом «боротьби з контрабандою», хоча його минуле вказує на справжній мотив – очевидно, що він хотів «очолити» цю контрабанду або контролювати її.
  - Зараз Роман Стойка перебуває у розшуку.

  Будьте уважні, не ведіться на «патріотизм» аферистів та злочинців.
  Частина РПС – це кілька колишніх батальйонів "Правого сектору" з Західної України ("Захід-1", "Захід-2", "Захід-3" та "Захід-4"), від яких вже давно відхрестився ПС. А сьогодні правосекторівці знову підтвердили – їхніх діючих членів у РПС немає. "Провідник" батальйонів, що відкололися від ПС, - Роман Стойко, який називає себе "комбат Чесний". Його обрали і провідником "революційних сил" – про це у телефонній розмові повідомив ТСН комбат батальйону "Захід-4" Андрій Фафлей. Стойка давно розшукують за підозрою у причетності до трагічних подій у Мукачевому, а голова Закарпатської області Геннадій Москаль вимагав його негайно заарештувати.

  "Роман Стойко – придумав собі (прізвисько) "комбат Чесний". Комбат, у моєму розумінні – що є батальйон, а у нього крім самого його нічого немає. є в мене підозри, що в нього проблеми з психікою. Потім придумав батальйон "Сонечко". Де то сонечко – ніхто не бачив. Потім "Закарпатський партизан". Потім виявилося, що все це фейки – фейсбучний партизан й усе. Потім читав заяву "Правого сектору", що його погнали за якусь не зовсім статутну діяльність. І де він зараз є - ні прокуратура не може знайти, яка розслідує справу 11 липня (події у Мукачевому), ні МВС, ну ніхто", - розповів Москаль у коментарі ТСН.

  tsn.ua
 9. #29
  Offline
  бог

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


 10. #30
  Offline
  Пророк

  Re: Третий Майдан, ДНР в Киеве, или уголовники рвутся к власти?


  21.01.2016
  Організатором націоналістичних акцій в Києві виявився бойовик "ДНР"

  ...організатором багатьох націоналістичних акцій та протестів виявився бойовик "ДНР" Сергій Жук, відомий в українському сегменті мережі під псевдонімом Степан Мазура.


  * * *

  Олександр Верголям
  Вы скучали за Степаном Мазурой (он же Сергей Жук)? А вот и он!
  https://www.facebook.com/mikolagayduk
  Изменил имя но стену не почистил. Сделал камингаут но поцреоты как еноты-полоскуны на него продолжают дрочить.

  https://www.facebook.com/mikolagaydu...64207453904345

  Да, стеночку закрыл для нефрендов.

  АПД, для тех кто не знает предыстории - названный человек при поддержке Мордора информационно накачивает украинских правых. Его вскрыли, он сделал камингаут и поменял на ФБ имя и фамилию но продолжает действовать как и раньше.

  Будьте бдительны  * * *

  РПС переселили до полку Азов  Под чуткий надзор Билецкого-Авакова ))))

  * * *

+ Ответить в теме
Страница 3 из 11

Похожие темы

 1. Саакашвили собирает антикоррупционный Майдан
  DianaPalamar в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.12.2015, 15:07
 2. Мог ли Янукович победить Майдан?
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2014, 22:28
 3. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 23.03.2011, 14:00
 4. Третий этаж
  fragov в разделе Полтавські групи
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 22.10.2010, 01:09