Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1791Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 82 из 189
Показано с 811 по 820 из 1883.
    المزيد من النفط

Re: Тем временем на россии

прополис, кыш отсюда ! У меня аллергия на продукты пчеловодства !

Завсідник

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    так, прогрес і розвиток був, але тільки там де це якось відносилось до військової галузі
    коли ці технології використовуються людьми у буденному житті
    Скажімо, досягнення у цивільній авіації використовуються у буденному житті? Якщо згодні, то можете поцікавитися, наприклад, двигуном НК-93, аналог якого західні колеги з Pratt and Whetney i MTU Aero Engines поки що випробували лише у зменшеному варіанті.
    Дослідження у медичній галузі корисні у невійськових цілях? Тут можна навести купу прикладів у оперативній хірургії, вірусології (поцікатесь, скажімо, розробкою вакцини проти поліеміліту). Сільське господартсво...
    Я згоден з Вами, що товарам народного вжитку приділялось мало уваги, але з категотичним ствержденням "прогрес тільки у галузях, пов`язаних з ОПК", погодитися не можу.
    Не подумайте, я не виправдовую, не захищаю і не намагаюсь обілити СРСР, але як абсолютне зло його сприймати неправильно. Ну це моя особиста думка.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Не Вікіпедія, а радянська історіографія. Вікіпедія її лише цитує
    Ну не суть. Тобто Ви також вважаєте, що бути в курсі цих історичних подій для освіченої людини зовсім не обов'язково?

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    А в производстве был "ад на земле". Из-за отсутствия качественных инструментов производства, сырья и главное - культуры производства, на выходе всегда получалась лажа.
    Вы уже как-то говорили, что на современных производствах в Украине "ад на земле":
    Так как высокотехнологичные современные производства или отсутствуют как класс, или их очень мало...
    зимой температура на пару градусов выше улицы...
    с древними станками, жрущими кучу энергии и с конскими допусками обработки....
    Думаю, информацию про советские производства Вы взяли из того же справочника Фонарева-Потолочникова.
    Электронику просрали - это да, тут не поспоришь.
    P.S.
    конскими допусками обработки....
    Делал как-то ТП на золотник, у которого допуск плоскостности был 0.0003 мм. Допуск выдерживают, агрегат летает
    Пророк

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    Скажімо, досягнення у цивільній авіації використовуються у буденному житті? Якщо згодні, то можете поцікавитися, наприклад, двигуном НК-93, аналог якого західні колеги з Pratt and Whetney i MTU Aero Engines поки що випробували лише у зменшеному варіанті.
    Дослідження у медичній галузі корисні у невійськових цілях? Тут можна навести купу прикладів у оперативній хірургії, вірусології (поцікатесь, скажімо, розробкою вакцини проти поліеміліту). Сільське господартсво...
    Я згоден з Вами, що товарам народного вжитку приділялось мало уваги, але з категотичним ствержденням "прогрес тільки у галузях, пов`язаних з ОПК", погодитися не можу.
    Не подумайте, я не виправдовую, не захищаю і не намагаюсь обілити СРСР, але як абсолютне зло його сприймати неправильно. Ну це моя особиста думка.
    а шо боінг, шо аірбас по більше ніж одному літаку у день відправляють кліентам - шалена кількість робочих місць і податків

дослідження у медицині були, а от тільки здоровья не було і помирали набагато ранійше ніж у західних країнах

ні одягу, ні техніки нормальних не було

можна не продовживати, бо відставання від "тупих піндосів" і інших капіталістів таке велике шо сперичатися сенсу немає
    Пророк

Думаю, информацию про советские производства Вы взяли из того же справочника Фонарева-Потолочникова.
    Электронику просрали - это да, тут не поспоришь.
    P.S.
    Делал как-то ТП на золотник, у которого допуск плоскостности был 0.0003 мм. Допуск выдерживают, агрегат летает
    Я в начале 80-х проходил практику в СКБ, на 20-м. Это который "Комплект" на Браилках. Который сейчас полуразрушенный стоит. Вот в том высоком здании на первом этаже. Люди там работали - я с такими потом нигде больше не сталкивался... увлеченные, любящие свою работу. Спецы! В курилке разговоры не о бабах и вчерашней пьянке были, а о том как он на станке "сотку" поймал и тп. Вот из того, что я понимал - дали мужику чертёж какой-то фигни, в которой изначально, в чертеже, допуск 0.01 указан. Он их целый день клепает, стараясь выдержать этот допуск. Наклепал, скажем так пару тыс. штук. Потом это всё проходило штуки три ОТК. Сидели девки с микрометрами и это всё несколько раз перемеряли. И из этих пару тыс. оставалось пару сотен. И это шло заказчику. Это у них называлось "на космос работать". И вроде это так реально делались у них заказы для космической. И это в СКБ!!! Где лучшие станки, инструмент и спецы были!
    Пророк

Ну не суть.
    Та ні, якраз-таки - суть

Тобто Ви також вважаєте, що бути в курсі цих історичних подій для освіченої людини зовсім не обов'язково?
    Вам справді цікаво знати, як я вважаю? Добре, я висловлю свою думку з цього приводу.

Я вважаю, що освічена людина в Україні повинна знати, що восени 1917-го року у Російській державі відбувся Жовтневий переворот, в результаті якого до влади прийшли більшовики. Але зовсім не вважаю за обов'язкове для тієї ж освіченої людини знати, в який саме день жовтня (чи листопада) відбувся той переворот і чому в цей день в РФ-ії проводять військові паради

А взагалі, суперечку про вади і принади Радянського Союзу я пропоную завершити таким висновком:
    У СРСР було і хороше, і погане. Але поганого було відчутно більше. Тому він врешті-решт і розвалився. Амінь!
    Пророк

Простите за ресурс...

Казаки Петербурга присвоили Трампу почётное звание и пригласили в Россию
    life.ru

Казаки Санкт-Петербурга отправили поздравление в Белый дом и пригласили новоиспечённого президента США Дональда Трампа, чтобы он смог лучше познать загадочную русскую душу.

Кроме Трампа представители городского казачьего сообщества "Ирбис" также ждут в гости остальных членов семьи миллиардера. В частности, семье Трампа предлагают отдохнуть на хуторе атамана городского казачьего общества "Ирбис" Андрея Полякова.
    Пивовар

Кто такой этот "Фонарев-Потолочников" (или "такие") не знаю и даже гуглить не буду. Но я собственными глазами видел, что представляют (или представляли) собой цеха того же автоагрегатного, турбомеха, продмаша, фарфоорового, ткацкой фабрики (хз как она там называлась, последнее название/владелец демитекс)
    Пророк

Кто такой этот "Фонарев-Потолочников"
    Офтоп:
    ---
    Пивовар

infospacer, капец) Пора отдыхать)
    Завсідник

Ihor, так Ви праві. Відставання величезне у багатьох галузях. А за чверть століття роздербанювання, розкрадання і ідиотизму політиків воно збільшилось настільки, що я не впевнений, чи зможемо ми колись досягти рівня західних країн. Та що там західних, нам вже є в чому наздоганяти Китай і Тайвань.
    Але з алсолютним формулюванням "погано все від а до я" я не згоден, вище спробував пояснити, чому.

Ну і не можу не зазначити, що порівняння об'ємів продажу з Boeing і Airbus некоректне. На кількість контрактів впливають окрім суто технічних характеристик безліч інших факторів - економічних, макретингових, політичних. Укріїна випускає випускала цілком конкурентноспроможні із західними аналогами моделі літаків - АН 72, АН74(ТК300), АН148, АН 225 взагалі унікальний, запорізькі двигуни із запасом відповідають, наприклад, перспективним нормам ICAO по екології. А деякі зразки топливно-регулюючої апаратури взагалі перевершують західних конкурентів. Це тільки наприклад, що першим прийшло у голову.
    А ще цікаво, чому катастрофічно відсталі науковці, інженери, медики, програмісти починаючи з 90х років знаходили і знаходять роботу за спеціальністю у США, Канаді, Нмеччині? Як виграють престижні європейські наукові гранти, типу Horizon?
    А ще поцікавтесь, хто є "батьком" американського вертольотобудування.
    Та ну, я не кажу всліляких дурниць на кшталт "ми найрозумніші" або "піндоси тупі", але Ваші ствердження занадто огульні і узагальнюючі.
    Так що всі ці балачки про "не було ніякого розвитку" - дурниці.
+ Ответить в теме
Страница 82 из 189