Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей897Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 42 из 89
Показано с 411 по 420 из 887.
    Пророк

Re: Тем временем на россии

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Донецких сместили, а вот Запад не повёлся. То есть повёлся, но не до конца! Денег просто так уже не дают!
    А яким боком Захід і його гроші - до донецьких?
    То детей побили, то стрелять начали, то диктаторские законы....
    Тобто, Ви вважаєте, що наказ бити студентів 30 листопада віддавали противники тогочасної влади? І "диктаторські закони" теж вони писали і приймали? Хм, мені така думка здається класичним "натягуванням сови на глобус".

Взагалі, Ви не самотній у своєї любові до "теорії заговору". Росіяни он уже третій рік репетують про те, що Майдан був організований "підступним Заходом". У Вас - дещо інший варіант. Але спільне у вас, любителів пошуку "кукловодів", є одне - ви не вірите у можливість саме народного руху. Я ж вважаю, що рух був саме народним під лозунгом: "Дістали!". А різні політичні і біля-політичні сили до цього руху лише примазались і на його гребені ловили свій власний інтерес.

Що ж стосується обвалу гривні - тут, мінімум, чотири об'єктивні фактори:
    1. Застаріла та неефективна економіка.
    2. Несприятливий інвестиційний клімат.
    3. Російська агресія та війна.
    4. Падіння світових цін на сировинні товари (які складають основу українського експорту).

За таких умов треба бути ДУЖЕ компетентним і ДУЖЕ старатися, щоб лишень втримати нацвалюту (та й економіку, взагалі). Тим же росіянам це, до речі, теж не дуже-то вдається, і це за куди більш сприятливих умов.

На жаль, масовими заворушеннями можна лише руйнувати. А от з будівництвом (і будівниками) поки що виходить швах. Але що толку знову і знову про це нити?

Помните когда в Полтаве Белый дом захватывали?
    Звичайно, пам'ятаю - я там тоді був. І ніяких "балаклав с западноукраинским акцентом" не бачив. Були хлопці під червоно-чорними і прапорами УНА-УНСО, але без балаклав і, здається, місцеві.

bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Були хлопці під червоно-чорними і прапорами УНА-УНСО, але без балаклав і, здається, місцеві.
    Я знаю, що були приїжджі, дехто з полтавчан, що жили й "майданили" у Києві приїхали підтримати майданний рух на малу батьківщину... що не було серед них людей з інших областей, я стверджувати не буду. І кількість цих приїжджих була не така вже прям аж велика, автобусів за рогом я щось не бачив... підозрюю, що вони взагалі добиралися хто як міг, на поїздах/маршрутках... знову ж таки стверджувати точно не буду.
    Пророк

А яким боком Захід і його гроші - до донецьких?
    До донецких никаким боком. Сместить тогдашних донецких и хапнуть теоретические западные деньги хотели те, кто сейчас у власти.
    ви не вірите у можливість саме народного руху. Я ж вважаю, що рух був саме народним під лозунгом: "Дістали!"
    Ну, если народ там был действительно не куклами, то почему они за такое время не смогли самоорганизоваться, выдвинуть своих лидеров и тд? Ведь там были и академики и учителя и медики и...и...и...
    Неужели из такого количества не нашлось достойных и на Президента и в Раду?
    Пророк

Сместить тогдашних донецких
    "Сместить тогдашних донецких" хотіли, власне, майже усі учасники Майдану. І що у цьому поганого?

Неужели из такого количества не нашлось достойных и на Президента и в Раду?
    Як бачите - не знайшлось. Щоб тебе вибрали - у демократичному суспільстві недостатньо бути достойним, треба ще й мати агітаційний ресурс. А це дуже не дешеве задоволення, навіть на міському рівні.
    Крім того, політика - брудна справа, навіть у найпрогресивніших країнах. Чому Ви вважаєте, що успішні і порядні "академики и учителя и медики" будуть бажати лізти у цю брудну, невдячну (для чесних), а інколи і відверто небезпечну справу?
    "Не каждый может взять власть в свои руки - некоторые брезгуют"©
    Пророк

Звичайно, пам'ятаю - я там тоді був. І ніяких "балаклав с западноукраинским акцентом" не бачив. Були хлопці під червоно-чорними і прапорами УНА-УНСО, але без балаклав і, здається, місцеві.
    В балаклавах там даже малолетки бегали. :)) Ещё недели две после этих событий или даже больше!

Чому Ви вважаєте, що успішні і порядні "академики и учителя и медики" будуть бажати лізти у цю брудну, невдячну (для чесних), а інколи і відверто небезпечну справу?
    То есть типично украинское "хай хтось зробыть!"? Так вот и результаты! Все 25 лет скоро!
    Пророк

В балаклавах там даже малолетки бегали. :)) Ещё недели две после этих событий или даже больше!
    Там і фанати футбольні бігали, з шарфами на обличчі, і, взагалі, зовсім юних осіб було немало.
    Але, Ви ж не їх мали на увазі, а "організовані групи приїжджих бойовиків", нє?

То есть типично украинское "хай хтось зробыть!"?
    А чому, власне, "академіки, вчителі, медики" повинні займатись політикою, а не своєю справою?
    Робити є кому. Нема кому цю роботу організувати та профінансувати.
    Пророк

Нема політичної волі.
    Офіційні лідери Майдану не вийшли з натовпу, так би мовити, а були керівниками трьох великих парламентських опозиційних фракцій.
    Це Порошенко виліз, як Пилип з конопель, на прохання Фірташа. а населення за нього проголосувало. все населення, а не лише ті, хто був на Майдані.
    Пророк

Як бачите - не знайшлось. Щоб тебе вибрали - у демократичному суспільстві недостатньо бути достойним
    Да. И ещё нужно что бы на сцену пустили. На Майдане на сцену мог подняться ЛЮБОЙ и выступить? Или только избранные?
    Пророк

Barыga, якщо ви будете вивчати історію по телеіізору і по газетах, написаних через 2 роки після подій зацікавленими особами, то так і не дізнаєтесь.
    Наступного разу стійте ближче до сцени, і у вас теж буде шанс.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Це Порошенко виліз, як Пилип з конопель, на прохання Фірташа. а населення за нього проголосувало. все населення, а не лише ті, хто був на Майдані.
    Порошенко вылез на майдане на трактор! И буквально на следующий день на форуме УП был вброс, что порошенко как следующий президент, самый нормальный! Устроит всех. И правых и левых. Компромисный вариант и тд. Хотя до этого о Порошенко президенте вроде нигде не упоминалось. По крайней мере я не читал и не слышал!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Barыga, якщо ви будете вивчати історію по телеіізору і по газетах, написаних через 2 роки після подій зацікавленими особами, то так і не дізнаєтесь.
    Наступного разу стійте ближче до сцени, і у вас теж буде шанс.
    Я десять лет назад на полтавском майдане был. За Ющенко который. Человек 50 в оранжевом и с флагами возле сцены мычали "Ющенко, Ющенко!..." Именно мычали! А вокруг массовка человек 500. Вроде меня. Причём мычали так ненатурально -наигранно. Хоть бы потренировались! Больше я туда не ходил. Результаты того майдана мы уже знаем.
+ Ответить в теме
Страница 42 из 89