Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2106Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 134 из 217
Показано с 1,331 по 1,340 из 2167.
    Філософф

Re: Тем временем на россии

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Я вот не уверен, что наши себя так же поведут. У нас большинство живут так, будто вокруг них никого нет. Моя хата скраю! Я выбрался, а то не мои проблемы! Чого я туди полізу, може щє шарахне, а в мене діти! ну і тд.
    https://youtu.be/hxR2_O1npII

штатний скептик

Barыga, и "там" и "тут" (и за поребриком, и перед) - люди. Всякие люди. И повели бы себя так, как повели бы в соответствии со своими понятиями. Недавно пробегало тут видео о сбитом на переходе пешеходе, которому никто не помог. Разумеете?)) В пределах одних и тех же границ - просто разные в данном месте в данное время оказались люди. Плюс стадный инстинкт, от которого никуда не деться. Один кинулся на помощь, второй-третий подключился - у остальных включилось "раз все - то и я")) Здесь было бы так же.
    Пророк

Ответ Сообщение от MAD_MAX Посмотреть сообщение
    https://youtu.be/hxR2_O1npII
    Есть личный опыт. Два раза по скорой попадал во вторую... было реально плохо. Первый раз "знающие" объявили наркоманом, второй раз алкашом. Хотя по виду вроде ни на того ни на того не похож! :))) Во втором случае даже пришлось спорить с врачом! " У меня 35 лет стажа! Я же вижу!!!!" Так, что видео не канает! :))
    Філософф

Тем временем на россии

Епрст. Опіт, его не пропьешь))). А мне когда хреново стало ( апендицит схватил шо ппц) так и на лавочку положили и скорую візвали и сидели рядом ждали ее и помогали меня на носилках в машину грузить.

PS. Отвлеклись. Тема про кацапов
    Пророк

Я вот смотрел на видео после взрыва.... Если честно - было безразлично! Не радовался и не сочувствовал. А было интересно другое. Вот если бы у нас где то так шарахнуло, как бы люди себя повели? Там помогали-вытаскивали раненых. У тех, кто сам выходил, подходили спрашивали не нужна ли помощь. Спрашивали те, кто просто находился в это время в метро.
    Если забыть за майдан.... спорная вещь... Я вот не уверен, что наши себя так же поведут. Те, обычные, которые везде. У нас большинство живут так, будто вокруг них никого нет. Моя хата с краю! Я выбрался, а то не мои проблемы! Чого я туди полізу, може щє шарахне, а в мене діти! ну і тд.
    А варто вам було б побувати коло майдану в 2014 році, побачити поранених і реакцію людей. вам стало б зрозуміліше... але не бажаю нам таких потрясінь. у нас суспільство (а не держава) винесло на собі і перші місяці війни, і мобілізацію, і волонтерство. це не узгоджується з позицією "моя хата скраю".

а відео про збиту на переході людину було саме російське.

Любаша, є така річ, як перехід кількості в якість. Є і в Донбасі, і в Криму гідні люди - багато хто загинув, захищаючи Украну. На жаль, не вистачило критичної маси, та ще й в умовах, коли держава бездіяла. Є і в Росії адевкатні, навіть не тому, що підтримують Україну, а тому, що не хочуть миритися з нравами свого гадюшника. Але кількість їхня така, що вони практично не впливають на суспільство і в тому суспільстві самі є чужими. А від імені народу говорить держава - і це зрештою справедливо. Тому населення в цілому відповідальне за свій уряд. В Німеччині 1933-1945 теж так було, тут нічого не зробиш.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а відео про збиту на переході людину було саме російське
    я саме про це.
    Розумієте, мені не те, щоб пофігу, які "вони", і навіть справа не в тому, що я не беруся більш-менш точно оцінювати, наскільки кількість перешла в якість. Якщо я навіть і зроблю якісь висновки, то лишу їх при собі)) Я, мягко кажучи, нєхіло засмучена тим, що ми перетворюємся на дописувачів ватних новинних сайтів і прочіх гадючників. Правда ж, вам попадалися радісні возгласи по поводу збитого Іл-а, по поводу збитого Боінга - якими вам вважалися їх автори? Дебілами, мягко кажучи, да? Так от. Коли люди радіють з чужого лиха, потому шо "вони ж дебіли і вони ж раділи", вони, на мою думку, тупо опускаються до рівня тих, кого так ненавидять. Наближуються. Шоб "вровєнь". Подітожу. Важно, які ми. Ми принижуємо себе. Я всьо сказав.
    les
    Філософф

Я вот смотрел на видео после взрыва.... Если честно - было безразлично! Не радовался и не сочувствовал. А было интересно другое. Вот если бы у нас где то так шарахнуло, как бы люди себя повели? Там помогали-вытаскивали раненых. У тех, кто сам выходил, подходили спрашивали не нужна ли помощь. Спрашивали те, кто просто находился в это время в метро.
    Если забыть за майдан.... спорная вещь... Я вот не уверен, что наши себя так же поведут. Те, обычные, которые везде. У нас большинство живут так, будто вокруг них никого нет. Моя хата с краю! Я выбрался, а то не мои проблемы! Чого я туди полізу, може щє шарахне, а в мене діти! ну і тд.
    Ну, може, не зовсім про те, але все ж......
    Я читав у якогось блогера російського, який з деяким острахом відвідав Київ вже після Майдану та початку російської агресії.
    Його одним з найяскравіших вражень і здивувань було, як поводяться кияни при вході у метро. Вони притримують вхідні двері, шоби ті за інерцією та одночасно від великого протягу не вдарили йдучу позаду людину.
    Як багаторічний вже киянин стверджую, шо так воно і є. Настільки рідко буває, шо хтось відпускає двері і вони б'ють наступника.
    Для чого я про це пишу? Це не просто культура. Це масовий прояв турботи про ближнього. Тому я не думаю, що в нас люди байдужіші за росіян.
    Он протести у Росії з автозаками. Набагато більше стало людей, які б вийшли заступитися за побитих?
    А скільки вийшло на Майдан за побитих студентів?
    Тому не треба писати "если забыть про майдан". Не треба про нього забувати. Саме з-за того, що вийшли люди за людей.
    Чи були б у нас люди, які б тікали і не допомогали? Ясне море! І це теж норма. Бо якшо ти не на війні і не готовий до вибуху поряд з тобою, то самозбереження ніхто не відміняв. Можна і обісцятися і обісратися, і головою двинутися. Але впевнений, що знайшлися б небайдужі, хто б почав допомогати.

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    я саме про це.
    Розумієте, мені не те, щоб пофігу, які "вони", і навіть справа не в тому, що я не беруся більш-менш точно оцінювати, наскільки кількість перешла в якість. Якщо я навіть і зроблю якісь висновки, то лишу їх при собі)) Я, мягко кажучи, нєхіло засмучена тим, що ми перетворюємся на дописувачів ватних новинних сайтів і прочіх гадючників. Правда ж, вам попадалися радісні возгласи по поводу збитого Іл-а, по поводу збитого Боінга - якими вам вважалися їх автори? Дебілами, мягко кажучи, да? Так от. Коли люди радіють з чужого лиха, потому шо "вони ж дебіли і вони ж раділи", вони, на мою думку, тупо опускаються до рівня тих, кого так ненавидять. Наближуються. Шоб "вровєнь". Подітожу. Важно, які ми. Ми принижуємо себе. Я всьо сказав.
    Не погоджуюся! Категорично!
    Коли я взнав, що Крим анексований, що на Донбасі діють озброєні російські громадяни, що з території Росії Градами було вбито сотні українських військових та силовиків, що на територію України увійшли російські війська, які знищили ще тисячі українських військових та силовиків, знущалися з проукраїнського мирного населення, і все це робилося з гучного схвалення більшості російських громадян, я не ставився і не ставлюся й досі до цих росіян, як до дебилів (як до дебилів я ставлюся до сепарів, тобто громадян України). До таких росіян я ставлюся, як до ВОРОГІВ!!!!!!!!!!!!!!!
    І я жодного разу не використав назву АТО. Бо це не АТО, а війна. ШО НЕ ЯСНО?! Не може бути співчуття до ворога, доки війна не закінчилася НАШОЮ ПЕРЕМОГОЮ!!!! Ворогу можна поспівчувати лише переможеному, коли він слабкий і вже не становить загрози. До того моменту співчуття ворогу - ЗРАДА!
    Ще раз кажу - я не радію тим смертям у Петербурзі. Як мабуть не дуже радіють наші вояки, коли вбивають окупантів. Але жодного співчуття!
    штатний скептик

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Не погоджуюся! Категорично!
    З чим ви не погоджуєтеся? Я десь кажу про співчуття? Ви навіть уявлення не маєте, як саме я відношусь до чієї події, але "не погоджуюсь". Якшо вам цікаво - то хтось постійно народжується і вмирає, завтра, може, на мене з сусіднього даху пригне кірпіч, я була б рада, якщо незнайомі мені люди обійшлися б без фальшивого співчуття і ойкання. Така жизнь...

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Ще раз кажу - я не радію тим смертям у Петербурзі. Як мабуть не дуже радіють наші вояки, коли вбивають окупантів. Але жодного співчуття!
    А я вам про що!!! От коли ви станете радіти чужим смертям - я засумніваюсь, чи мислі у вас в голові, чи місцевий замінник "кісєля на ватє". Надіюсь, ви мене хоть тепер зрозуміли?
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    З чим ви не погоджуєтеся? Я десь кажу про співчуття? Ви навіть уявлення не маєте, як саме я відношусь до чієї події, але "не погоджуюсь". Якшо вам цікаво - то хтось постійно народжується і вмирає, завтра, може, на мене з сусіднього даху пригне кірпіч, я була б рада, якщо незнайомі мені люди обійшлися б без фальшивого співчуття і ойкання. Така жизнь...
    А я вам про що!!! От коли ви станете радіти чужим смертям - я засумніваюсь, чи мислі у вас в голові, чи місцевий замінник "кісєля на ватє". Надіюсь, ви мене хоть тепер зрозуміли?
    Спробую пояснити........
    Ви самі, коли пишете про наших, які тим москальським смертям радіють, визнаєте, шо ті наші москалів ненавидять. Так? : "Коли люди радіють з чужого лиха, потому шо "вони ж дебіли і вони ж раділи", вони, на мою думку, тупо опускаються до рівня тих, кого так ненавидять". Ну і начебто та ненависть вас не дивує?.... Можу зробити висновок, шо саме вам та ненависть принаймні зрозуміла? Хоч ви мабуть не підтримуєте....
    Якшо ви визнаєте, що люди ненавидять росіян і вам зрозуміла та ненависть, то нелогічно відмовляти людям, які переживають настільки сильні негативні почуття, у праві на зловтішання, коли об'єкт тієї ненависті страждає. Нє? Зловтішання - то емоція, яка дозволяє людині надати вихід ненависті. По-перше, ненависті стане менше. По-друге, знайшовши вихід, вона не перетвориться на хвороби для тих, хто ту ненависть у собі тримає.
    бог

+ Ответить в теме
Страница 134 из 217