Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2001Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 131 из 208
Показано с 1,301 по 1,310 из 2073.
    Гуру

Re: Тем временем на россии

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Це ви перекручуєте. "відношення до влади, українців, алкоголю..." Я там жив 20 років. Відношення до влади - все воруют, сволочи, голосуем за путина (зюганова, жириновского). відношення до українців (грузин) - ми вас любим, несем вам культуру, а вы неблагодарные, ах вы не хотите с нами жить - так не достанься же ты никому, противная! відношення до алкоголю - споживання чистого спирту під 14 літрів на рік (в інших алкогольниз країнах типу України, Польщі, Німеччини - 7), не закусывать, а то градус падает, пить средство для чистки ванн или клей БФ, потом бить друг другу морды, потом плакать, обниматься, просить прощения и так до бесконечности.
    Чесно кажучи, я спілкуюсь з категоріями росіян, які можуть собі дозволити якісний алкоголь за 200+ євро, який вживають 3-4 рази на рік. То може у них і погляди дещо відрізняються від любителів "Бояришника", на яких Ви зараз посилаєтесь.

Мэрия Тель-Авива высветила своё здание в цвета российского флага.
    В знак солидарности с Питером. Без всяких дополнительных оговорок.
    При том, что РФ как государство поддерживает отношения с той же Хезболлой, которую они официально считают террористической организацией.

P.S. Як же Ви з такими поглядами 20 років витерпіли у тюрмі народів? Чи це як "пью, но с отвращєнієм"?

Пророк

да, доводилось "пить с отвращением", але я після того не ліз битися і тому був не до кінця "своїм". хоча випивав пляшку горілки, зараз з жахом згадую.
    але тоді не було війни. очі почали відкриватися під час карабахського конфлікту, домінуючою думкою серед кацапів було "закатать в асфальт и тех, и других".
    під час першої чеченської війни вони жадали килимових бомбардувань.
    коли Україні стала незалежною, то вони сичали "на коленях приползете", і досі на це таємно сподіваються".
    культура іншого народу для них не існує, інші погляди на світ не існують. де кацап, там росія, там треба піть вотку і братацца, а кто не хоче братацца, тому нада вломить. це було прекрасно видно на турецьких і єгипетських курортах.
    державна політика зводилась до того, щоб нагадити сусідам, це було офіційно (такі директиви надходили по лінії МЗС).
    тому я плюнув і звалив при першій можливості, і ні разу не шкодую.

ви почитали про перемовини з Тампом і про висновок?
    ви десь бачили вимоги "терористів"?
    отож.
    Гуру

ви почитали про перемовини з Тампом і про висновок?
    ви десь бачили вимоги "терористів"?
    отож.
    Я теорій щодо організаторів вибухів жодних не висував і взагалі на цю тему не дискутував. Єдина моя теза: "радіти чужому горю - це скотство якесь". Всі ці доводи, що "вони ж голосували за Путіна" - маячня, бо наразі невідомо навіть хто там загинув.
    Тож мені всі ці "чудова новина" нагадують про "мочить укропов" - таке ж гівно, як і упороті росіяни, тільки українське.

http://78.mchs.gov.ru/pressroom/news/item/5068435/
    Пророк

ну ясно. вибіркова людяність.
    ви тут на 5 сторінках писали, які росіяни кльові. але не бачите 1) зв'язку між населенням Росії і її режимом, 2) зв'язку між режимом Росії і війнами з сусідами, 3) закономірності того, що бумеранг повертається, і тоді починаються волання "а нас за что?".
    Гуру

ну ясно. вибіркова людяність.
    В чому вибірковість? Я десь писав, що теракт в Петербурзі - погано, а, скажімо, у Парижі - добре?! Чи з якої стелі ви взяли вибірковість?
    Філософф

В Астрахани застрелили двоих полицейских, оформлявших ДТП
    04.04.2017 09:36

Неизвестные расстреляли двух полицейских в Астрахани, которые приехали на оформление ДТП

Об этом сообщили РИА Новости в УМВД по региону.

"Сотрудники полиции приехали на оформление ДТП. Во время оформления их расстреляли, предположительно, из огнестрельного оружия, двое сотрудников полиции скончались", — пояснили в УМВД по области.

Сообщается, что в розыск объявлена "Газель", где могут находиться четверо подозреваемых. Убитые сотрудники полиции имели звания лейтенант и старший лейтенант. У одного из них остались двое детей.
    Пророк

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    В чому вибірковість? Я десь писав, що теракт в Петербурзі - погано, а, скажімо, у Парижі - добре?! Чи з якої стелі ви взяли вибірковість?
    с тої плять що ви тут другий день розмазуєте соплі, які москалі кльові, а ми всі падонкі бо не жаліємо їх, але місяцями мовчали, наприклад, в гілці про Сирію, коли там літачки таких кльових москалів перетворюють на порох лікарні і житлові будинки. так нарешті зрозуміло?
    Пророк

Мэрия Тель-Авива высветила своё здание в цвета российского флага.
    В знак солидарности с Питером. Без всяких дополнительных оговорок.
    Michael, не думаю что тель-авивская мэрия продела такое же в случае наличия будь-то т.н. гибридной либо не гибридной войны с Московией и при наличии 10.000 убитых и 20.000 раненых жителей Израиля этой же самой Московией и ее марионетками. Риторика Израиля была бы совсем другой. Задумайтесь над этим фактом.
    Гуру

с тої плять що ви тут другий день розмазуєте соплі, які москалі кльові, а ми всі падонкі бо не жаліємо їх, але місяцями мовчали, наприклад, в гілці про Сирію, коли там літачки таких кльових москалів перетворюють на порох лікарні і житлові будинки. так нарешті зрозуміло?
    Я такого не казав, не вигадуйте.
    радіти чужому горю - це скотство якесь
    Тобто нормально або промовчати, або поспівчувати. Я десь в гілці про Сирію писав, як кльово влаштовувати бомбардування? Вгамуйте вже Вашу фантазію.
    Пророк

Я такого не казав, не вигадуйте. Я десь в гілці про Сирію писав, як кльово влаштовувати бомбардування? Вгамуйте вже Вашу фантазію.
    так і я кажу - мовчали собі, вам було насрать. а за москалів вам обідно понімаєш, і ви вирішили повчити інших моралі, тіпа "возлюби ближнего своего", "мышебратья". Між тим сирійці на Україну не нападали, а москалі - аж бігом. Як країна, як нація.
    Тобто нормально або промовчати, або поспівчувати. .
    ну трохи аналізу теж не завадить, бо інакше за вас це зробить Путін і Кісільов.
+ Ответить в теме
Страница 131 из 208