Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1792Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 130 из 189
Показано с 1,291 по 1,300 из 1885.
    Пророк

Re: Тем временем на россии

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    Це гарна новина?
    Нет, это плохая новость...

Пророк

Пророк

Я б, може, і прислухався до думки Майкла, але мені не дає спокою його дивна вибірковість. Рускіє кожного божого дня вбивають українців (сьогодні теж), з неймовірною насолодою вбивають сирійців, буквально руйнують до підвалів лікарні і житлові квартали - і я не пригадаю обурення Майкла з цього приводу. Мабуть, українці з сирійцями не кошерні, і сумувати треба лише за москалями (де з 10 загиблих 8 підтримуєть свого фюрера і його війну проти всього світу). Тому я бачу в цьому не людяність, а прихильність до Московії.

Це не теракт: у теракта є організатори, які беруть на себе відповідальність і заявляють вимоги. Це або акт відчаю, або повторення вибухів житлових будинків у Москві. Завтра ьуде "Давайте вместе бороться с терроризмом".
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    де з 10 загиблих 8 підтримуєть свого фюрера і його війну проти всього світу
    Не 8, а 8,6!
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Горжусь нашим СБУ !!!!
    До речі СБУ - це контррозвідка. Тож грамотно треба валить хоча б на ГУР або СЗР )
    Або на Моссад. Ми ж жидо-бандерівці )))
    Завсідник

Victorious, Я дещо емоційно висловився з цього приводу, бо мене обурили декілька постів з явними ознаками зловтішання з цього приводу. В принципі, я вважаю цілком адекватною думку Merry Corpse: можна вважати співчуття не доречним, але і не радіти загибелі людей. Якби хтось з таким самим зловтішанням писав про загибель будь-кого ще (як, наприклад, Жириновський у відео вище) моя реакція була б аналогічною. Так що не треба перекручувати.
    P.S.
    Тому я бачу в цьому не людяність, а прихильність до Московії.
    А я і не приховую, що гарно відношусь до росіян, котрих багато серед моїх родичів, друзів і колег по роботоі - цілком адекватні, достойні люди, до речі їх відношення до влади, українців, алкоголю і т.п. в реальності геть не таке, як у Вашій уяві.
    Пророк

Я зрозумів. В реальності вони кльові чуваки. А в моїй уяві вони розв'язали війну в Україні (Грузії, Сирії, Молдові, Чечні). Жириновського уявив Барига, в реальності він не такий, правда? він не радіє терактам у Європі, і виборці його теж.

Слабким місцем руського народу є нерозуміння причинно-наслідкових зв'язків. Наприклад, нерозуміння зв'язку між голосуванням за Путіна, Жириновського, Зюганова (практично все населення Росії) - і політикою, яку проводить держава. Жоден кацап, якого я зустрічав, не вважає себе відповідальним за політику своєї країни.

Або нерозуміння того, що якщо ти починаєш терор і війну, то вони рано чи пізно прийдуть у твій дім. Тепер ви навіть не знаєте, звідки прилетить - від чеченів, грузинів, арабів, турків, татар, українців? Всі вороги. Вам же писали:
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    "Кто виноват? Пиндосы? Хохлы? Чечены? Даги? ИГИЛ? Пятая колонна? Гебня? Как хуево, когда страну окружили враги, да и внутри одни пидарасы.
    Постарайтесь не быть Россией."©
    ну а у вас виходить, що це все - наша уява, а в реальності живете один ви.

А тепер дивимось, кому це вигідно.
    Трамп позвонил Путину и выразил соболезнования
    Президент США Дональд Трамп позвонил президенту России Владимиру Путину, чтобы выразить соболезнования в связи со взрывом в Санкт-Петербурге. Об этом, как передает ТАСС, сообщил пресс-секретарь российского лидера Дмитрий Песков.

«В телефонном разговоре с Владимиром Путиным Дональд Трамп выразил глубокие соболезнования родным и близким погибших в результате варварского теракта, совершенного в петербургском метро, и просил передать слова поддержки российскому народу», — сказал Песков.

Путин поблагодарил своего американского коллегу за проявленную солидарность. По его словам, президенты отметили, что «терроризм — это зло, с которым нужно бороться сообща». Путин и Трамп «условились продолжать контакты», добавил он.
    що і треба було довести:
    Завтра ьуде "Давайте вместе бороться с терроризмом".
    і ще така деталь, на яку я звернув увагу вчора:
    Завсідник

Victorious, Якщо слідувати Вашій логіці, то якщо українці проголосували за Порошенка, а до того за Януковича, то значить кожного можно звинуватити у скрутній економічній ситуації в країні.
    І от, скажімо, Ви за Порошенка не голосували - і що змінилося? Так само і з голосуванням за Путіна...

ну а у вас виходить, що це все - наша уява
    Ненависть до хохлів-жидобандерівців, тотальний алкоголізм, фапання на портрет Путіна в більності росіян - так, існують лише у Вашій уяві. Я писав вище саме проце, Вам не набридло перекручувати сказане?
    Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    до речі їх відношення до влади, українців, алкоголю і т.п. в реальності геть не таке, як у Вашій уяві.
    Пророк

Michael, ну може на звинвачувати, але відповідальність за вибір лежить на виборцях, це ж очевидно. це не моя логіка, це світова логіка політичного процесу. вона тільки на Росію не поширюється.

За Януковича проголосував 51%, за Порошенка - 54%, і то він не відповідає за економіку, згідно Конституції (в реальності - відповідає через узурпацію влади).
    В Росії за війну голосували всі поголовно. Раділи бомбардуванням Грузії і стратам у Чечні. А тепер питаються - "А нас за що"?

Хай населення вчиться, якщо ума нєт. Японія вчилась через атомні бомбардування.

Це ви перекручуєте. "відношення до влади, українців, алкоголю..." Я там жив 20 років. Відношення до влади - все воруют, сволочи, голосуем за путина (зюганова, жириновского). відношення до українців (грузин) - ми вас любим, несем вам культуру, а вы неблагодарные, ах вы не хотите с нами жить - так не достанься же ты никому, противная! відношення до алкоголю - споживання чистого спирту під 14 літрів на рік (в інших алкогольниз країнах типу України, Польщі, Німеччини - 7), не закусывать, а то градус падает, пить средство для чистки ванн или клей БФ, потом бить друг другу морды, потом плакать, обниматься, просить прощения и так до бесконечности.

Ну ви можете, звичайно, вважати, що це моя уява. а в реальності все навпаки. не п'ють, не люблять путіна, не хочуть воювати. А сирію бомблять агенти Держдепа. Так раніше і було: міністр оборони Росії Грачов робив крглі очі і казав, що Чечню бомбардували невідомі літаки. А раніше так само - про Сухумі, поки грузини на збили Су-25 і не виловили в морі труп кацапа з документами.
    Все побудовано на брехні й терорі, все, і любов їхня брехлива.
    Пророк

https://www.facebook.com/currenttime...4323436449355/
+ Ответить в теме
Страница 130 из 189