Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2001Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 127 из 208
Показано с 1,261 по 1,270 из 2072.
    les
    Філософф

Re: Тем временем на россии

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    Ви, власне, про що?
    Здається, шо ви заблукали у просторі.
    Не думали, шо поза межами України, наприклад у Росії, вам було б комфортніше?
    В нас дійсно вільна країна і я далекий від того, шоби намагатися вас і таких, як ви, виганяти.
    Але. От є в мене друг, теж громадянин України, якому Росія ближче, ніж Україна. І все там краще. І люди кращі.
    А ту все не те, особливо після Майдану. І я бачу, шо людина реально мучиться. Мені її шкода.
    А рішення дуже просте : продати тут майно, бо є, шо продавати, купити там, ну може не в Москві чи Пітері, але на Калугу чи Твєрь вистачило б. І родичі там є, а тут нема.
    Єдине, шо друзі всі тут. Але всі друзі патріоти України, і тут жодної ментальної підтримки.

Просто, якшо вам шкода москальні, то може ви теж мучитеся?

المزيد من النفط

Боюсь, у Вас недостатньо повноважень. Наказ про вихід з громадянства підписує особисто Президент України.
    Я дам йому хабар - він не відмовиться.

рішення дуже просте : продати тут майно, бо є, шо продавати, купити там, ну може не в Москві чи Пітері,

Краще в Пітері, біля станції метро "Сенная площадь". Там зараз дуже квартири подешевшали...

------------------

Если сейчас ІSIS не возьмёт ответственность на себя, то значит это пуйло с ФСБ замутили.

Даже на КавказЦентре молчат !!!!!
    Філософф

Так хуйло и есть игил.
    Гуру

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Просто, якшо вам шкода москальні, то може ви теж мучитеся?
    У мене все добре, дякую за турботу.
    Навіть на прикладі даної гілки форуму в Україні вистачає адекватних людей. Серед моїх друзів, колег та близького оточення більшість погодиться з тезою, що загибель людини, не важливо - на Донбасі, в Криму, Петербурзі чи, наприклад, в Сомалі, - це трагедія, і виказати співчуття родичам заглиблих - нормальна адекватана реакція. На цьому, якщко Ваша ласка, діалог з Вами хочу завершити.

Мої співчуття родинам загиблих.
    المزيد من النفط

Michael, ви про Сірію забули !

Русские разбомбили больницу в Маарат Нумане и применили химоружие в Урум аль-Кубра

Сирийские дети получили ожоги от химического оружия, примененного русскими в ходе бомбежки Урум аль-Кубра в провинции Алеппо

http://www.kavkazcenter.com/russ/con...deo-foto.shtml
    штатний скептик

Люди, ви ж люди, правда? Щас пару останніх сторінок нагадує відображення (дзеркальне) "хохлосрачів" на ЯП'і або у вати в "одноглазніках".
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Люди, ви ж люди, правда? Щас пару останніх сторінок нагадує відображення (дзеркальне) "хохлосрачів" на ЯП'і або у вати в "одноглазніках".
    Рашисти позбавили нас всього людського ! Ми не маємо до них жалю.
    les
    Філософф

У мене все добре, дякую за турботу.
    Навіть на прикладі даної гілки форуму в Україні вистачає адекватних людей. Серед моїх друзів, колег та близького оточення більшість погодиться з тезою, що загибель людини, не важливо - на Донбасі, в Криму, Петербурзі чи, наприклад, в Сомалі, - це трагедія, і виказати співчуття родичам заглиблих - нормальна адекватана реакція. На цьому, якщко Ваша ласка, діалог з Вами хочу завершити.
    Та мені не шкода турботи для громадянина України.
    У нас вільна країна, як ви самі сказали, тому прошу, завершуйте діалог. Але, у вільній країні та на вільному форумі, якшо ваша ласка, я продовжуватиму коментувати вас і сперечатися з вашими промоскальськими дописами.
    Ага! Ото я уявляю : вбили москалі нашого на Донбасі та висловлюють співчуття його родичам! Або навпаки : наші завалили окупанта і одразу ж співчувати.
    Я не заперечую, що будь-яка смерть у філософському розумінні - трагедія. Але просто трагедії не буває. Вона трагедія обов'язково для когось.
    Теракт у Росії для мене не трагедія. Не привід для радості, але і не трагедія.
    А от бомбування Алеппо - дуже велика трагедія.
    штатний скептик

Karen, дозволю собі нагадати, що в один і той же день "українці" в Данецкє волали "Путін, ввєді вайска", а в Москві росіяни йшли з гаслами, щоб Путін прибрав руки від Украіни. Великий мітинг, більше десятка тисяч. Єсть смисл ділить людей на людей і нелюдей. Хто такі рашисти?
    Філософф

Люба, ті про 1 % прочитала?
+ Ответить в теме
Страница 127 из 208