Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей799Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 68 из 69
Показано с 671 по 680 из 681.
    Пророк

Re: Солдаты Путина в Сирии

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Вони прекрасно живуть, від Оману до Марокко.
    В Лівані живе мільйон арабів-християн, в Ізраїлі 160 тис. арабів-друзів, служать в ізраїльській армії.
    не буду я доводити очевидне, це легко перевірити.
    Але бачити на цьому відео винним араба - це лише в кацапській голові можливо, я перепрошую.

Коротше, закинув я це відео кому міг. будемо робити міжнародний скандал, а з путінської зграї - військових злочинців.
    Араби без європейців це тупі дикуни на верблюдах, і це видно по рівню життя у тих арабських країнах де багато населення і не було багато нафти і газу

Без американців і європейців не було б ні казкових єміратів, ні Катару ні багатої СА

Пророк

Марокко, Ліван, Туніс не підтверджують цю тезу. Скрізь рівень життя помітно вищий за український.

взагалі-то я не про це. москалі чинять військові злочини і мають бути покарані, от у чому річ.
    Пророк

Марокко, Ліван, Туніс не підтверджують цю тезу. Скрізь рівень життя помітно вищий за український.
    Україна явно не підходить під еталон для вимірювання рівня життя
    Пророк

взагалі-то я не про це. москалі чинять військові злочини і мають бути покарані, от у чому річ.
    З тим що москалів треба знищити я ніколи і ні де не сперечався, тільки за
    Пророк

Ответ Сообщение от katrine Посмотреть сообщение
    и еще арабов
    Так, а негри повинні працювати, на білих, на плантаціях у кайданах
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Так а що Мосійчук не так сказав ????? Усе щира правда ! Я теж за вільну Ічкерію без хутіна та кадиркіна.
    я не сомневался ,что мосийчук,поддерживаюший в Раде исламистов-ослоёбов из ИСИС,вызовет ваше одобрение.Европейскими ценостями аж за версту несёт:)

МедведьЗлой, Ви - ну просто Лавров: сирійці самі себе потруїли газами і т.п.
    Можна поцікавитись, що підігріває в Вас таку щиру, я би сказав - холуйську любов до кацапів? вам подобається, що вони окупували шмат української території і вбили кілька тисяч українців? кажіть, не соромтесь.
    вам Лавров в горячих фантазиях снится возможно?на фига в каждую тему тащить его или его начальника?
    не надо мои слова перекручивать
    видео Мосийчука,поддерживающего исламистов из ИСИС , переслали "куда надо" ?
    п.с. а по теме Сирии скажу:чем больше этих исламистов- ослоёбов(местных арабских,чеченско-дагестанских,саудовских,британских) там замочит Путин,Трамп,Иран,Хезболла,Эрдоган и иже с ними,тем безопаснее будет на улицах европейских стран.Тем безопаснее будет моя жизнь и жизнь моей семьи
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    я не сомневался ,что мосийчук,поддерживаюший в Раде исламистов-ослоёбов из ИСИС,вызовет ваше одобрение.Европейскими ценостями аж за версту несёт:)

вам Лавров в горячих фантазиях снится возможно?на фига в каждую тему тащить его или его начальника?
    не надо мои слова перекручивать
    видео Мосийчука,поддерживающего исламистов из ИСИС , переслали "куда надо" ?
    п.с. а по теме Сирии скажу:чем больше этих исламистов- ослоёбов(местных арабских,чеченско-дагестанских,саудовских,британских) там замочит Путин,Трамп,Иран,Хезболла,Эрдоган и иже с ними,тем безопаснее будет на улицах европейских стран.Тем безопаснее будет моя жизнь и жизнь моей семьи
    Не будет безопаснее. А скорей наоборот. Кстати, в Украине мусульмане терактов не устраивают !!!!!!! Не задумывались, почему ?
    Пророк

+100500!!!!!!!
    бог

чем больше этих исламистов- ослоёбов(местных арабских,чеченско-дагестанских,саудовских,британских) там замочит Путин,Трамп,Иран,Хезболла,Эрдоган и иже с ними,тем безопаснее будет на улицах европейских стран.Тем безопаснее будет моя жизнь и жизнь моей семьи

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    +100500!!!!!!!

Пророк

МедведьЗлой, справа в тому, що по адекватності ви з Лавровим десь поряд, та й по світогляду теж. Тому я його і згадав.

На Донбасі животи українцям різали не ісламісти, а кацапи. Чи, може, загибель Рибака - це ісламісьський фейк?

Ihor, ви вже за Хезболлу? Ви ж сторінкою раніше були за Ізраїль.
+ Ответить в теме
Страница 68 из 69