Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1027Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 87
Показано с 21 по 30 из 864.
 1. #21
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


  Ещё один в Сирию . На этот раз Ил-62М

  Ан-124 RA-82039 сегодня мог приземлиться в Латакии (Сирия) (запись)

  Eugeny Spirin

  Дамаск Наш или возвращение в Новосирию

  Кадры детей выброшенных на берег, бегущие через колючие заборы мужчины, парни с айфонами, которые рвутся в автобус, скачущие в нервном припадке на оператора женщины: "Ты че б*я, ты че? Ты знаешь че? Ты знаешь че сколько?" - почти стереотипно, как в фильмах про хип-хоп культуру Бронкса, кричат они в камеру.

  И все это общее человеческое умиление: "жители Европы встречают беженцев аплодисментами", - пишет The Sun. Или наоборот, "Европа раскололась", - пишет Time. Левые рыдают - "у нас тут проблемы есть получше, например длина социального пострига бороды в бесплатных парикмахерских. Борода все еще невысокого стандарта". Правые звереют: "Че опять арабов навезли?"

  В это время в пыльном порту выгружают очередной корабль, бритый Коля в форме морпеха, правда без шевронов, сходит на берег. "Привет, Сирия", - радостно постит он селфи в соцсетях. Его брат, Толик из ВДВ, привычно берет на руки "Утес" и ху*рит пулями из дота: по повстанцам, по ИГИЛУ, по мирным жителям, по всем, во славу Асада, конечно же. Точнее Путина и великой родины. И срал Толик с Колей, в Крым они ступили, в Иловайск ли, в Дебальцево или в Тартус. Им потом уже оторвет ноги, кому руку, а кого привезут в пакете. И опять мамки будут рыдать, но молчать, папки будут курить беломор и звать местного Каныгина, чтоб в плену интервью записал. Потому что "русский солдат" - значит умереть за три девять земель от дома, забытым своим народом и государством, в степях, песках и морских глубинах. Подохнуть без родной земли ради своего государства, а еще потому, что ты стал тупым от пропаганды и деградации. Погибнуть за дембельское фото, значок из фольги и фото в "Одноглазниках".

  А беженцев вместо Европы отправить в ЛНРДНР - там и обстановка своя, и осетины вокруг, и социализм с пособиями. Да и вообще, много знакомых солдат.

  На фото 1 - русский свежий морпех, нет, не на Донбассе, а в Сирии 2015. На фото 2, нет, не обочины Франкфурта после беженцев, а улица в Алчевске, 2015.

  Идентичность культур. Слава Новосирии, Дамаск наш!

  * * *

  Очередная гуманитарная помощь Асаду, «гречку» везут.
  ***********************************************

  Российский БДК "Саратов" (№150) прошел Босфорский пролив со стороны Черного моря. Битком набитая палуба полностью закрыта маскировочной сетью.  * * *

  Не совсем о Сирии.
  "Высадка морского десанта 2 недели назад в Дудинке на Енисее"
 2. #22
  Offline
  бог

  Re: Солдаты Путина в Сирии
 3. #23
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


  Болгария закрыла воздушное пространство для российских самолетов с помощью для Сирии
  gazeta.ru

  Dmitro Vovnyanko

  Кидок Обами.

  Москва довго до цього йшла і нарешті – нарвалася. Звикнувши вважати американців дурнями та йолопами, кремляни думали що здатні обшахрати всіх і скрізь – і забули що не росіяни, а саме дурні з Потомаку створити найпотужнішу економіку світу. Тепер той хто натхненно роками рив ями для всіх сусідів нарешті нарвався сам.

  Але по черзі.

  Боротьба дамаських хлопчиків.
  Є така країна Сірія, у якій вже кілька років триває громадянська війна. Починалася вона боротьбою тамтешньої (достатньо поміркованої) опозиції проти режиму Башара Асада, але бійня затяглася і на руїни і злидні прийшли релігійні фанатики – Ісламська Держава, або ІГІЛ. Говорячи просто – Аль-Каїда в кубі. До появи цієї сили розклад був ясний і зрозумілий, сірійську опозицію підтримували США, Саудівська Аравія і Катар, Асада – Іран і Росія, все тіп-топ, хлопці терли. Але ІГІЛ наразі захопила абсолютну більшість сірійських теренів і поставила на межу існування як Асада, так і сірійську помірковану опозицію. Ситуація потребувала негайного втручання зовні і від весни поточного року американці, а з ними турки, Ірак і вже французи почали бомбардування позицій ІГІЛ з повітря. ІГІЛ – не ДиРи, «Стріл» і «Буків» там нема, тому літаки атакують ісламістів успішно. Подейкують і про наземну операцію. В разі початку такої – Сирія потрапить під контроль військ коаліції, тобто країн Заходу. Така перспектива захвилювала Кремль не на жарт.

  Труба вам хлопці.
  Серед причин початку громадянської війни неодноразово як головну називають бабло Катара. Ця мила країна, яку й на мапі не зразу побачиш, має 3-і в світі запаси газу і успішно продає його до Європи у скрапленому вигляді. Могла би продавати й більше та дешевше, аж от біда – аби протягнути труби до Туреччини (і під єднати їх до непрацюючого газогону Набукко) треба пройти через Сирію. І Катарські шейхи навіть вмовили Асада збудувати газогін, але тут налетіли гаврики з Московії які пообіцяли Асаду більше і негайно. Результат – на сирійську опозицію падає бабло і «хіба ревуть воли…»

  З перемогою сирійської опозиції питання з газогоном було б вирішене. З наземною операцією Заходу – так само. Обидва варіанти Катар цілковито влаштовують. Вони не влаштовують Кремль. Поява на ринку Європи газу Катару миттю покладе економіку РФ на бетон пузиком. А там…

  Атуда у хлопца сірійськая грусть?
  В проведені наземної операції є велика проблема – ані Штати, ані країни Заходу довго не хотіли посилати в Сірію свої військові контингенти. Але потік біженців до Європи плюс потепління стосунків з Іраном (внаслідок абсолютної непрогнозованості Росії) – і перспектива будівництва газогону з нього до Європи також (і знову через Сирію) свою справу зробили – про створення коаліції заговорили на високих рівнях. Як раз в цей момент у Сирії помітили контингент російських військових. Водночас, різко змінилася поведінка бойовиків на Донбасі. Якщо до 31 серпня українську армію нахабно намагалися спровокувати на бойові дії – нині активність бойовиків різко згасла. Ба-більше – керівництві ДиРи відбувся переворот, радикального Пургіна замінив контрольований Кремлем Пушилін, заговорили про передачу кордону під контроль української Держприкордонслужби.

  Російські експерти в один голос кричать, що Путін на Генасамблеї ООН що відбудеться невдовзі, запропонує заходові російські війська для війни проти ІГІЛ, в обмін на відміну санкцій і визначення статусу Криму. Наразі, судячи з реакції США, Путіна з такими пропозиціями планують послати як раз на той орган від якого походить його найвідоміше прізвисько. Чому? Тому що відтоді як москалі з’явилися в Сирії – у Білому Домі мусили перепитися від радощів.

  Біле Перо на граблі два рази не наступає.
  На відміну від Кремля, хлопці з Потомакщини – нація торгашів, рахувати вони уміють гарно і дії свої прогнозують надовго. Там чудово розуміють що влізти в Сірію означає нажити собі грандіозний геморой, незалежно від результатів операції. Штати гарно пам’ятають свої враження від Афгану, і природно воліли б цю радість віддати комусь іншому. Бажано – заклятому другові.

  Влізання в конфлікт Москви – це дарунок долі. По-перше, подітися Путіну ніде. Якщо він хоче убезпечити себе від появи дешевого газу в Європі – він буде змушений допомагати Асаду не тільки технікою, а й гарматним м’ясом. Великими обсягами гарматного м’яса. Але Сирія – не Донбас. Полонених москалів там не обмінюватимуть на своїх – їх різатимуть на камери. І цього доказу присутності своїх військових в Сирії Москві не приховати.

  А далі – по повній програмі. Новий виток санкцій. У Сирію Путін заліз в момент коли Держдума РФ не може прийняти бюджет, бо ціни на нафту $50 уже нема, а за ціни $40 наступного року випаруються російські золотовалютні резерви. Можна констатувати, Штати влаштували Москві грандіозну пастку і Москва заковтнула гачок разом з грузилом і ліскою. Ба більше – Штати таки влаштували Москві Афган, тільки не свій Афгані-2001, а власне російський Афган-1989.

  Можна запасатися попкорном – далі все зрозуміло. Не знаю як назвуть цю операцію історики майбутнього. Можливо – кидок Обами.

  Український бік.
  А що нас робити в цих умовах? А все те саме що й робимо зараз. Не відсвічувати. Продовжувати будувати армію. І чекати. Чекати влучної нагоди. Такої, коли Москва так загрузне в зовнішньополітичних та економічних проблемах, що по Донбасу і Криму ми проїдемо як по проспекту.

  Навіщо прискорювати події, якщо дозрілий плід перемоги невдовзі сам впаде до наших рук? Як раз – коли повз нас труп пропливе нашого ворога.

  * * *

  Заголовки завтрашних газет. Сирия.
 4. #24
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


 5. #25
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


  Москва ждет от Болгарии и Греции объяснений в связи с запретом на пролет российских самолетов в Сирию. По словам замглавы МИД России, если у стран есть сомнения, они «должны объяснить, в чем проблема»
  rbc.ru
 6. #26
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Солдаты Путина в Сирии


 7. #27
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии
  http://bgnews.bulgar-rus.ru/archives...medium=twitter
 8. #28
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


  Американський аналітик вважає, що США повинні натиснути на Ірак, щоб зупинити польоти російських "гумконвоїв" до Сирії, повідомляє телеканал CBS.

  За даними американської розвідки, до Сирії вже прибуло три російські Ан-124 "Руслан", на яких прибуло 100 російських десантників, три збірні будівлі для проживання 1000 людей, портативне обладнання для авіаційної навігації, розповів в ефірі телеканалу головний аналітик CBS з безпеки, колишній заступник голови ЦРУ Майкл Морелл.

  "Досить складно зрозуміти, що відбувається. Але головна теорія полягає в тому, що Росія будує в Сирії авіабазу. Непокоїть те, що звідти вони зможуть проводити авіаудари від імені Асада по ІД, ан-Нусрі та поміркованій опозиції", - зазначив Морелл.

  За його словами, єдине, що можуть зробити США – це перекрити Росії можливість постачати озброєння для Асада повітряним шляхом.

  Загалом існує три можливі маршрути, пояснив Морелл.
  Перший – через Туреччину, але вона давно виступає проти Башара Асада, тому не дозволяє росії користуватись своїм повітряним простором.
  Другий варіант – через Болгарію та Грецію. Але Болгарія заявила, що пропускатиме російські літаки до Сирії лише в тому випадку, якщо їм дозволять перевіряти їхній вантаж.
  Третій варіант маршруту – через Іран. "Але для цього доведеться також летіти над Іраком. Тому США повинні здійснити значний дипломатичний тиск на Ірак, щоб зупинити ці польоти. Подивимось, що зроблять іракці", - зазначив Морелл.
 9. #29
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


  Михаил Кузнецов
  Коротко по вчерашним событиям в Сирии.

  1) Россиия продолжает поставку техники, вооружения, боекомлекта и "ихтамнетов" используя военно-транспортную авиацию, военно-мосркой флот, гражданскую авиацию и флот.

  2) "Бородачи" хвастают трофеями захваченными у Ассадитов с авиабазы Абу аль-Духур в провинции Идлиб

  3) Самолеты ВВС Израиля нанесли авиаудары по позиции артиллерии, принадлежащей сирийской армии, на возвышенности Наби Хабиль, расположенной в 19 километрах к югу от Забадани. Артиллерия поддерживала армию при отражении нападения боевиков в восточной части Забадани.

  4) Россия объявляет о проведении военно-морских учений у берегов Сирии до 17 сентября с использованием ВВС и флота. Тем самым начинает операцию по прикрытию своих войск с воздуха и моря, так как предъявить Израилю о нападении на "ихтамнет" не получится

  5) Министр обороны Израиля аккуратно заявляет что Российские войска уже в Сирии и занимаются обустройством новой базы в районе аэропорта города Латакии


  * * *
  * * *

  Alex Ivanov
  ‏МЕГА НОВОСТЬ. 82040 доложил : ВХОД В ЗОНУ ИРАК ЗАПРЕЩЁН. Теперь и Ирак встал на дыбы. / Борт разворачивается на Моздок.


  * * *
  * * *
  Россия осуществляет поставки в Сирию модернизированных ЗРПК «Панцирь-С1», узнал Reuters. По утверждению источников агентства, Москва, скорее всего, отправит в Сирию и российских зенитчиков РБК
 10. #30
  Offline
  Пророк

  Re: Солдаты Путина в Сирии


  даа..теперь такой маршрут
+ Ответить в теме
Страница 3 из 87

Похожие темы

 1. Ответов: 6
  Последнее сообщение: 05.10.2017, 22:15