Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 77.
 1. #1
  Offline
  Пророк

  Електронні петиції


  Заходим, регистрируемся, голосуем.

  https://petition.president.gov.ua

  На сайте электронных петиций президенту Украины по состоянию на утро субботы 29 августа лидирует обращение с требованием внести в Конституцию право граждан на владение оружием - за него проголосовали 410 человек.

  На втором месте - рассмотрение законопроекта о лишении депутатской неприкосновенности на заседании Верховной Рады 31 августа. За эту петицию проголосовали 327 человек.

  Еще три популярных обращения - введение электронной системы голосования в парламенте отпечатком пальца (195 голосов), отмена растаможки и акцизного налога на импорт авто (196 голосов) и увеличение меры наказания госслужащих за взяточничество (202 голоса).

  * * *

  Законодавчо затвердити право громадян України на захист.

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Електронні петиції
  Законодавчо затвердити право громадян України на захист.
  3 сентября 2015 г. До кінця збору підписів залишилося 87 днів

  Но сегодня петиция уже набрала необходимые 25010 голосов!
  Всего за несколько дней.
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Кстати, а что дальше то?
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  Кстати, а что дальше то?
  Розгляд громадського звернення здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Забезпечення їхнього розгляду покладається на Адміністрацію Президента України.

  Для розгляду петиції створюватиметься робоча група для опрацювання порушених у зверненні питань із залученням до складу такої групи представників відповідних органів, а у разі потреби - представників інститутів громадянського суспільства, експертів, фахівців, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, зазначається у документі.

  Формування пропозицій щодо підтримки чи непідтримки звернення, проекту відповіді президента здійснюватиметься протягом семи робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду електронної петиції. Після чого вони подаються на розгляд Президентові України.

  Публічне оголошення про підтримку або непідтримку главою держави електронної петиції розміщуватиметься на веб-сайті офіційного інтернет-представництва президента України, а його відповідь - у спеціальному розділі з питань електронних петицій зазначеного сайту.

  У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів.
  ***********************************
  Адміністрація президента запевняє, що навіть ті петиції, що не набрали потрібної кількості голосів, будуть розглянуті.
 5. #5
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Електронні петиції


  Така гарна задумка і така недолуга реалізація... Це я в цілому про цей сайт петицій. Невже нема нормальних програмістів, щоб зробить нормальний пошук, відображення петицій по категоріям, відмічання тих петицій, які вже підписано, ну і якусь мінімальну премодерацію, щоб однакових петицій не свторювали, або принаймні об’єднання кількох петицій в одну... І ще цікаво якось там ускладнена ідентифікація клонів? Чи відкриваючи сто тищ поштових скриньок можна створити сто тищ фіктивник підписувачів?
 6. #6
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Сьогодні, 04.09.2015 року петиція про вільне володіння зброєю набрала необхідних 25 тис голосів. Вона має стати першою електронною петицією, яку розгляне глава держави.

  Президент Петро Порошенко відреагує на петицію щодо вільного володіння українцями вогнепальною зброєю протягом 10 робочих днів - повідомив журналістам заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків.

  "Відповідно до закону України, протягом 10 днів буде оприлюднено позицію", - сказав Шимків.

  Він зазначив, що такий інструмент як петиції, яка набрала необхідну кількість голосів, не означає автоматичного впровадження в життя.

  Заступник голови АП зазначив, що стосовно петиції про вогнепальну зброю, яка набрала 25 тис. голосів, відбувається підготовка пропозицій до відповіді президента.
 7. #7
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  протягом 10 днів буде оприлюднено позицію
  10 дней чтобы спичрайтеры написали красивый отказ? Гнать в три шеи (спичрайтеров).
 8. #8
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
  Така гарна задумка і така недолуга реалізація...
  Задумка з електронними петиціями, як в США є дуже гарною. Але, її реалізація....... Час покаже!  PS: Петиція з закликом до президента США Барака Обами вжити всіх законних заходів для звільнення колишнього українського прем’єра Юлії Тимошенко, розміщена на сайті Білого дому, набрала понад 100 тисяч голосів. Станом на ранок середи, 15 січня 2014 року, петицію підтримали 105235 осіб.

  Петиція з вимогою застосувати санкції до президента України Віктора Януковича і членів Кабінету міністрів, що з’явилася на сайті американського Білого дому 26 листопада 2014 року, набрала понад 120 тисяч підписів. Для її передачі на розгляд адміністрації США необхідно було до 26 грудня 2014 року зібрати 100 тисяч підписів.
 9. #9
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  реалізація.
  Выгодным петициям будут "помогать" и давать ход, невыгодным - вполне законно давать отлуп.
 10. #10
  Offline
  Пророк

  Re: Електронні петиції


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Выгодным петициям будут "помогать" и давать ход, невыгодным - вполне законно давать отлуп.
  Петиция, это всего лишь возможность граждан озвучить вопросы, которые беспокоят общество. Естественно, петиция не обязует президентов поступить только так, как требует автор петиции. Но это хороший механизм коммуникации.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя