Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей68Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 77.
    المزيد من النفط

Re: Електронні петиції

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Петиція про відкриття безкоштовних курсів англійської мови

ИМХО, неплохая инициатива. Сам сейчас изучаю )
    Скільки я не намагалась, але запхати англійську собі у голову не змогла.

Пророк

Karen, необходимости значит такой не было )
    المزيد من النفط

(
    Karen, необходимости значит такой не было )
    Мене американець з Північної Кароліни заміж звав...
    Але той клятий англійський...

Е такі люди, у яких нема здатності до вивчення мов. Я той випадок.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Е такі люди, у яких нема здатності до вивчення мов. Я той випадок.
    сучасна наука спростовує цей факт, але підтверджує фактор недостатньої мотивації )
    тож не сильно вам той каролінчанин мабуть був потрібен ))
    Пророк

сучасна наука спростовує цей факт, але підтверджує фактор недостатньої мотивації )
    тож не сильно вам той каролінчанин мабуть був потрібен ))
    Мовна среда - яскравий приклад цьому! На 3-6 місяців хоч в Німечину, хоч в США і так далі - відразу з'являється рівень мовлення іноземною мовою (звісно, рівні у кожного різні - факторів, що впливають досить багато).

ИМХО, неплохая инициатива. Сам сейчас изучаю )
    За 2014-2015 р. р. різко збільшилася кількість мешканців нашої країни, які почали вивчати іноземні мови або досягли уже відповідного мовного рівня.
    Тенденція на 2016 рік збережеться, і я гадаю збільшиться за поточний рік. Причини такого мовного всплеску, також різні.

PS: Поки при владі рошен и Ко, пристижність викладача іноземних мов росте! Вартість 1 години навчання також росте)))
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    На 3-6 місяців хоч в Німечину, хоч в США і так далі
    Ні, це занадто екстремально...

От, щодо петиції... я б сказав, що більш потрібні не стільки курси, скільки клуби для спілкування англійською з носіями, де твоє бекання-мекання вислухають терпляче і виправлять в разі потреби...

А от як рвонуть в країну відразу, то хто там тебе буде вислуховувати, доки ти сформулюєш свою думку? Принаймні я б соромився приставать до людей зі своїм рівнем знань, тож 3-6 місяців швидше надбав би навички артистизму, розігруючи з себе глухонімого, ніж підвищив би рівень англійської...
    المزيد من النفط

розігруючи з себе глухо-німого

bvn, ви --геній !!!
    Навіщо бути поліглотом і вчити мови ???? Треба вивчити лише мову глухонімих !!!! Вона ж мабуть універсальна для всього світу ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    bvn, ви --геній !!!
    Навіщо бути поліглотом і вчити мови ???? Треба вивчити лише мову глухонімих !!!! Вона ж мабуть універсальна для всього світу ?
    ))))))))))))))))))))))))

Под столом)))
    Пророк

не можна просто так взяти і не підписати )

Пророк

Суть звернення:Ужесточить правила переезда на временное и постоянно жительство в Украину гражданам Российской Федерации

Текст електронної петиції:
    Временно ужесточить правила въезда на территорию Украины гражданам РФ.
    Российская Федерация являющаяся стороной военного конфликта на востоке Украины и прямым противником в войне за независимость Украины, по своей имперской философии является антиподом того, за что воюет Украина более двух лет.
    За редчайшим исключением граждане РФ не воспринимают Украину как субъект международного права, а оккупированный Крым неотъемлемой частью Украины.
    Переезд на ПМЖ и ВЖ из РФ должен быть возможен при поручительстве не менее 5 украинских граждан, при письменном признании Конституции Украины, при письменном признании территориальной целостности Украины и признание Европейского вектора развития Украины. Все высказывания устного характера, статьи и материалы в социальных сетях должны рассматриваться, как нарушение этих признаний и давать повод для депортации потенциально враждебно настроенных граждан воюющей с Украиной страны.
    Поручители, должны нести ответственность за поручаемого.
    Исключение составляют граждане РФ воевавшие в рядах ВСУ и добровольческих батальонов против Российской агрессии, после тщательной проверки СБУ.

https://petition.president.gov.ua/pe.../24607/votes/1
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8