Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1081Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 83 из 132
Показано с 821 по 830 из 1312.
    Пророк

Re: Тимошенко, Юля!!!

а тут все на Тимошенко бруд ллють! не обридло ще? чи вже за прославляння петра не платять? а оплачується дискредитація Юлі? треба дивитися на рівень заможності населення за Тимошенко і за Яценюка а не рівень віртуального зовнішнього боргу. простим людям якось пофіг наскільки там його зменшили якщо за квартиру нема чим заплатити. Чи треба ходить напівголодним та голим як папуас зате з почуттям гордощів шо в Україні Яценюк зменшив зовнішній борг. оце називається перемога!

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    а тут все на Тимошенко бруд ллють! не обридло ще? чи вже за прославляння петра не платять? а оплачується дискредитація Юлі? треба дивитися на рівень заможності населення за Тимошенко і за Яценюка а не рівень віртуального зовнішнього боргу. простим людям якось пофіг наскільки там його зменшили якщо за квартиру нема чим заплатити. Чи треба ходить напівголодним та голим як папуас зате з почуттям гордощів шо в Україні Яценюк зменшив зовнішній борг. оце називається перемога!

Виння Пых, ти вже у Лондоні ???
    Офтоп:
    Станеш мільйонером--пиши !!!!
    Пророк

Pavlo Nuss

Прибывая с визитом в Житомире, Юлия Тимошенко дала пресс-конференцию, на некоторой справедливо раскритиковала судилище над Надеждой Савченко в России, и конечно же не забыла упрекнуть власть в "... отсутствии поддержки в зале суда..", при этом, внимание, даже не соизволив самой лично испытать шанс попасть в Донецкий суд Ростовской области, будучи лидером партии, в которую буквально впихнули Савченко.
    Юля неоднократно давала публичные обещания поддержать Надежду Савченко в суде, но ни разу, не единого дня не побывала там, чтобы укрепить духовную стойкость женщины, на имени которой эта свора попала под купол парламента.

Что касается "влада б мала... " Ответы по ссылке. Если этого мало, тогда что может сама Тимошенко? https://www.facebook.com/nusspavlo/p...92?pnref=story
    В суде был официальный представитель Президента Украины Святослав Цеголко и официальные представители его фракции в парламенте. К сожалению, но второй представитель Президента Iryna Gerashchenko не смогла присутствовать из-за применения к ней санкции "персона нон грата" со стороны российской власти.

Популизм лидеров украинской политики переходит все границы, в частности Юлия Тимошенко, убежден, именно из-за своего популизма утратила связь с реальностью.
    Если я ошибся, а это возможно, тогда дайте ответ, Юлия Владимировна, почему ВЫ проигнорировали все открытые заседания суда над Надеждой Савченко?
    Вам не стыдно врать во имя лжи?

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Виння Пых, ти вже у Лондоні ???
    Офтоп:
    я не знаю як сюди закачувати на форум фото з ноутбуку тому відкрив його на екрані і зробив скрін а потім кинув ссилку сюди. для усіх невіруючих по типу єнтєра можете погуглить це фото воно унікальне. авторство моє
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    не хочете ходити - не ходіть, будете від виборів до виборів сміятися з тих, хто ходить і обирає дурнів на вашу голову.
    в якій частині мого посту (чи в будь якій іншій темі на форумі) було твердження, що я не хожу на вибори, вважаю тих хто ходить дурнями чи щось подібне?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    мені нема потреби ВІРИТИ, я ЗНАЮ, як працює мережа опитувальників Центру Разумкова, знаю методики. все це перевірено і працює. це наука.
    Я впевнений, що всі політичні соцопитування - це маніпулювання електоратом і в тій, чи іншій мірі - заказуха. Навіть, якщо припустити теоретичну(!) можливість існування абсолютно чесного і непідкупного дослідження, воно просто потоне у морі заказухи. Найближчий приклад - вибори мера в Полтаві. Відкриваєш газетку Мамая - він там перший без варіантв, в газетці Матковського він лідер опитувань, у Бублика таке ж саме. Кандидати, які явно не тянуть на крісло, ті просто підмальовують собі відсотки, щоб не сильно відставати від лідерів.
    І скажи, шо вся ця фігня не діє. Я вже задовбався перед кожними виборами чути: Я б за Васю проголосував, але Вася не пройде. А звідки він взяв, що не пройде? Бо йому кожного дня з екранів, газет і радіо втирають, що у Васі ніякого рейтингу, а от Толік ваще красавчік.
    От так Петю і провели до президентського крісла. Спочатку був створений шалений рейтинг, при чому майже з нічого, а потім була вкладена ідея безальтернативності вибору (ІБВ).

Юля вже назавжди в прольоті на президентське крісло, як би вона собі рейтинги не малювала, а ІБВ ніяк не вдастся створити пді її проект через таку ж замазюкану репутацію, як і в Петі. З огляду на тотальну недовіру до всієї верхівки, оптимальною персоною, яку можна продвинути на президентський пост є Саакашвілі. Високі рейтинги + ІБВ, як єдиного нового політика, що декларує рішучі дії роблять з нього майже ідеального кандидата. Єдина проблема - його національність. Тут можна зіштовхнутися із несприйняттям широких мас населення, але вправити мізки електорату не надто складно знаючи за які мотузочки смикати (одна з яких якраз соцопитування). Тому, якщо буде прийняте рішення по його просуванню - це має бути цікавою виставою ))
    المزيد من النفط

Виння Пых, ти шо, справді у Лондоні !?!?!
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Виння Пых, фото не видно.
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У мене теж нічого не видно !!!
    ...ну как дети малые

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Jedi_Lee, виправив, там криве посилання на зображення було.
    les
    Філософф

Сьогодні у останньому випуску журналу "Країна" прочитав гарний вислів історика Ярослава Грицака (надаю у контексті, шоби було зрозуміло) :
    "Залишається сім'я - єдина клітина, на яку ще можна опертися. Але й та може випаруватися. Бо чи може поважати себе чоловік, який не приносить додому грошей? І як жити з жінкою, яка голосує за БЮТ?"
    Новачок

+ Ответить в теме
Страница 83 из 132