Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1081Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 132
Показано с 71 по 80 из 1312.
    2.0

re: Тимошенко, Юля!!!

Victorious, ваще то у мене угода з совістю. і в сортах гогна я не розбираюся. як кажуть "слухали? тепер нюхайте!"
    Зате я з часом зможу сказать - я за неї не голосувала. І я ще не вирішила - просто запороть бюлетень чи таки послать всіх найух галочкою яка в самом низу. Бо для мене принципової різниці між "шкафом" і "попой" немає. Мене Жулька не устраює, а решті - хай керує. Вона ж і вам за 5 років буде як кістка в горлі. А я тоді буду улибаться.
    а взагалі, без наїздів, електорат у нас такий: всіх хають, а потом за них жеж і голосують.
    якби всі пішли і не 3% проти всіх, а 33, то вони б тожі може бути почали б думати.

JPM
    Пророк

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    nickeler, у Вас теж угода з Януковичем?
    ДА-ДА!!! Янукович всех ПОДКУПИЛ!!! ВСЕ КУПЛЕННО!!!! Ааааа......юляяя спассииии.......
    Пророк

Дєвочки, ваші мотиви дитячі. дитячі обрАзи. агітація проти Тимошенко - це агітація за Януковича (чому і присвятив останній період своєї діяльності на посту чинний президент). Вм хочеться чомусть продовжити його справу. діло ваше.
    Мені по барабану прізвища, моя мотивація - максимальне збереження України.
    Якщо вас влаштовує премь'єр Колесников, віце-прем'єр Табачник, міністр оборони Коновалюк, міністри Шуфрич і Богословська - будь ласочка. але я їхнє сходження сприймаю як особисту образу і умивати руки не буду. мене більше влаштовують на своїх постах Вакарчук, Немиря тощо.
    Щоб оце глава держави зі мною спілкувався в перекладі через титри на екрані, як у новорічному вітанні? щоб я слухав мегазірок Лободу і Повалій? щоб моя країна слідом за Венесуелою встановлювала дипломатичні відносини з Південною Осетією? щоб знову віддавали Ахметову те, що так-сяк відібрали в 2005-му? щоб усьо било Донбас? без мене.
    Постійний відвідувач

Тимошенко на кол, если ее выберут хорошого нечего не будет, страна итак загрузла в долгах
    Каждый гражданин с 18-ти лет должен стране 4К гривен из за ее кредитов и тп, которые так ничего и не дали.
    змія болотяна ОЧКОва

Victorious, називайте наші мотиви, якими хочте, це ваше право. я, наприклад, цю тему взагалі за серйозну не вважаю.
    якшо тут таки серйозно говорити, то для мене між Януковичем і Тимошенко стоїть великий жирний знак =. я не буду голосувати за одну, тільки аби не вийшов інший, через той таки знак. візуалізацією образу, якшо хочте, в моїй голові є попередня картінка від JPM. і це є виключно позиція совісті, шоб перед собою потім соромно не було. я не хочу вибирать з двох кучок пахучішу, бо вона всьо-равно вонятиме. і нікого не агітуватиму за чи проти Януковича (презідєнт імбіцил - хужого просто буть не може, вчить третю мову тюремного жаргона мені тоже не хочеться, переносить Стокгольм в Хельсінкі, Чорногорію в Косово, Балаклею в Балаклаву, і переіменовувать Ахматову в Ахмєтому Я НЕ ХОЧУ), але й не агітуватиму за чи проти Тимошенко. всі вони мастєра в копробілстиці. тут я підтримую авторку блогу на правді. і в другому турі голос проти всіх теж буде маленьким приватним жестом. а людей, які підтримають Тимошенко проти Янука знайтеться. Дозвольте декому піти на поводу у власної совісті, якою б збоченою вона Вам не здавалась.

ЗІ: якшо (погано стає, як подумаю) Президентом стане Я, то є якісь певні речі, які маленька людинка може чинити, задля заспокоєння душі (всі можуть думать шо хочуть). але то буде внутрішній протест. так само, думаю буде з Тимошенко, бо знак =.
    Пророк

не хочу я гробити Україну, аби насолити Тимошенко. не хочу. якось це мілко.
    нагадує смикання маленького українці (я не про вас), якого задовбали Грушевський з Петлюрою та Скоропадським. і він, через свої лінощі, отримав орду на свою голову.

Так от новітня орда уже тут. вже шкіриться.
    Пророк

Если бы Тимошенко думала про Украину, а не про себя-любимую в роли президента, она сняла бы свою кандидатуру в пользу Тигипко. И тогда, Тигипко президент, она премъер и никакого Януковича. Чем не государственный подход?
    змія болотяна ОЧКОва

Victorious, я тоже не хочу гробити Україну. не хочу тоже солить ні Тимошенко, ні Януковичу. мене не задовбли ні Петлюра, ні Грушевський. але, я більш ніж впевнена шо за Тимошенко націдея, наприклад, піде по бороді.
    мене дратують ті, хто спочатку голосує, а потім від того ж плаче. я так не хо. я хо, шоб мені не треба було смикатися потім і крити голову хусткою, шо ж я наробила.
    я згодна була прийняти Тігіпка, Костенка, Тягнибока, Яценюка, зважаючи, звичайно на їхніх тараканів, розколи руху, перебування при януковичівській владі і те де. але не цих. я їх не приймаю, бо не бачу між ними принципової різниці. всьоравнобудесловозчотирьохбукв.
    Banned

Ответ Сообщение от RESIDENT Посмотреть сообщение
    Тимошенко на кол, если ее выберут хорошого нечего не будет, страна итак загрузла в долгах
    Каждый гражданин с 18-ти лет должен стране 4К гривен из за ее кредитов и тп, которые так ничего и не дали.
    Как не дали? А банки разоренные кризисом за чей счет рефинансировались?
    Она это себе еще в достижения записала! Это как бегун, который уже споткнулся и для того чтобы не упасть вынужден бежать еще быстрее, но рано или поздно все-равно упадет!
+ Ответить в теме
Страница 8 из 132