Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1067Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 75 из 130
Показано с 741 по 750 из 1293.
    Пророк

Re: Тимошенко, Юля!!!

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Тю, я и не считаю сколько раз вы меня так обзывали
    Ну я ж не виноват, что вы подцепили у Викториуса "инфекцию зрады" )

Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    І шось Вас тягне лише на баб-рятувальниць....... Не соромно?
    Чого б це мені повинно бути соромно? мене жінки приваблюють зазвичай, а не чоловіки. чи може ви по чоловіках тойво виступаєте, ну так вибачте тоді, не хотів вас образити , у нас же по типу толерантність і все таке

Тю, я и не считаю сколько раз вы меня так обзывали. А тут тока 2 (два).
    єнтєр не сприймає адекватної критики, Юля для нього як червона тряпка для бика, стоїть токо подивиться на його пости проти Юлі. це на як нада буть збоченим, шоб таке викладувать. єнтєру кстатє всьо равно кого в лайні топить хоть Юлю хоч ще когось, на кого скажуть на того і буде бруд лить
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Чого б це мені повинно бути соромно? мене жінки приваблюють зазвичай.а не чоловіки. чи може ви по чоловіках тойво виступаєте, ну так вибачте тоді, не хотів вас образити , у нас же по типу толерантність і все таке
    То вони настільки Вас приваблюють, шо Ви раді з ними помінятися ролями? Якшо Ви не второпали, соромно має бути чоловікові, шо він чекає порятунку від бабів, хоча має бути навпаки : чоловік має рятувати жінок. Це я вже розжовую, раптом Ви зробите вигляд, шо все ще не розумієте.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    То вони настільки Вас приваблюють, шо Ви раді з ними помінятися ролями? Якшо Ви не второпали, соромно має бути чоловікові, шо він чекає порятунку від бабів, хоча має бути навпаки : чоловік має рятувати жінок. Це я вже розжовую, раптом Ви зробите вигляд, шо все ще не розумієте.
    маргарет тетчер великобританію з лайна витянула, а меркель он рулює усією європою , так кому тут соромно повинно бути шо баби їх рятують. я взагалі не від кого порятунку не чекаю, а розраховую лише на себе, але шо поробиш шо у нас було 4 президенти і пнятий мужики, а всі гірше бабів базарних. я дивлюсь перед усім на особистість а потім на стать Тимошенко має всі якості які потрібні нашій країні на цей час, але її дискредитували тому на президента вона навряд попаде, Савченко людина сильної волі і гідна зайняти роль лідера української нації он як за неї всі мітингують. і тут не тіки я чекаю на порятунок тут уже весь український народ задовбався чекати пакращщєння яке йому тільки обіцяють.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Спеціально тут лишу. Для порівнняння з ЮВ, у якої відкрилися всі болєзні у тюрмі, порвалась аура і закрились чакри
    Vitalii Chepynoga

Мабуть всі пам"ятають "Вождя краснокожих" О'Генрі. Там два пройдисвіта із Алабами крадуть малого пацана ради викупа. І він їх доводить до того, що викуп їм доводиться платити самим - вже за те, щоб його взяли назад...
    Так от, Надя - це Вождь Краснокожих... З такою безбашенністю і хвацькістю нещадно палити режим божевільного ліліпута - це Класс!!!
    Безжальний троллінг з клітки! Майстерність чистої гідності й непоборної краси без домішків!
    Не ниє, не хворіє показово, не падає в обморок... Просто - фак тобі, гандон, поняв?
    Українська Жінка... Це тобі не Ходорковський, з "разночинской грустинкой в глазах"... Це Надя! З України!!!
    З біллю в серці і з тривогою в душі, але ми захоплюємося Нею!
    Дякуємо тобі, Дівчинко!
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну я ж не виноват, что вы подцепили у Викториуса "инфекцию зрады" )
    Странные вы, все что не вписывается в вашу шоколадно-религиозную парадигму - зрада, фанатизм и тп, при этом яростно обижаетесь на "фанатиков" в отношении вас.
    Отодвиньте в сторону ваш воинственный фанатизм в защите чужих "идей", посмотрите на мир, вспомните историю, проанализируйте(!), и вы увидите много интересного.
    Пророк

Странные вы, все что не вписывается в вашу шоколадно-религиозную парадигму - зрада, фанатизм
    Насколько мне не изменяет память, в фанатизме я обвинил Викториуса и за определенные вещи Вас (в частности, "план Мореля", который звучал довольно часто)...
    Больше никого фанатиком я не называл. Если я подзабыл, можете напомнить.
    Тем более, я никого не обвинял в зраде, - я стебаюсь с вас, которым везде мерещится зрада.

при этом яростно обижаетесь на "фанатиков" в отношении вас.
    Я?! Яростно обижаюсь?! На Виню?! )))))))))))

Отодвиньте в сторону ваш воинственный фанатизм в защите чужих "идей"
    Я буду очень благодарен, если вы выявите мой "воинствующий фанатизм" и донесете до меня, где он, и в чем проявляется. Я обязательно буду работать над собой!
    Пророк

Я буду очень благодарен, если вы выявите мой "воинствующий фанатизм" и донесете до меня, где он, и в чем проявляется.
    Тю. Почитайте ваши допысы.

Я обязательно буду работать над собой!
    Не верю. Вы взрослый сформировавшийся человек, потому будете продолжать в том же духе.
    Пророк

Тю. Почитайте ваши допысы
    Ну нет. Если вы обвиняете меня в фанатизме, то будьте добры, приведите факты.
    Пророк

поклонник Януковича и Юли - Виння Пых
    прочитавши це дуже довго сміявся. а взагалі задовбало мене все. якшо нравицця у лайні сидіть то будь ласка і співайте діфірамби черговому царю.
    короче я вирішив імігрувати з України.мені запропонували дуже хорошу роботу. так шо пропаду на деякий час. якшо все вийде то переберуся у лондон. дякую всім за спілкування та до побачення. сподіваюсь ще побачимось.
+ Ответить в теме
Страница 75 из 130